مجلس سنا خواهان به دنبال پیوستن به دفاع در مینه سوتا سقط جنین مورد

روز پس از دیوان عالی ایالات متحده زده لوئیزیانا قانون سقط جنین در مینه سوتا نیویورک نقل مکان کرد به درگیر شدن در یک نبرد قانونی بیش از دولت خود اقدامات در دسترسی به سقط جنین.

در خط یک حزب رای پنج شنبه شب کمیته قوانین مجلس سنا رای به استخدام خارج از وکیل برای دفاع از یک تخته سنگ از دولت محدودیت های سقط جنین در برابر جریان دعوی در دادگاه.

حامیان این طرح دعوی در دادگاه به دنبال اعتصاب کردن تعدادی از دیرینه قوانین از جمله دولت 24 ساعته دوره انتظار دو پدر و مادر والدین, اطلاع رسانی برای بیماران زیر 18 سال و دفن یا سوزاندن نیاز برای جنین باقی مانده است بر این اساس که آنها نقض حقوق زنان به سقط جنین تحت دولت قانون اساسی و ایجاد بی بار بر ارائه دهندگان خدمات.

دادستان کل کیت الیسون یک دموکرات متعهد به دفاع از اساسنامه در نقش خود به عنوان دولت برتر مشاور حقوقی بدون در نظر گرفتن نظرات شخصی او. دفتر خود خواسته یک قاضی به رد دعوی در دادگاه در سال گذشته است.

برخی از سقط جنین دشمنان استدلال کرده اند الیسون استدلال در آن براده نیست به اندازه کافی قوی. و سناتور دموکرات حمایت از خارج استخدام مورد سوال تعهد خود را. اوباما سناتور. اسکات نیومن گفت: الیسون برای حمایت از حق سقط جنین “آن را بسیار دشوار است برای او به شدید مدافع رعایت قوانین.”

“به عنوان یک انتخاب رسمی هر دو در کنگره و به عنوان یک وکیل به طور کلی او یک موقعیت است که نقطه مخالف به دفاع از این طرح دعوی در دادگاه” نیومن گفت. “من نمی گویم که دادستان کل است و هر گونه نقض قوانین رفتار حرفه ای … اما من می گویم که آن را به ارمغان می آورد به سوال که آیا یا نه او یک تضاد منافع.”

در یک بیانیه الیسون در دفاع از دخالت خود را و گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا نباید دخالت کند: “من به طور جدی وظیفه من به دفاع از قانون اساسی از مینه سوتا اساسنامه. من با موفقیت مخالف دیگر مداخله در این مورد و به مخالفت با آمریکا و مداخله به عنوان به خوبی.”

حرکت به دخالت در سال 2019 challenge, Dr. Jane Doe v. مینه سوتا ساخته شده بود بیش از اعتراض از دموکرات ها که متهم همکاران از مانور سیاسی.

“وکلا, وکلا, آنها می دانند که کار خود را به دفاع از متهم در دست نیست که در این مورد ایالت مینه سوتا گفت:” DFL بهداشت ، سندی Pappas.

مجلس سنا خواهان استخدام Saul سارکوم آرناشتاین & Lehr ملی شرکت که موارد قابل ذکر عبارتند از: به نمایندگی از دانشگاه ایالتی پن در جری سندوسکی سوء استفاده رسوایی.

در آنچه به نظر می رسد غیر معمول تنظیم لایحه است که با زندگی دفاع حقوقی بنیاد یک بنیاد غیر انتفاعی است که مبارزه با سقط جنین ،

“من این واقعا نگران کننده است که برخی از کامل خارج نهاد در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را به نمایندگی ما” گفت: رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-وودبری.

این حرکت توسط سنا آمد روز پس از یک قاضی را رد کرد و حرکت به اخراج این مورد. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت که جمهوری خواهان مجبور به پاسخ. “سنا همیشه حمایت حقوقی در دفاع از دولت قانون” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de