سیاست رسانه های اجتماعی منع اصطلاح ” سیاه زندگی ماده دهید مینیاپولیس آگهی آژانس اعتصاب

Periscope آژانس تبلیغاتی شرکت مادر تغییر قانون منع کارکنان با استفاده از “Black Lives Matter” در رسانه های اجتماعی پست های بعد از 179 مینیاپولیس کارگران راه می رفت خاموش کار در روز پنج شنبه.

کارکنان گفت: آنها می خواستند به استفاده از این اصطلاح برای نشان دادن همبستگی خود را با سیاه و نژادی-عدالت در برابر معترضان جورج فلوید کشتن ولی بودند بارها و بارها گفته شده هیچ توسط ویسکانسین مبتنی بر شرکت مادر چهار.

پس از اعتصاب چهار توافق به Periscope سرمقاله استقلال بیش از آن در رسانه های اجتماعی پست ها و وعده داده شده به انتشار آمار اشتغال توسط نژاد و جنس. رهبران همچنین گفت: آنها را تحت آموزش تنوع و برنامه ریزی برای افزایش تعداد افرادی که از رنگ های استخدام سراسر شرکت.

چهار مدیر عامل Joel Quadracci عذرخواهی به Periscope کارکنان و مشتریان در یک بیانیه است. او گفت: این شرکت بود “آهسته به برقراری ارتباط” تعهد خود را به پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

“ما یکپارچه بازاریابی آژانس Periscope در مینیاپولیس است و از نزدیک شاهد این کشور رستاخیر مداوم نژادپرستی نظاممند” او گفت:. “در روزهای اخیر ما Periscope همکاران را روشن ساخته است که ما به عنوان یک شرکت موفق به عمل با ضرورت شفافیت و حساسیت لازم در این مهم مسئله اجتماعی است و ما به توافق برسند. چهار توانید و بهتر انجام خواهد داد.”

ناتان جوان که نقل مکان کرد و از سیاتل در ماه مارس برای پیوستن به Periscope را به عنوان استراتژی گروه گفت که او هنوز هم شوکه است که Quadracci به طور مستقیم دستور داد او را به حذف عبارت “Black Lives Matter” از یک پریسکوپ بیانیه ای خطاب به نژادپرستی نظاممند.

برای یک ماه به او گفته شد چهار اول نیاز به بررسی سیاست های خود را.

“این واقعیت است که به عنوان یک میلیاردر سفید مدیر عامل یک شرکت, شما به معنای واقعی کلمه را گفته کارمند سیاه و سفید — کسی که زندگی می کند چهار بلوک از جایی که جورج فلوید به قتل رسید — به حذف عبارت ‘Black Lives Matter’ از یک بیانیه در حمایت از, است, تکان دهنده dereliction وظیفه به عنوان یک رهبر” جوان گفت:. “زخم است که هرگز به طور کامل بهبود یافته است.”

پس از آن تلاش برای پاسخ حمایتی پیام در Facebook یا Twitter باعث Quad حقوقی کارکنان به دخالت.

چهار جوان Periscope را سه دیگر سیاه کارکنان و یکی از همجنسگرایان کارگر راه می رفت خاموش در اعتراض. در روز پنج شنبه, بقیه در اتاق راه می رفت ، Periscope است 16 نفر از رنگ در آن 179-عضو هیات.

جوان یکی از دو تبلیغات رهبران که بسیج 600 سیاه و تبلیغات حرفه ای به قلم یک نامه ترسیم 12 اقدامات سازمان باید برای کمک به از بین بردن نژادپرستی نظاممند در سازمان خود.

رئیس خلاق افسر پیتر نیکلسون گفت: چهار اولیه تصمیم گیری شد و “به خصوص مضر به مردم ما رنگ و به همه 179 از ما به دلیل وضعیت ما همه تجربه” در پی فلوید را کشتن.

نیکلسون گفت که او با افتخار از آژانس برای با هم متحد شدند.

Periscope بسته شنبه برای “بازتاب و در همبستگی با همکاران ما” آژانس در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این روز برای ما لازم است تاکید مجدد بر ارزش های ما و تعهد ما به تغییر واقعی — نه تنها برای خودمان بلکه برای ما گسترده تر جامعه است.”

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه نام چهار مدیر عامل Joel Quadracci.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de