ژاپن بک هند در لاک وضعیت مخالف تغییر در وضعیت موجود با چین

دهلی نو: در عمده دیپلماتیک افزایش به دهلی نو در میان چین و هند در مرز تنش در Ladakh بخش ژاپن در روز جمعه حمایت هند مخالفت با هر یک جانبه تلاش های چین برای تغییر وضعیت موجود در خط کنترل واقعی (لاک).

این آمد و پس از وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla جریان سفیر ساتوشی سوزوکی در روز جمعه نشان می دهد که چگونه دولت هند است و ساختمان های دیپلماتیک برای حمایت از موقعیت خود را. ژاپن خود دریایی اختلافات ارضی با چین است.

در یک توییت را بدون نام بردن چین و ژاپن فرستاده گفت: “تا به حال یک بحث خوب با FS Shringla. قدردانی خود را از جلسه در مورد وضعیت همراه لاک از جمله GoI سیاست به دنبال حل مسالمت آمیز. ژاپن همچنین امیدوار است برای حل مسالمت آمیز از طریق گفت وگو. ژاپن مخالف هر یک جانبه تلاش برای تغییر وضعیت موجود است.”

ماه گذشته سفیر ژاپن نیز با ابراز تسلیت عمیق به خانواده های سربازان هندی که کشته شدند در مرز درگیری با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh بخش در اواسط ماه ژوئن.

روابط بین هند و ژاپن را تقویت فوق العاده در شش سال گذشته. هند و ژاپن همراه با ایالات متحده و استرالیا در حال حاضر بخشی از چهار کشور “چهار” ترتیب است که با تمرکز بر نگهداری از یک “بر اساس قوانین نظم” در هند و اقیانوس آرام.

چهار دیده می شود توسط ناظران به عنوان یک مهم آرایش در صورت افزایش نظامی چینی ابراز وجود در هند و اقیانوس آرام و دریای چین جنوبی است. فقط چند روز پیش ژاپنی دریایی دفاع از خود نیروهای تا به حال انجام یک تمرین آموزشی با نیروی دریایی هند در اقیانوس هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de