WNBA ستاره مایا مور را بدست آورده MVP کردن دادگاه با کمک به اشتباه محکوم مرد سیاه و سفید خود را بازیابند آزادی


Illustration for article titled WNBA Star Maya Moore Earns MVP Off the Court by Helping Wrongly Convicted Black Man Regain His Freedom

تصویر: Good Morning America

به عنوان یک دختر جوان, مایا مور رویای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای بسکتبال. اما پس از فتح این ورزش به عنوان یک فرد بالغ و رها کردن رویایی که به منظور دنبال عدالت کیفری اصلاحات رویای دیگری از او در حال حاضر تبدیل به یک واقعیت است.

تبلیغات

ESPN گزارش که پس از قرار دادن WNBA حرفه ای در مکث در سال 2019 به منظور کمک به جاناتان آیرونز بود که به اشتباه محکوم به سرقت و حمله با یک سلاح در سال 1998 مور در دست چهار شنبه هنگامی که او در نهایت از زندان آزاد شد پس از گذراندن 22 سال است.

“من احساس می کنم مثل من می تواند زندگی در حال حاضر” آهن گفت: در تصویری که مور ارسال شده در Instagram, گرفتن خود طعم آزادی. “من آزاد هستم, من خوش شانس, من فقط می خواهم به زندگی می کنند زندگی من شایسته کمک خدا و نفوذ است.”

تبلیغات

مور بود و کلام در آهن’ محکومیت بودن خالی در ماه مارس. و در حال حاضر که او او را در غلبه بر احساس تسکین.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من بقیه میخوام شروع در حال حاضر,” او گفت: روز شنبه در Good Morning America. “من واقعا قادر به پری از بقیه که من می خواستم. و بنابراین من مانند ‘OK بچه ها در حال حاضر زمان برای استراحت.’ بنابراین من به دنبال به جلو به برخی از استراحت و سپس دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد و شاید در همان زمان در بهار آینده.”

مور آموخته شده از آهن’ مصیبت قبل از سال اول خود را در UConn. او پدرخوانده رخی ویلیامز بود بررسی حقوقی اسناد و مدارک مربوط به آهن’ مورد و آینده WNBA ستاره در نهایت آن را ماموریت خود را برای اطمینان از آزادی خود. اما این آزادی آمد و در یک شیب هزینه: به منظور انجام این کار مور قربانی ترین تزئین حرفه ای در تاریخ WNBA; که در آن او بود به نام شش-زمان WNBA همه ستاره ساخته شده همه WNBA اول تیم پنج بار بود WNBA MVP در سال 2014 و یک چهار WNBA قهرمان.

تبلیغات

می تواند شما را تصور کنید Michael Jordan ترک بولز در نخست خود را به مبارزه برای عدالت کیفری اصلاحات ؟

“من غرق دیدن مایا تماشای جاناتان آیرونز قدم زدن به بیرون از شهر جفرسون مرکز تادیبی از یک مرد آزاد” مینه سوتا سیاهگوش مربی و مدیر کل Cheryl Reeve در بیانیه ای گفت. “من همچنین نمی تواند کمک کند اما احساس یک معامله بزرگ از خشم. مایا مور هرگز نباید آنها را مجبور به ترک حرفه خود را به شرکت در مبارزه با دو لایه سیستم عدالت کیفری که بیش از کشوراست اشتباه محکومین و بیش از احکام سیاه و قهوه ای و جوامع است. نظام عدالت کیفری در آمریکا است که تا کنون از عادلانه و برابر و آن را آنژو من که مایا تا به حال به فداکاری زیادی برای غلبه بر این با نژاد های متفاوت در سیستم.”

تبلیغات

که بخشی.

احترام با توجه به مایا مور و اینکه آیا او تا کنون بازده به دادگاه یا نه, ما می دانیم که او در آینده خواهد بود هموار در صالح نیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de