4 روز به تلاش های خود را به #TakeBackEssence جمعی شناخته شده به عنوان #BlackFemaleAnonymous اعلام موفقیت [به روز رسانی]


Then-Essence Communications President Michelle Ebanks, left, and Essence Chief Content & Creative Officer Moana Luu speak onstage during the 2019 Essence Black Women in Hollywood Awards Luncheon at Regent Beverly Wilshire Hotel on February 21, 2019, in Los Angeles, Calif.

پس از آن-اصل ارتباطات رئیس جمهور میشل Ebanks چپ و جوهر رئیس محتوا و خلاق افسر Moana Luu صحبت روی صحنه در طول سال 2019 جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود جوایز ناهار در رجنت Beverly Wilshire هتل در فوریه 21, 2019, در لس آنجلس, کالیفرنیا.
عکس: هارون J. تورنتون (گتی ایماژ برای جوهر

پس از یک رگبار اتهامات و تهدید به انتشار شواهد متهم به حمایت از ادعای خود را گروه فعلی و سابق جوهر کارکنان که شامل #BlackFemaleAnonymous می گویند شرایط خود را برآورده شده است. اعلام شده از طریق یک توییت در روز پنج شنبه شب یک روز پیش از این جمعی را تلفظ جولای 3 پایان مهلت روز پس از نیویورک تایمز مقاله به ظاهر تایید کرد که اصل سرمایه گذاری موسس و صاحب ریچلیو دنیس سابق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ذات ارتباطات میشل Ebanks, Chief Operating Officer شادی Collins Profet و رئیس محتوا و خلاق افسر Moana Luu باید تمام متوقف به شرکت در کسب و کار روزانه عملیات در مجله.

تبلیغات

اعلام این خبر پس از یک هفته از آنلاین مبادلات گسترده حدس و گمان یک Change.org طومار که به دست آورد هزاران نفر از نام های, در حمایت از تلاش برای #TakeBackEssence و بیانیه های صادر شده توسط مجله خود را که به طور همزمان خود را جشن سالگرد 50 سال و عملا میزبانی آن 26 سالانه جوهر جشنواره این هفته است. به تازگی به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر مجله ارسال یک ایمیل به تب و تاب بودن تا روشن شدن نقش دنیس در سازمان بیان کرد:

وجود ندارد مدیر عامل موقت در ذات Communications, Inc. (ECI) پس از خروج از میشل Ebanks در تاریخ 31 مارس تا ریچلیو دنیس منصوب کارولین Wanga به این موقعیت در ژوئیه 1. به عنوان صاحب دنیس کمک کرد تا به رهبری این تیم همراه با ECI تیم رهبری ارشد اما هرگز در زمان در نقش یا مسئولیت های مدیر عامل. بنابراین او هرگز پا را از استعفا از یا جایگزین شد در هر نقش.

تبلیغات

اتهامات علیه دنیس—که شامل ادعای آزار جنسی و سوء رفتار به عنوان به خوبی به عنوان قوم و خویش در نیروی انسانی از منابع بودند شاید بیشتر لود شده از مناجات اتهامات ساخته شده توسط #BlackFemaleAnonymous که تهدید را به مردم اثبات متعدد خود ادعا می کند اگر دنیس و دیگر رهبران به نام نمی با پایان هفته. گذشته از روشن شدن است که دنیس برگزار هرگز نقش مدیر عامل و دیگر نمی خواهد منجر تیم پس پس از انتخاب رئیس جدید رشد افسر کارولین Wanga به عنوان مدیر عامل موقت این بار تجدید چاپ بخشهایی از بیانیه جوهر سخنگوی Latraviette اسمیت-ویلسون که به نام ائتلاف ادعا می کند “اتهامات و خواسته های” بودند که “پشتیبانی نشده و منسوخ شده است.”

علاوه بر این در این بیانیه ارائه شده به بار آمده است که Ebanks شده است فعال در ذات کسب و کار عملیات پس از استعفا در ماه مارس (هر چند برگزاری یک کرسی در هیئت مدیره); ادعای ائتلاف رد. کالینز Profet ظاهرا در حال حاضر برنامه ریزی برای خروج اصل برای نقش های دیگری را در پیش از #BlackFemaleAnonymous نامه و در حالی که وجود دارد هیچ اظهار داشت: برنامه ریزی برای Luu به استعفا از نقش او در این بیانیه تا حدودی اذعان به نامه-نویسندگان خواسته افشای که او “گام خواهد شد از روز به عملیات روز در طول دوره [مستقل] بررسی است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

مشکوک اما با این وجود اعلام پیروزی آن را فوق نقد و بررسی—که جوهر رهبری وعده داده است خواهد بود به طور مستقل انجام شده—که #BlackFemaleAnonymous به نظر می رسد که مناظر خود را در مجموعه بعدی.

تبلیغات

“ما با اعتماد به نفس باید ‘تحقیقات داخلی’ انجام می شود اخلاقی…یافته ها را اثبات هر ادعا در شهادت ما” آنها نوشت: در سه صفحه پاسخ در روز شنبه اضافه کرد: “موجود کارکنان همچنان به تجربه به طور منظم gaslighting و ارعاب…خواهد شد که نشان دهنده سیاه کارکنان زن از جوهر ؟ این است که چرا ما خواهان شفافیت کامل در تحقیقات داخلی و کامل متوقف شود.”

نویسندگان به طور مستقیم وظیفه مدیر عامل موقت Wanga با مسئولیت ارائه اطلاعات درخواست شده به عنوان به خوبی به عنوان restating قبل از درخواست برای یک برنامه عمل “ترسیم چگونه جوهر خود را در محل کار امن تر و عادلانه برای زنان است.”

تبلیغات

در بیانیه خود برخی از انتظارات خود را از طرح پیشنهادی شامل “عادلانه حقوق در بازار-نرخ”; سخت ضد قلدری و ارعاب سیاست ها و بررسی عملکرد فرایند است که اطمینان کارکنان نه تنها فرصت برای تبلیغات و افزایش, اما فرصت ها به صورت عادلانه و غیر تنبیهی بازخورد همه از آن خواهد بود “بر اساس عملکرد و مقبول بودن” آنها را بنویسید.

تبلیغات

“و در نهایت ما از شما انتظار داریم به معرفی ترین های برتر مرخصی زایمان سیاست در این کشور را به دلیل سیاه و سفید زن و میر مادران یکی از سیاه ترین امریکا فوری و گمنام مسائل و به دلیل سیاه زن باروری عدالت مهم” به پایان می رسد لیست تجدید نظر خواسته است.

به عنوان بار در نت این مسائل بسیاری از صنایع, موسسات و سازمان ها هستند که مجبور به گرفتن سهام از ما در آب و هوای فعلی—و بسیاری از مسائل #BlackFemaleAnonymous برجسته در طول هفته گذشته. اما در شرکت های طولانی در نظر گرفته اوج از حضور زنان در رسانه ها تقاضا که عملکرد داخلی منعکس کننده که بیرونی تصویر ارائه یک حساب خاص به رسانه ها به عنوان “خانواده” باید آدرس اختلال در درون صفوف خود را.

تبلیغات

در یک یادداشت شخصی: به عنوان یک روزنامه نگار در یک شخص سیاه و سفید خروجی رسانه ها—یک led توسط سیاه—که هر دو احترام می گذارد و اغلب با این نسخهها کار از نزدیک با اصل شده است وجود دارد هیچ لذت در گزارش در مورد مسائل مطرح شده توسط #BlackFemaleAnonymous و واقعی امیدوارم که هر گونه مسائل در حال حاضر در حال حل و فصل شود به طوری که نام تجاری در واقع ممکن است زندگی می کنند تا به آن احترام تصویر. به عنوان یک روزنامه نگار زن که با این در حال حاضر-میراث نام تجاری پردازش ادعا می کند که این سازمان ممکن است پناهگاه امن من هنگامی که در بر داشت در صفحات آن شده انده.

با این وجود به عنوان یک روزنامه نگار زن که هر دو را تحسین جوهر میراث و تلاش برای برابری بیشتر و تقاطع روزانه گفت و گو و فرصت های ارائه شده توسط این بحث شده اند و هر دو لازم و دلگرم کننده است. این مکالمات تقریبا indescribably اما آنها هرگز مهم تر بوده است بیش از در حال حاضر به عنوان ما امیدواریم که برای استفاده از این لحظه ای سرنوشت ساز برای ایجاد عادلانه تر رسانه ها میباشد. با کار آن را تبدیل به یکی که در آن سیاه و سفید زنان عقل و فرهنگی مهر دیگر صرفا به عنوان الهام بخش برای دیگران به معدن و بهره برداری خواهد شد اما تسهیل ارتفاع و شناخت از زنان درخشندگی را خواند. واضح است که کار را نیز باید در شروع.

تبلیغات

به روز شده: جمعه, 7/3/20 در 4:00 p. m. ET: بازتاب ادعای ما است که مسائل مطرح شده توسط #BlackFemaleAnonymous بودند هرگز منحصر به ذات انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ) صادر شده خود را بیانیه در مورد این موضوع در بعد از ظهر جمعه. منn این سازمان ابراز برای حمایت از ائتلاف شجاعت در برجسته این مسائل ترس در اتهامات وارد شده به دنیس و مشابه آنهایی که implicating در حال حاضر سابق مدیر عامل شرکت Okayplayer/OkayAfrica Abiola Oke, و اذعان کرد که ممکن است بیشتر وجود دارد هنوز به سطح.

“آنها باید به سرعت حرکت می کند به اصلاح مسائل [و] ارائه داروهای منابع [و] عذر خواهی برای زنان نهفته“خواندن یک صدای جیر جیر از این سازمان اضافه کرد: “تغییر باید اتفاق می افتد در حال حاضر!

تبلیغات

به روز شده: جمعه, 7/3/20 در 2:36 p. m. ET: درك است که برخی از رفتارهای توهین آمیز توصیف شده در ژوئن 28 مقاله را ادامه داد و حتی به عنوان جوهر علنا ملاقات اولیه خود خواسته #BlackFemaleAnonymous صادر شده یک صدای جیر جیر در صبح روز جمعه هشدار خود را تهدید به انتشار شواهدی از سوء رفتار در روز شنبه [مخوف روز 6 خود را داند] فعال خواهد بود اگر “پنهان gaslighting [و] قلدری” توسط جوهر و دنیس خانواده “فعالان” ادامه داد: در سیستم عامل خود را. درخشش تا رسیده به این گروه برای نظر بیشتر و به روز رسانی خواهد شد اگر هر یک داده شده است.

تبلیغات

به روز شده: جمعه, 7/3/20 در 11:05 a. m. ET: #BlackFemaleAnonymous رسیده به تب و تاب بودن به اختلاف استفاده از عبارت “مشکوک اما با این وجود اعلام پیروزی…” را به عنوان آنها احساس آن را تضعیف موفقیت از تلاش های خود را. برای روشن عبارت بود هرگز در نظر گرفته شده به عنوان یک ارزیابی از پیروزی خود را, اما در اشاره به گروه های برجسته نگرانی در مورد ماهیت شرکت و ساختار در انتظار بررسی است.

تبلیغات

#BlackFemaleAnonymous بیشتر ابراز نگرانی کرد که ما تا به حال به آنها را به طور مستقیم از نظر طول پوشش ما. انتخاب ما اجازه دهید به ائتلاف اظهارات ایستادن برای خود سازگار بود با درمان ما از اصل و علاوه بر این از احترام به این واقعیت است که این گروه در حال حاضر ابراز نظر گمنامی (توجه داشته باشید: این بار گزارش داد که این گروه کاهش یافته است یک درخواست برای نظر; ما نمی دانیم که اگر ما را مجبور مختلف پاسخ به چنین درخواستی). از آنجایی که این یک مسئله شخصی به این نویسنده به عنوان یک شخص سیاه زن روزنامه نگار در تلاش برای حفظ بی طرفی را انتخاب کردم به صحبت با اشخاص ثالث با لينک مستقيم آگاهی از وضعیت در ذات ارتباطات و وابسته به آن است. تمام کسانی که منابع موید #BlackFemaleAnonymous اتهامات به بهترین دانش خود را.

تبلیغات

آنچه باید توجه داشت این است که مسائل مطرح شده توسط #BlackFemaleAnonymous منحصر به فرد نیست اصل به عنوان یک شرکت رسانه ای و موفقیت خود را در این شجاع تلاش دارد تحول بالقوه برای چگونه زنان درمان در سراسر صنعت ما. در حالی که تب و تاب بودن تا هدف در پوشش این موضوع نمی شد به بیش از editorialize اما واقعیت-جمع آوری ما ایستاده در همبستگی با هر گونه تلاش برای افزایش, برابری و احترام به زنان در محل کار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de