انتظار غیر قابل پیش بینی دوقلوها’ فصل به زوم توسط

همین رایلی نوشت: یک ستون ورزشی لقب “چشم بازکن” در پایونیر پرس ساخته شده است که او یک St. Paul افسانه است. در آن موارد که آیا تا به حال ساخته شده آن را به یک محل باشگاه وانجمن یا اتاق قفل برای مصاحبه او تا به حال تمایل به آمده تا با یادداشت های تصادفی و مشاهده با این باز:

“Zim zam, زوم, zow.”

گاهی سوم کلمه را تبدیل به “zoomie” اما در هر صورت ما در حال حاضر می دانیم — 33 سال پس از بازنشستگی خود را و پنج سال پس از مرگ او — کره چشم یک خبرنگار ورزشی راه جلوتر از زمان خود.

چرا که ما همه در “زوم” کسب و کار در حال حاضر با تکیه بر اصلی تیم های ورزشی به ما ارائه اطلاعات از طریق مصاحبه از مکان های از راه دور با ویدئو کنفرانس به جای ایستاده چند پا را در یک محل باشگاه وانجمن یا اتاق قفل و تلاش را به طور کامل دنبال ضرب المثلی “زاویه.”

چنین است که زندگی در این سن از بیماری همه گیر و ما باید راضی با هر گونه دسترسی ارائه شده — که روز جمعه به تماشای اولین تمرین بیس بال است اقدام به راه اندازی مجدد از یک عمیقا فاصله هدف زمینه مطبوعات جعبه.

هک به عنوان یک sportswriter از یک سن خاص من فقط هیجان زده می شود در اولین روز از MLB را reopener — حتی از یک ضد اجتماعی فاصله — با توجه به دوقلوها’ تصمیم به حرکت به کنار مربیان باب مک کلور و لایحه Evers تطبیقی نوزادان در 60s.

بیست و پنج سال پیش نیز وجود دارد یک دوم دور از بهار آموزش بسیار بالا در عجیب و غریب متر خبرنگاران معتقد بودند آنها هرگز آن برابر است. البته 1995 نیز سال است که ما فکر “شیوع” صرفا هالیوود, برترین فیلمهای و نه یک مستند درام.

بازیکنان رفته بود در اعتصاب پس از بازی از اوت. 11, 1994; سری جهانی از دست داده بود و مالکیت سعی کردم به دور با “جایگزینی” بیس بال در سال 1995 بهار آموزش. در ابتدا این اعتصاب شده بود بیش از مدیریت برنامه ریزی و تلاش برای تحمیل حقوق و دستمزد کلاه; با پایان ماه مارس آن را تلاش برای خلاص شدن از حقوق و دستمزد داوری.

ملی روابط کار هیئت مدیره تا به حال طرفه با اتحاد با یک اتهام غیر منصفانه کار مذاکرات است. Sonia Sotomayor یک جوان قاضی در ایالات متحده در منطقه نیویورک را تایید کرد هزینه تحمیل شده به کار قبلی قوانین و گفت: دو طرف برای بازگشت به مذاکره.

که پایان دادن به شکست مفتضحانه است که امر شده ایم جایگزینی توپ و ارسال بازیکنان واقعی به فلوریدا و آریزونا برای تاخیر در بهار آموزش. دوقلوها’ اولین نمایشگاه بازی مقابل بوستون در فورت مایرز در مارس 13 و فصل بازکن در Fenway پارک 13 روز بعد.

مدیر تام کلی فرستاده قوی مسلح rookie LaTroy هاوکینز به تپه برای شروع اولین نمایشگاه است. هاوکینز راه می رفت سه مورد در یک قوی Red Sox صف زخم رفتن 1⅔ نوبت اجازه می دهد شش اجرا می شود (چهار به دست آورده) با پنج پیاده روی.

“پسر ما بود و بسیار عصبی کند.” “هنگامی که یک کنترل پارچ پرتاب نمی حملات شما می دانید وجود دارد چیزی در جریان است.”

هاوکینز مخالفت کرد و گفت: “من می توانم پیدا کردن بشقاب. نبود اعصاب. آنها یک عامل است.”

در حال حاضر یک ربع قرن بعد هاوکینز است که تنها دوقلوها’ “دستیار ویژه” خواسته بود در حضور و غیاب به کار با بازیکنان برای این سه هفته اجرا تا فصل به طور منظم — حتی غریبه از ’95 پس از آن تابستان قبل از piddlin کوتاه 60-برنامه بازی.

چه می کند این است sizably کاهش شانس برای این دوقلوها صف برای اعمال تسلط در AL مرکزی بیش از دو ماه است که می توانست اجتناب ناپذیر به نظر می رسید بیش از شش ماه.

این سوال که شنیده می شود اغلب بعد از جاش دونالدسون توافق با ایران در اواسط ماه ژانویه: “سالم و بر روی کاغذ بهترین دوقلوها صف همه وقت؟”

جواب می شود “بله” هنگامی که به خاطر سپردن این:

توانا ترکیب اولیه برای بسیاری از دهه 1960 از طریق 1970 نیست حاوی یک hitter وظیفه تعیین شده. این ترکیب دارای Nelson Cruz, قابل توجه 40 سال آینده 41 خانه اجرا می شود در 120 بازی ها, ضربه سوم به عنوان DH.

اوت شده به عنوان “روز سگ” بد بزرگ-لیگ ballclubs برای همیشه لطفا برای. یک سال پیش دوقلوها بسته بود برای اولین بار در مرکزی پس از بازی از اوت. 11 و 5½ بازی در مقابل در روز کارگر پس از آنها انجام می شود تپش جوراب سفید و ببر برای چند هفته.

آن را بیش از. عضلات حال غرق mutts.

هیچ سگ روز این ماه اوت است. شما می تواند بد و در عین حال با سه شروع کوزه با پالس هنوز زنده در روز کارگر.

این فصل که رفتن به زوم گذشته در بیشتر راه بیش از یک و با هیچ تضمینی وجود ندارد: نه در نتیجه از 60 بازی و نه از یک بیماری همه گیر است که ممکن است اجازه نمی دهد که بسیاری از.

“این است که بیس NIT — هر کسی می تواند دریافت دعوت شده به مسابقات” یک دوست گفته شده است و من فکر می کنم که درست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de