با هیچ دستمزد و معیوب PPE کیت, Karnataka پزشکان همچنان به درمان بیماران

بنگلور: در حالی که تعداد COVID موارد مثبت نگه داشتن در حال افزایش در سراسر کارناتاکا پزشکان در چند بیمارستان ها در مواجهه با فشار از دولت و بی تفاوتی آنها به ادامه کار با وجود کمبود چرخ دنده محافظ.

یک پزشک اختصاص داده شده به درمان COVID-19 بيمار در Kempegowda موسسه علوم پزشکی (قدیم) آزمایش مثبت در جولای 3. با توجه به منابع هفته گذشته او مطرح شده زنگ با اداره بیمارستان در مورد کمبود N-95 ماسک و معیوب PPE کیت. اما مقامات بیمارستان دوری و متنبه دکتر قانع کننده او را به خرید N-95 ماسک برای ادامه انجام وظیفه خود را.

عدم پرداخت دستمزد برای 16 ماه

با توجه به عدم پرداخت دستمزد برای 16 ماه گذشته بیش از 133 دانشجویان کارشناسی ارشد در KCET و 97 کارورزان رشته پزشکی در بخش خصوصی متعلق به کالج پزشکی JJMMC, Davangere رفته در یک اعتصاب غذای نامحدود.

Dr Nidhi, یک junior ساکن دکتر گفت که هزینه برای پزشکان است 85,000 تومان در هر سال و در حالی که دانشجویان کارشناسی ارشد پرداخت بین Rs 5 و Rs 7 لاخ هر سال است. “ما خواهان حق ما پرداخت می شود. شده است وجود دارد افزایش در دستمزد در سراسر کشور اما ما حتی پرداخت شده است. با توجه به سفارش دولت به ما پرداخت 20 ، 000 تومان در هر ماه است. ما وارد چهارمین روز اعتصاب,” او گفت:.

این دانش آموزان اظهار داشت که پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr Sudhakar حتی در سفر خود به Davangere و در تعامل با دانشجويان پزشکی در بنگلور تنها به یک کلامی تضمین ” و هیچ چیز دیگری.

در تاریخ 3 ژوئیه Davangere شعبه هندی انجمن پزشکی تمدید پشتیبانی خود را از اعتراض دانشجویان اما خواسته آنها را به خودداری از COVID-19 وظایف.

دولت اینچ نزدیک به 20K خوانده شده را علامت

در جولای 3, 1,694 COVID-19 موارد شناسایی شدند, در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 19,710. بیست و جدید مرگ نیز گزارش شده است.

از این پس همه بدون علامت COVID-19 بیماران بستری در COVID مرکز مراقبت از باید تحت کنترل دمای حرارتی اسکنر. فشار خون و سطح قند خون را نیز آزمایش می شود.

همه افراد بدون علامت (با درجه حرارت بدن کمتر از 37.5 درجه سانتیگراد) باید معطوف به طور مستقیم به COVID مرکز مراقبت (CCC) به جز بیماران با شرکت مرضی شرایط و کسانی که بالاتر از 50 سال سن. زنان باردار و مادران شیرده و کودکان زیر سن 10 سالگی نیز معاف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de