ویجیاوادا: ترافیک بزرگ دیده می شوند و دوباره در آندرا-Telangana مرز با مردم بازگشت از حیدرآباد پیدا کردن آن دشوار است برای ورود به دولت خود را به دلیل عدم وجود مدرک معتبر می گذرد.

این مشکلات شده اند مرکب به عنوان AP پلیس ممنوع ورود به کشور بین 7 p. m. و 7 صبح افرادی که می رسند در این زمان مجبور به ماندن در جاده ها تا صبح. اضافه کردن به خود گلایه است که بسته شدن مرز در Nagarjunasagar. مردم مجاز به آندرا پرادش تنها از طریق Dachepalli در گنٹور منطقه و Garikapadu در منطقه کریشنا.

Lakhs از مردم متعلق به آندرا که کار و زندگی در حیدرآباد در حال بازگشت به AP بیش از ترس که Telangana دولت ممکن است rempose یک مستند به دلیل افزایش تعداد coronavirus موارد در آن دولت است.

این عودت کننده گان در حال تشکیل صف های طولانی در مرز به عنوان آنها فاقد e-عبور می کند. AP پلیس را ساخته اند یک e-تصویب به دست آمده از AP دولت پورتال Spandana اجباری برای ورود به دولت است. مجوز داده شده توسط Telangana مقامات رد شد.

اضافه کردن به طول صف است نیاز عودت تحت حرارتی اسکن و گرفتن یک خانه قرنطینه تمبر در پشت دست خود را. در طول هفته گذشته به طور متوسط از 800 نفر در هر روز وارد AP در Garikapadu. در چند روز گذشته این تعداد به بیش از 1000. تعداد زیادی از مردم از ورود به دولت است تا روز به روز به میزان 300 تا 600 در هر روز است. به همین ترتیب نزدیک به 2000 نفر در حال ورود به AP از Dachepalli. یکشنبه گذشته این تعداد حدود 3000.

K. Sudhakar خصوصی کارمند متعلق به Nuzivid گفت: تاج موارد مثبت هستند به سرعت در حال افزایش در حیدرآباد. به عنوان Telangana دولت در حال برنامه ریزی برای reimpose یک مستند مردم از AP باید تصمیم به بازگشت به مکان های مادری خود.

متاسفانه AP پلیس و مقامات انکار ورود بدون e-عبور Spandana است تبدیل به یک مانع عمده. Sudhakar گفت: هنجارها و قوانین برای موضوع این عبور باید کاسته.

G. Venkatamma از Samarlakot شهر در AP کار می کند در باغ Amberpet منطقه حیدرآباد. او می خواهد برای بهره مندی از خانه رایگان سایت های اعلام شده توسط AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی. او شکایت می کند که او متوقف شده در مرز به عنوان او ندارد الکترونیکی منتقل می کند. او در حال حاضر اعمال می شود برای همین حاضر به وارد AP قبل از جولای 8, به طوری که او می تواند خانه اش را patta.

DGP Gautam D. سونگ است به دادگاه تجدید نظر به مردم وارد آندرا پرادش است که آنها برنامه ریزی سفر خود را در چنین راهی است که آنها را وارد کنید AP بین 7 صبح تا 7 بعد از ظهر. همه آنها باید حمل معتبر e-می گذرد به دست آمده از طریق Spandana. او تصریح کرد که مردم را نمی خواهد اجازه به دولت پس از 7 p. m. افراد باید توجه داشته باشید از همان و همکاری با مقامات او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de