در میان انتقاد ICMR دفاع حرکت به سرعت در مسیر coronavirus آزمایش واکسن

دهلی نو: مواجهه با انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان برای درخواست دانشمندان به سرعت آزمایشات انسانی بومی COVID-19 واکسن و تکمیل آن توسط اوت 15 ICMR در روز شنبه گفت: روند آن است که مطابق با جهان هنجارهای پذیرفته شده به سرعت در مسیر توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر بالقوه جایی که انسان و حیوان محاکمه می توانید در ادامه به صورت موازی.

در بیانیه ای ICMR گفت که این نامه توسط DG Dr Balram Bhargawa در نظر گرفته شده بود به قطع غیر ضروری نوار قرمز بدون دور زدن هر گونه فرایند لازم و سرعت بالا در استخدام شرکت کنندگان برای آزمایش های انسانی به طوری که این مراحل می تواند انجام شود در اولین. آن اضافه شده است که از قبل از مطالعات بالینی با موفقیت انجام شد در حال حاضر فاز 1 و 2 آزمایش های انسانی هستند آغاز شود.

“در بزرگتر بهداشت عمومی علاقه مهم است که برای ICMR برای تسریع در آزمایش های بالینی با یک وعده بومی واکسن. در مواجهه با طبیعت بی سابقه ای از COVID-19 همه گیر و متعاقب دررفتگی زندگی عادی دیگر واکسن نامزدها در سراسر جهان شده است به همین سریع ردیابی. ICMR روند را دقیقا مطابق با جهان هنجارهای پذیرفته شده به سرعت در مسیر توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر بالقوه جایی که انسان و حیوان محاکمه می توانید در ادامه به صورت موازی,” ICMR گفت.

این ICMR گفت: آن آزمایش انجام خواهد شد پس بهترین شیوه و ظلم خواهد شد و مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی تخته (DSMB).

“در حالی که مسائل مطرح شده در حوزه عمومی از زمان به زمان توسط مفسران خوش آمدید, به عنوان آنها به صورت بخش مهمی از حلقه بازخورد از هند متخصصان پزشکی و تحقیقات دانشمندان نباید دوم حدس زده برای حرفه ای خود را و یا پایبندی به بالاترین علمی ظلم. ICMR متعهد به درمان ایمنی و علاقه مردم هند به عنوان بالاترین اولویت” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de