کروناویروس در ادامه به مشکل هند به عنوان مرکز اصلاح پروتکل درمان

دهلی نو: هند در روز شنبه شناسایی 22,771 تازه موارد از رمان coronavirus بالاترین در یک روز تا کنون در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 6,48, 315. این کشور نیز ثبت شده 442 جدید مرگ و میر با کلی مرگ و میر افزایش به 18 سال 655. تعداد کل بهبود مردم همچنان به افزایش به طور پیوسته با بهبود نرخ در حال حاضر ایستاده در 60.81 درصد است.

طی 24 ساعت 14,335 بیماران مرخص شده مصرف تجمعی شکل به 3,94,226. وجود دارد 2,35,433 فعال موارد تحت نظارت های پزشکی. در طول 24 ساعت گذشته 2,42,383 نمونه آزمایش شده اند هل دادن تعداد کل آزمایش های انجام شده به 95,40,132.

ماهاراشترا و تامیل نادو در ادامه به گزارش بسیار بالا اعداد. دهلی روز شنبه ثبت 2,505 تازه موارد کشش مجموع آن به 97,200. بعلاوه 55 جدید میلادی به ثبت رسیده در این شهرستان به عنوان به طور کلی مرگ و میر عبور از 3000.

در یک پیشنهاد برای بررسی افزایش COVID عفونت در دولت تمام پروازها به کلکته از شيوع شش شهرستانها – پونا دهلی نو و بمبئی و چنای ناگپور و احمدآباد – باقی خواهد ماند معلق از 6 جولای تا 19 جولای در درخواست از غرب بنگال دولت است. West Bengal تا کنون 20,488 coronavirus موارد است.

با رمان coronavirus موارد در هند بر افزایش شدید و تعداد مرگ و میر بیش از حد افزایش, اتحادیه وزارت بهداشت خود تجدید نظر بالینی پروتکل مدیریت و پرسید: پزشکان برای درمان COVID-19 بيمار با تحقیقاتی درمان است که شامل Remdesivir, نقاهت پلاسما توکلیزوماب و هیدروکسی کلروکین (HCQ).

پس از این داروها در دسترس هستند در تعداد محدود در حال حاضر این وزارت گفت که آنها فقط باید در یک تعریف زیر گروه از بیماران است. در حالی که معرفی پنج روز دوره Remdesivir برای بیماران بستری وزارت گفت که این دارو تنها به صورت محدود اضطراری استفاده در بیماران با وزش بیماری که در اکسیژن پشتیبانی می کند. آن را تجویز نمی شود به زنان باردار و یا شیرده و کودکان زیر سن 12 بیماران مبتلا به شدید کلیوی.

وزارت توصیه کرده است در اوایل استفاده از HCQ در دوره بیماری برای رسیدن به معنی اثر و باید اجتناب شود در بیماران مبتلا به بیماری های شدید. به طور مشابه توکلیزوماب داده می شود می تواند به بیماران مبتلا به متوسط عفونت با به تدریج افزایش اکسیژن مورد نیاز است.

در آن تجدید نظر خانه انزوا دستورالعمل های وزارت بهداشت و درمان اجازه داده است با فرمولی بسیار ملایم و asymptomatically بیماران اعلام می شود مناسب پس از 10 روز به جای آن از حد معمول 14 روز اگر آنها توسعه نیست تب پس از 3 روز و یا نشان می دهد هر گونه عمده دیگر نشانه هایی از COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de