تریلر خلاصه: بدون محدودیت تواریخ از یک کشنده امر


No Limit Chronicles (2020); Fatal Affair (2020)

هیچ محدودیتی تواریخ (2020); کشنده امر (2020)
تصویر: هیچ محدودیتی برای همیشه لطفا برای, Netflix

خوش به حالت دوم نیمی از سال 2020—ما از آن ساخته شده!

چه کسی می داند آنچه در شش ماه گذشته از این, عجیب و غریب, سال به ارمغان خواهد آورد چرا که یک چیز 2020 شده است—غیر از درد استرس زا و مسخره—غیر قابل پیش بینی است. در روح غیر قابل پیش بینی انرژی من برای انجام این تریلر خلاصه اخبار روز پنج شنبه به جای جمعه. چرا ؟ چرا که امروز توسط یک جمعه در ریشهبا تشکر از چهارم جولای تعطیلات. برای من و دیگر سیاه شهروندان امریکا که همه آن را واقعا است—یک روز خاموش و دیگر بهانه ای برای برخی از دنده. Ain’t nobody مطالعه که پرچم لعنتی. (یادداشت سردبیر: Mmm دنده.)

تبلیغات

به هر حال بیایید به این تریلر! ما در حال حاضر با توجه به برخی از عشق به سیاه و سفید پادشاه است و احترام این هفته که برجسته شد در طول سال 2020 BET Awardsاما ما بیشتر!

هیچ محدودیتی تواریخ (شرط می بندم; تاریخ انتشار: 29 جولای سال 2020 در 9 p. m. ET)

هیچ محدودیتی تواریخ تریلر / هیچ محدودیتی برای همیشه لطفا برای (یوتیوب)

برداشت اول: از لحظه ای که این عرضه یک تکه بزرگ از سیاه توییتر تایید کرد که چقدر خیابان ها شده اند در انتظار برای این نوع از chronicling از هیچ محدودیتی میراث. این 5 قسمت docuseries ارائه خواهد شد نگاه جامع به سفر Master P و هیچ محدودیتی سوابق. چون من همیشه در اینجا برای سرگرمی فیلم های مستند, این باعث می شود من می گویند uhhhhh…من می خواهم برای دیدن این!

تبلیغات

عظمت کد (تلویزیون اپل+; تاریخ انتشار: July 10, 2020)

عظمت کد تریلر رسمی / تلویزیون اپل (یوتیوب)

برداشت اول: محبوبیت ESPN آخرین رقص به طور طبیعی تا به حال طرفداران بسکتبال تعجب در مورد امکان مشابه فیلم مستند در مورد LeBron James (که به طور مداوم نسبت به Michael Jordan); و در حالی که ما کاملا بدست نمی وجود دارد هنوز عظمت کد به نظر می رسد مانند آن را می توان به نوعی قبل از بازی. این docuseries شرح زیر است ورزشکاران در بالای بازی خود را مانند جیمز تام بردی الکس مورگان, Usain Bolt, شان, سفید, کتی Ledecky و Kelly Slater.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

رودخانه شهر Drumbeat (مجازی تئاتر; تاریخ انتشار: 7 مرداد 2020)

رودخانه شهر Drumbeat تریلر / میامی جشنواره فیلم (یوتیوب)

برداشت اول: این فیلم (از امی و برنده فیلمساز Marlon جانسون و برنده جایزه فیلمساز آن Flatté) ادوارد “Nardie” سفید و از بنیانگذاران زامبیا نکرومه در عنا به عنوان آنها منجر آفریقایی-آمریکایی درام سپاه واقع در لوئیزویل ، از تریلر ما نگاه صمیمی به چقدر مهم پیشبرد فرهنگ است که به این شهر drumline. به محلی خود را بررسی کنید و قراضه سر به rivercitydrumbeatmovie.com.

تبلیغات

کشنده امر (Netflix; تاریخ انتشار: جولای 16, 2020)

کشنده امر تریلر رسمی / Netflix (یوتیوب)

برداشت اول: من می دانم که یک سیاه پوست به نویر علاوه بر این زمانی که من دیدن کنید! بیایید به این واقعیت است که به معنای واقعی کلمه هر “هیجان” فیلم در مورد یک امر زیر همان خطوط طرح: کسی که ناراضی است با خود sparkless و sexless, ازدواج, می آید در سراسر جذاب جدید یا قدیمی شعله آنها یا تقریبا مهندسان دختر جذاب شعله سپس وسواس می شود یا همه چیز به چپ چپ در یک روش مشابه. به هر حال بساز ’90s سیاه افسانه! همچنین فریاد به وحشت-fication از ’90s مربا (با تشکر Jordan Peele را با ما!); این فیلم به ویژه به fave جو “همه چیز (انسان خود را نمی خواهد انجام دهد).” من نمی توانم صبر کنید برای این ظروف سرباز یا مسافر!

تبلیغات

متولد شده به بازی (ESPN; در حال حاضر در دسترس در VOD)

متولد شده از بازی تریلر / Born to Play (یوتیوب)

برداشت اول: این فیلم که به تازگی اولین بار در ای اس پی ان در بالای ماه “است که یک نامه عاشقانه برای این بازی نوشته شده توسط افرادی که شما هرگز نمی دانستند ، تا به حال است.” آن را زیر یک زن در تیم فوتبال چیزی است که قطعا نمی توانید به اندازه کافی روشن است که بصورتی پایدار و محکم با اشاره بر این واقعیت است که این تیم وجود دارد در ورزش-وسواس بوستون (Boston مرتدان). “بودن در این زمینه فقط باعث می شود من احساس زنده بودن مانند این جایی که من هستم قرار بود” یکی از زنان جوان utters در تریلر. هر کسی که دارای یک شور بدون توجه به این زمینه می داند دقیقا همان چیزی است که می خواهم. این خوب به نظر می رسد!

تبلیغات

که همه ، ببینید خانواده در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de