شفق قطبی افسران پلیس اخراج برای Selfies تمسخر الیاس McClain مرگ


Illustration for article titled Aurora Police Officers Fired For Selfies Mocking Elijah McClains Death

تصویر: @CBSNews (توییتر

چهار شفق قطبی اداره پلیس افسران در حال حاضر از یک کار پس از بررسی به عکس های آنها در زمان خود در سایت که در آن 23 ساله الیاس McClain قرار داده بود در یک سبد توسط پلیس قبل از مرگ در تابستان گذشته.

تبلیغات

این عکس ها نشان می دهد Kyle Dittrich, جارد جونز و اریکا ماررو لبخند و تظاهر به از نو خلق کردن یک کاروتید محدودیت در محل در شفق قطبی که در حال تبدیل به یک بنای یادبود به McClain زندگی در ماه های پس از مرگ او.

Jason Rosenblatt یک افسر بود که درگیر در این حادثه که به کشته شدن McClain است از کار اخراج شده به عنوان بخشی از این تحقیقات به نفرت عکس. با توجه به NPR, Rosenblatt پاسخ “haha” هنگامی که او فرستاده آنهاکه خوار پلیس گفت که آنها در زمان به تشویق هموطنان خود افسر.

تبلیغات

موقت شفق رئیس پلیس ونسا ویلسون نشان داد عکس ها در سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام اخراج:

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از NPR:

“ما شرمنده ما بیمار است و ما عصبانی هستید” ویلسون اضافه شده گفت: او برای کل اداره پلیس.

ویلسون اعلام کرد که همراه با Rosenblatt دو افسر که به نظر می رسد در عکس کایل Dittrich و اریکا ماررو شده اند از کار اخراج شدند. یکی دیگر از افسر, عکس Jaron جونز, استعفا داد و در اوایل این هفته.

محققان بوده است کاوش گرفتن از عکس ها در نزدیکی محل که در آن McClain بود به زور دستگیر کردند. این سایت تبدیل به یک بنای یادبود به 23 سال است که در بازداشت پلیس درگذشت. او مظنون به ارتکاب هر گونه جرم و جنایت است.

تبلیغات

عکس های گرفته شده در ماه اکتبر سال گذشته در سایت که در آن McClain دستگیر شد توسط Rosenblatt و دیگر افسران در ماه اوت سال 2019 را در یک سبد و سپس با تزریق کتامین توسط پزشکان که به صحنه نامیده می شدند.

تظاهرکنندگان جمع شده در خارج از شفق قطبی اداره پلیس روز جمعه پس از آشکار از عکس, از سرگیری تماس های خود را برای تمام افسران درگیر در قتل McClain به اخراج می شود:

تبلیغات

جای تعجب نیست, اتحادیه پلیس در شفق قطبی خوشحال است که پلیس در مواجهه با پیامدهای خود را برای رفتار غیر انسانی.

تبلیغات

“این تحقیق یک عجله به قضاوت” گفت: شفق قطبی Police Association در بیانیه ای در مورد اخراج. “ظاهر بی مناسبتی آشکار است. آن است که بسیار مربوط به شفق قطبی Police Association که موقت رئیس Wilson مایل به بی اعتنایی به حقوق اعضای ما و با توجه روند که فراهم شده به تمام کارکنان پلیس.”

اگر من نمی دانم بهتر من می خواهم فکر می کنم “ظاهر بی مناسبتی” و “بی اعتنایی از روند” بود در مورد افسران پلیس گرفتن عکس های سلفی به مسخره قتل یک جوان سیاه که حق زندگی به سرقت رفته بود از او توسط کسانی که قسم خورده به خدمت و محافظت می کند.

تبلیغات

اما من حدس می زنم آنها معتقدند حقوق و ملاحظات باید این سایت متعلق به پلیس و نه تسلیم شده شهروندان—به ویژه کسانی که از ما با ملانین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de