Illustration for article titled Richmond Black Man Granted Conditional Pardon After Over 20 Years in Prison for a Murder He Says He Didn’t Commit

عکس: ریچارد بوهت (گتی ایماژ)

تصور کنید که قرار در زندان برای یک جرم و جنایت شما مرتکب نشده و پس از آن که عفو بیش از 20 سال بعد تحت شرایط است که شما نمی افزایش شکایات ممکن است شما را در برابر دستگیری افسران دادستان یا حبس خود را.

تبلیغات

این به خوبی ممکن است داستان از 40 سال Rojai Fentress از Richmond, Va., که حفظ بی گناهی خود را از سال 1996 مربوط به مواد مخدر که قتل او به اعدام محکوم شد و محکوم به 53 سال زمانی که او فقط 16 سال. او عفو برای قتل در روز چهارشنبه.

Richmond Times-Dispatch گزارش که رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم اعطا Fentress بخشش اشاره کرد که آزادی مشروط هیئت مدیره توصیه می شود عفو تحت شرایط مختلف از جمله سه سال از نظارت توسط تعلیقی و آزادی مشروط و که او “تمام ادعاهای او ممکن است در برابر مقامات برای بازداشت محاکمه و زندان.”

تبلیغات

که آخرین وضعیت است که به ویژه نگران کننده است چرا که اگر Fentress’ ادعای بی گناهی است که وجود دارد چیزی است که واقعا نابکار در مورد او ساخته شده را انتخاب کنید بین سکوت خود و آزادی خود را.

در واقع حتی برایان Wainger سابق دستیار مشترک المنافع را وکیل است که تحت پیگرد قانونی قرار Fentress در سال 1997 به نظر می رسد مطمئن نیستید از گناه است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از اعزام:

در Nov. 9, 2018, نامه ای به دفتر والی در Fentress’ از طرف Wainger نوشت که در زمان محاکمه او متقاعد شده بود Fentress’, گناه, اما که حتی به جرم قتل 53 سال حبس برای یک 16 ساله بود خشن غیر منتظره. متوسط بیش حکم 20 سال ممکن است عادلانه تر نوشت.

او افزود: “اینکه آیا یا نه آقای Fentress در واقع مرتکب جنایات که او محکوم منافع عدالت در حال حاضر نیاز به آزادی او از زندان با تدابیر خاصی به اطمینان حاصل شود که او نه یک تهدید برای جامعه و فرض کنید که او شده است یک مدل زندانی است.”

تبلیغات

البته وجود این واقعیت است که کسی دیگری اعتراف به قتل و تحت تعقیب اصلی شاهد بود که احتمالا مست, زنی که نمی بینم و نمی شناسایی Fentress تا شش ماه پس از آن صورت گرفت.

زندانی دیگری گفته است که او نه Fentress که اخراج fatal shot — یک بار در در سال 2014 استشهاد و دو برابر بیشتر در گفتگو با خبرنگاران. اما یک قاضی فدرال را پیدا کنید, این مرد اعتراف در استشهاد معتبر.

Fentress محکوم شد از 13 آوریل سال 1996 قتل توماس ویلیام فولی, 27, از, استعمار, ساحل, که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تلاش برای خرید کوکائین کرک در حدود 2:45 صبح در میدلوتین روستای آپارتمان در جنوب ریچموند.

قتل و مرتبط با اسلحه گرم اعتقادات که Fentress محکوم شد آویزان تا حد زیادی در شهادت یک شاهد که اعتراف او شده بود آشامیدنی که نمی بینم تیراندازی و کسی که نمی شناخت Fentress تا شش ماه بعد.

Fentress بوده و مصمم است که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این قتل است.

ناگهان این واقعیت است که Fentress’ عفو آمد با هر شرایط و در همه برای تلفن های موبایل مانند برخی از مزخرف.

تبلیغات

در ماه مارس Fentress و 68 ساله معلول مادر Bessie Fentress بودند برجسته در اعزام مقاله که Bessie و 49 ساله دختر ملیسا زندگی می کردند در یک بی خانمان گاه در Shockoe دره.

برای ماه ها نگهداری آنها اخبار خود را بی خانمانی از Fentress به طوری که او نمی خواهد نگران باشید اما او در مورد آن در ماه فوریه هنگامی که او را دیدم نقل قول از مادر خود را در یک مقاله در مورد اردوگاه نیز تحت پوشش اعزام.

تبلیغات

Deirdre Enright, که با این نسخهها کار با اشعه UVA بی گناهی پروژه برداشت Fentress تا از آگوستا مرکز تادیبی شب چهارشنبه. او گفت: این اعزام که او آگاه ساخته بودند از Fentress ” ببخشید تا زمانی که بعد از ظهر است و آن “شناخته شده نیست اگر Bessie Fentress آموخته از توسعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de