اینتل برای سرمایه گذاری Rs 1,895 کرور در تکیه دیجیتال واحد

دهلی نو: تراشه الکترونیکی ساز اینتل سرمایه گذاری arm اینتل سرمایه خواهد خرید 0.39 درصد سهام در میلیاردر Mukesh Ambani دیجیتال واحد Jio, سیستم عامل, برای, تومان 1,894 فتح کند گرفته شد.50 کرور این شرکت گفت: در روز جمعه.

اینتل سرمایه است 12 شرکت برای پیوستن به لیست شرکت های متحرک که به تازگی سرمایه گذاری در Jio سیستم عامل در نظر گرفتن کل مبلغ سرمایه گذاری به تومان 1,17,588.45 کرور.

“اینتل سرمایه سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 1,894 فتح کند گرفته شد.50 کرور در Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور. اینتل سرمایه سرمایه گذاری را ترجمه به یک 0.39 درصد سهام در Jio سیستم عامل در یک کاملا رقیق شده بر اساس” Reliance Industries و Jio عامل گفت: در یک بیانیه مشترک.

Jio سیستم عامل یک شرکت تابعه تماما متعلق به از اتکای صنایع نیز اجرا می شود اعتماد Jio مخابرات کسب و کار. Jio منجر به بازار هند با بیش از 38.8 کرور مشترکین.

“اینتل سرمایه است و یک رکورد فوق العاده از یک شریک ارزشمند برای پیشرو شرکت های فن آوری در سطح جهانی. بنابراین ما هیجان زده برای همکاری با اینتل برای پیشبرد هند قابلیت برش لبه فن آوری است که توانمند سازی تمام بخش های اقتصاد ما و بهبود کیفیت زندگی از 1.3 میلیارد سرخپوستان” Mukesh Ambani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Reliance Industries گفت:

وندل بروکس, Intel سرمایه رئیس جمهور گفت که Jio سیستم عامل تمرکز در استفاده از آن قابل توجه قابلیت های مهندسی را به قدرت کم هزینه خدمات دیجیتالی به هند راستا با اینتل با هدف ارائه فن آوری دستیابی به موفقیت است که غنی زندگی می کند.

“ما اعتقاد داریم دیجیتال و دسترسی به داده ها می تواند تبدیل به کسب و کار و جامعه بهتر است. از طریق این سرمایه گذاری ما هیجان زده برای کمک به سوخت دیجیتال تحول در هند که در آن اینتل حفظ مهمی حضور” بروکس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de