ستایش هندی jawans برای شجاعت خود را در برابر ارتش چین در جریان مرز زد و خورد با چین, نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه گفت که این کشور ادامه خواهد داد تا در دست های امن به لطف شجاع jawans.

در حالی که پرداختن به سربازان در له مودی گفت: “خود و شجاعت خود و شجاعت و فداکاری خود را برای مادری عالی است. زندگی خود را کمتر از هر کسی در جهان. مشکلات که با آن در این ارتفاع شما در حال حفاظت از سرزمین مادری و خدمت به هند, هیچ, می توانیم به آن در تمام جهان”.

روز بعد از خشونت چهره بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ نارندرا نخست وزیر در روز جمعه رسیده له با رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat. مودی رسیده له حدود 9.30 در منابع گفت.

در آدرس خود را به سربازان نوشته شده در یک موقعیت رو به جلو در لاداخ مودی به استناد لرد کریشنا که نقش عمده ای در کمک به كاستى برنده Kurukshetra جنگ گفت: “ما از کسانی که پرستش فلوت زن لرد کریشنا است. ما نیز همان افراد که پرستش کریشنا که برخوردار از ‘Sudarshan چاکرا'”.

مودی همچنین ابراز تمایل خود را به حفظ صلح با چین البته بدون ذکر کشور و افزود که تنها قوی و شجاع ملت می توانید به دنبال صلح است. “کسانی که ضعیف هرگز نمی تواند شروع, صلح, شجاعت یک پیش شرط برای صلح است. کل جهان دیده است و درک هند تعهد برای صلح جهانی است. ما همیشه کار را برای بشریت” او گفت:.

نخست وزیر یکی از بازدید این مکان به جلو در Nimu و تعامل با کارکنان ارتش در نیروی هوایی و ITBP. او همچنین در بازدید از یک بیمارستان نظامی در له برای دیدار با سربازان مجروح در دست-به-دست زد و خورد.

واقع در 11,000 فوت Nimu است که در میان سخت ترین اراضی در بانک ها از رودخانه سند و احاطه شده توسط Zanskar محدوده.

در واکنش به به بازدید نخست وزیر لاداخ یک لرزاند چین خواست خویشتن داری از هند است. “هند و چین در ارتباطات و مذاکرات در کاهش درجه حرارت از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک. هیچ حزب باید در تعامل با هر گونه اقدام که ممکن است به تشدید این وضعیت در این مرحله” ژائو Lijian, چینی, سخنگوی وزارت خارجه شد و به نقل از خبرگزاری ANI عنوان کرد و گفت.

در ماهنامه “Mann ki Baat” آدرس رادیو در روز یکشنبه نخست وزیر اظهار داشت که هند داده است در خور پاسخ به کسانی که بازیگران یک چشم بد در قلمرو خود در Ladakh.

او گفت: در حالی که کشور افتخارات روح دوستی آن است که همچنین قادر به دادن پاسخ مناسب به هر دشمن. پرداخت ادای احترامات به 20 مردان ارتش کشته در خشونت ایستادگی کردن مودی نیز گفت: هند سربازان شجاع نشان داده اند که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد که ملت ایران غرور صدمه دیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله