لکنو: حداقل هشت, Uttar Pradesh پرسنل پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس کشته شدند در برخورد با مجرمان در Kanpur, مقامات گفت.

برخورد صورت گرفت که پلیس تیم نزدیک بود به دستگیری Vikas Dubey سابقه sheeter رو 60 پرونده های جنایی در Dikru ایجاد کرد تحت Chaubeypur ایستگاه پلیس در مداخله شب پنج شنبه و جمعه, پلیس گفت:.

به عنوان پلیس تیم برای رسیدن به مخفیگاه مخوف, جنایی, تگرگ گلوله باران شد آنها را از ساختمان پشت بام, ترک معاون SP Devendra میشرا سه sub-بازرسان و چهار پاسبان مرده, مقامات گفت.

دادن جزئیات حادثه, Uttar Pradesh مدیر کل پلیس H C Awasthi گفت بدنام جنایی کردم ممکن است اطلاع از قریب الوقوع حمله.

او و سرسپردگان خود را قرار داده تا عظیم موانع برای جلوگیری از پرسنل پلیس از اقدام نسبت به مخفیگاه خود را. به عنوان تیم پلیس گرفتار شد ناگهان جنایتکاران سرخ شده در آنها از پشت بام یک ساختمان منجر به مرگ و میر Awasthi گفت.

در گرفتن اطلاعات در مورد حادثه اضافی DG (نظم و قانون) IG (کانپور) و ارشد SP از کانپور با عجله به نقطه که در آن یک تیم پزشکی قانونی آغاز شده است و تحقیقات است. پزشکی قانونی تیم خواهد پیوست توسط تیم دیگری از لکنو.

به ویژه نیروی کار (STF) از اوتار پرادش پلیس نیز فشرده به عمل DGP گفت.

وزیر یوگی Adityanath پرداخت ادای احترامات به پلیس کشته و منتقل تسلیت صمیمانه خود را به اعضای خانواده خود را.

به گفته یک سخنگوی او به رئیس پلیس به اقدامات سختگیرانه علیه مجرمان و جمع آوری گزارش مفصلی از نقطه بلافاصله.

مخالفت بازدید در یوگی دولت

احزاب مخالف در اوتار پرادش از جمله کنگره و Samajwadi, پارتی, مشت کردن در یوگی Adityanath دولت بیش از کشته شدن هشت پلیس گفت: هیچ کس در امان بود در این دولت است.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra در زمان به توییتر به اظهار تاسف از مرگ و میر.

“هشت پلیس شهید شدند در حالی که آنها رفت و برای دستگیر کردن مجرمان است. من پرداخت تسلیت به خانواده شهدا. در نظم و قانون تبدیل شده است بسیار بد و مجرمان را بدون ترس. از انسان معمولی به پلیس هیچ کس امن است,” او گفت:.

“مسئولیت نظم و قانون است با وزیر. او باید آغاز سختگیرانه عمل وجود دارد و باید هیچ سستی در آن,” او اضافه شده است.

او برادر و سابق کنگره و رئیس جمهور Rahul Gandhi, هم, حمله یوگی دولت بیش نیستیم ، او در توئیتر خود نوشت: “یکی دیگر از اثبات ‘Gundaraj’ در بالا. زمانی که پلیس در حال امن نیست, چگونه خواهد بود, عمومی بود ؟ من صمیمانه تسلیت با خانواده های کشته شهدا و کاش مجروح بهبود سریع او گفت:” در یک صدای جیر جیر در هندی.

گاندی نیز با ابراز تسلیت به خانواده کسانی که مرده و آرزوی بهبود سریع مجروح شدند.

این Samjwadi حزب گفت: اوتار پرادش تبدیل شده است “hatya پرادش” (قتل دولتی).

“در” lena سرکار’ ‘jungleraj’, UP تبدیل شده است ‘hatya پرادش’ که در کنپور جنایتکاران حمایت توسط کسانی که در قدرت حمله پلیس به قتل هشت نفر از آنها” Samajwadi حزب گفت: در یک صدای جیر جیر.

در حالی که condoling مرگ و میر, SP خواستار یک “فوری اعلام Rs 1 کرور روپیه برای هر شهید پلیس خانواده”.

همچنین خواستار آن شدند که به اتهام “ارتباط (جنایتکاران) با کسانی که در قدرت باید در معرض”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de