ساعت صفحة ولادیمیر پوتین تبریک او را در برنده شدن اصلاح قانون اساسی رای

دهلی نو: در زمانی که زمان آزمایش اچ روسیه در حال ظهور به عنوان یک بازیکن کلیدی در هند-چین معادله و نیز عمده دفاع تامین کننده به هند در دهه های نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خطاب به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و “منتقل تند و تیزی خود را برای استقبال از رئیس جمهور پوتین در هند” به صورت سالانه نشست دوجانبه این سال است. در امور خارجی گفت: جمهوری پوتین “تصریح کرد: تعهد خود را برای تقویت بیشتر ویژه و ممتاز استراتژیک همکاری در همه حوزه ها” اما MEA سخنگوی Anurag Srivastava نمی دهد پاسخ مستقیم وقتی پرسیده شد که اگر چین و هند مرز وضعیت تا به حال بحث شده است.

MEA گفت که رهبران دو کشور “مورد توافق برای حفظ حرکت دو جانبه تماس و مشاوره” و این که پوتین تشکر PM برای تماس تلفنی و تصریح کرد: تعهد خود را به تقویت بیشتر روابط است.

آن افزود: “نخست وزیر به گرمی تبریک گفت رئیس جمهور پوتین در موفقیت جشن به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی در جنگ جهانی دوم و همچنین برای تکمیل موفقیت آمیز از رای دادن در اصلاحات قانون اساسی در روسیه است. رهبران در زمان توجه داشته باشید از اقدامات موثر انجام شده توسط این دو کشور به آدرس تبعات منفی COVID-19 جهانی همه گیر و توافق بر اهمیت و نزدیک هند و روسیه روابط به طور مشترک برای پرداختن به چالش های پس از COVID جهان است.”

در خود بیانیه روسیه گفت: “رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی مسائل موضعی در روسیه-هند دستور کار و تایید تعهد مشترک شان برای تقویت ممتاز همکاری استراتژیک”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de