شهر مینیاپولیس شورای امنیت هزینه ها مورد بحث و بررسی

یک مینیاپولیس عضو شورای شهر در دفاع از این تصمیم سه همکاران برای استفاده خصوصی و سازمان های امنیتی برای حفاظت از آنها گفت: خدمات توصیه شده توسط شهر را کارشناسان امنیتی تهدید به شرح زیر است.

“هر کسی که ساخت یک تهدید بیش از یک اقدام سیاسی و یا بیانیه و یا تصمیم گیری است که درگیر شدن در یک شکل از تروریسم به معنای سرکوب سیستم دموکراتیک از طریق یک فرم از ارعاب یا خشونت” گفت: عضو شورای اندرو جانسون, که گفت که او نیز با دریافت یک تهدید اما نه برای خواسته های امنیتی خصوصی.

وحی است که این شهرستان با صرف حداقل $63,000 در هفته های اخیر در امنیت خصوصی برای اعضای شورا در زمانی که آنها در حال بحث در مورد پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس (MPD) کشیده شده انتقاد و اتهام نفاق از برخی از ساکنان شهر است.

در این روز پس از کشته شدن جورج فلوید شهرستان مورد بحث و بررسی اینکه آیا, مینیاپولیس, پلیس می تواند محافظت از اعضای شورای, اما هیچ کدام از آنها خواسته دفتر شهردار به یک خودروی پلیس پارک شده در خارج از خانه خود را با توجه به بیانیه ای از شهردار یعقوب فری ،

مرجان Sirdar یک سازمان جامعه زندگی می کند که در جنوب مینیاپولیس گفت: آن را “مضحک” برای اعضای شورای به حفاظت شخصی سوال که چرا خانواده ها از مردانی که شدند, مینیاپولیس, پلیس داده نشده است امنیت است.

دیگر مقامات منتخب را به دریافت کمک از اعضای جامعه که داوطلب شده اند به دنبال پس از خانه های خود را یک شبه Sirdar گفت.

“ما اجازه این مردمی که احساس ناامنی می دانید, ‘هی آن را احتمالا یک تاکتیک ترساندن. اگر شما احساس می کنید نا امن ما را در حفظ و نشان دادن تا,’, ” او گفت:. “اما وجود دارد مقدار زیادی از افراد دیگر در این جامعه که شایسته حفاظت است.”

این شهرستان دارای نه شناسایی اعضای این شورا دریافت, امنیت, اما استار تریبیون تایید کرده است آنها شورای, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز و اعضای شورای الندرا کانو و سر زندگی در امریکا ، سه کاهش یافته است به نظر گفت: آنها گره خورده بودند در شهر دیگر کسب و کار و یا عدم پاسخ به پیام. آنها را علنا مورد بحث به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند برای امنیت خصوصی بیش از مینیاپولیس افسران پلیس.

مینیاپولیس اداره پلیس نیست که گزارش از تهدید به کانو یا جنکینز سخنگوی جان سالمند گفت: در اوایل این هفته. پرسید که آیا آنها تا به حال گزارش ها از تهدید به کانینگهام سالمند گفت که او نمی باید هر گونه اطلاعات او می تواند به اشتراک بگذارید.

در مینه سوتا مقامات دولتی را که گزارش به پلیس می توانید از آنها بخواهید که نام خود بود redacted که منع گروه از تایید این که آیا آن گزارش وجود دارد.

Lacey Severins سخنگوی Hennepin شهرستان دفتر دادستان گفت که آنها تا به حال “نه دریافت هر گونه موارد مربوط به این تهدیدات” از صبح روز پنج شنبه. کوین اسمیت یک سخنگوی محلی دفتر اف بی آی گفت که آنها “نه معمولا تایید یا رد وجود و یا وضعیت تحقیق و تفحص است.”

جانسون گفت: اعضای شورا باید دریافت تهدیدات در رسانه های اجتماعی از تماس با شماره های مسدود شده از طریق e-mail و سنتی پست الکترونیکی.

او گفت: “کارشناسان امنیتی” در شهر “ارائه شده به آنها امنیت بر مبنای تهدید خاص.” او نمی دانست چه تهدید شد هر چند او گفت که او تا به حال دریافت هست.

جانسون گفت که او معتقد است اعضای شورا هستند که هدفمند برای “گرفتن یک مسئله بحث برانگیز است.” او گفت: “من نمی بینیم چه خواهد بود ریاکارانه در مورد تلاش برای پیدا کردن یک راه موثر برای بهبود ایمنی در جامعه ما و انتظار امنیت برای بندگان است.”

خصوصی امنیتی است که از دو شرکت — نظارت و BelCom که ارائه مسلح مجوز ماموران امنیتی است. Aegis اتهامات $75 ساعت و BelCom اتهامات $125 در ساعت برای خدمات خود را با توجه به شهر. این شهرستان دارای نه برای عموم منتشر شد آن قرارداد. چرا که آنها هنوز در حال پیشی گرفتن $175,000 در هزینه های قرارداد لازم نیست به تایید شورای شهر در یک جلسه عمومی این شهرستان گفت.

کانینگهام در توییتر موضوع در مقایسه با اعضای شورای امنیت در حال دریافت به حفاظت ارائه شده به شهردار را از طریق پلیس مینیاپولیس.

پلیس باید محافظت شهردار برای چند دهه. یک افسر که همچنین به عنوان یک راننده به همراه شهردار در بسیاری از رویدادهای عمومی. حداقل دو افسر چرخش در آن وظیفه است. گاهی اوقات آنها هر دو کار به طور همزمان اگر شهردار حضور در رویدادهای بزرگ است.

این شهر نیست ارائه داده سهشنبه چقدر که پلیس حفاظت از هزینه های آن گفت: تا به حال به پیگیری کردن نرخ ساعتی و سود هزینه های.

دفتر شهردار گفت که مشورت در مورد تصمیم گیری را در خصوصی امنیتی است. “در روزهای اولیه هفته از ناآرامی بلافاصله پس از فلوید مرگ در درخواست از اعضای شورا وجود دارد مکالمات بین کارکنان شهرداری و MPD در مورد چگونه MPD می تواند کمک به حفاظت از اعضای شورای ایمنی, اما وجود دارد هیچ درخواست برای جزئیات MPD وسایل نقلیه به فردی اعضای شورای’ خانه” دفتر شهردار در بیانیه ای گفت.

فری دریافت کرده است “صدها جدی تهدید از جمله تهدید به مرگ و ضد سامی تهدید” از او به درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته بیش از که باید برای پرداخت این هزینه ها از رئيس جمهور تجمع در مینیاپولیس.

“بسیاری از کسانی که [تهدید] آمده اند در طول چند هفته گذشته” دفتر شهردار گفت. “کارکنان اداری باید پرچم یک نمونه از تهدیدات برای MPD.”

نویسنده کارکنان رایان Faircloth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de