زن سفید برای اخراج فریاد نژادی تهمت ها در سیاه سرباز


Illustration for article titled White Woman Evicted for Yelling Racial Slurs at Black Soldier

تصویر: Diamonte Ugbesia

در ماه های اخیر دیده ایم که مردم از دست دادن شغل خود را به عنوان یک نتیجه نژادپرست بودن. یک زن در کارولینای شمالی آموخته است که آن را نیز می تواند به شما هزینه خانه خود را.

تبلیغات

WTVD گزارش که Diamonte Ugbesia بود از دیدن یک دوست در کینگز کراس مجتمع آپارتمانی در Fayetteville, N. C., هفته گذشته هنگامی که یک زن سفید بیرون آمد و شروع به فریاد نژادی تهمت در او. Ugbesia در زمان تلفن خود را و شروع به ضبط خود ایمنی است. “من نفرت مردم سیاه و سفید. من از آنها بدم میاید (n-word). من نفرت مردم سیاه” زن شنیده است گفت: در این ویدئو. یک مرد دیده می شود با نزدیک شدن به زن و او به او می گوید: “شما بهتر است که کشتن (n-word).”

از WTVD:

“Get f*** به پایین. من نمی خواهم چیزی برای انجام با شما. آیا ضبط کنید. شما بهتر است که کشتن (n-word).”

که در آن نقطه دیگری در راهرو شنیده است گفتن زن برای جلوگیری از تماس او n-word.

“به او اجازه رفتن و فقط رفتن را در داخل” مرد گفت.

“من هرگز (expletive) یک فرد در زندگی من,” او گفت:. “پایین! او را مانند گرفتن یک عکس از من در حال حاضر.”

“از آنجا که شما در حال مسخره” مرد دیگر گفت.

“چون او را احمق” زن گفت.

این دو سپس در داخل این زن در آپارتمان و Ugbesia متوقف ضبط.

تبلیغات

Ugbesia یک سرباز در U. S Army است که مستقر در فورت براگ. “من اعزام به افغانستان است. من آمدن به خانه از افغانستان خدمت به کشور من به یک نفر گفت: آنها از من متنفر کردن بر اساس رنگ پوست من? این چیزی است که من دیوانه در مورد. شما حتی نمی دانید من است.” Ugbesia گفت WTVD. “من شنیده ام هرگز کسی از تخت با من تماس n-word و یا می گویند آنها نفرت من. من شوکه شده بود شما می دانید؟”

مجتمع آپارتمانی به سرعت در زمان اقدام علیه زن است. پادشاهان مسکن مدیریت ارسال یک ایمیل به مستاجران در این مجموعه است که به عنوان خوانده شده:

“ما آگاه شده و دریافت فیلم از یک اختلال رخ داده است که در کینگز کراس شب گذشته. ما باید یک سیاست تحمل صفر برای رفتار نامناسب و یا عدم زندگی در یک تعاونی شیوه ای. به خصوص این حادثه نه تنها ما را نقض قرارداد اجاره اما استانداردهای اخلاقی جامعه ما و شرکت و تحمل نخواهد شد.

ما باید فوری اقدام قانونی برای فسخ اجاره از اقامت در نقض.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Ugbesia خوشحال بود برای دیدن این مجموعه اقدام علیه زن و گفت: او نمی تجسم ارزش های او مبارزه برای دفاع از.

LTC Mike Burns از 82nd Airborne Division با صدور بیانیه ای در مورد حادثه در چهارشنبه WTVD یادداشت. “این مایه تاسف است که یکی از چتربازان ما تا به حال تجربه این. به عنوان یک سازمان ارتش و 82nd Airborne Division رد نفرت و تعصب در همه اشکال. آن را قابل تحمل نیست و نشان دهنده ارزش های ما کردند.”

تبلیغات

در حال حاضر من مطمئن هستم که برخی از مردمی سفید در حال تاسف خوردن “ما نمی توانیم حتی نژادپرستانه بدون از دست دادن خانه های ما؟!” با توجه به این که نژاد پرستی منجر به بی شماری از مردم سیاه و سفید از دست دادن زندگی خود را من فکر می کنم آن را ایمن می گویند آنها می تواند اداره کند متوجه اخراج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de