اولین تمرین احساس می کند برای تلفن های موبایل مانند بهار به عنوان دوقلوها راه اندازی مجدد اردوگاه

سرجیو Romo خنده آن را در طول warmups. حداکثر کپلر تپش توپ بیسبال کردن خمیر چشم در مرکز میدان است. Rich Hill به دنبال قوی در اغل گاو یا حشم. LaTroy هاوکینز به دنبال آماده به زمین و نه مربی. نلسون کروز امیدوار کننده به آن را آسان در خوزه Berrios در طول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده به طوری که او نمی خواهد از دست دادن اعتماد به نفس.

توپ بیسبال سیلی به دستکش. و بیش از بیش و بیش از.

مناظر و صداها را از بیس بال بودند در هدف قرار دادن فیلد در روز جمعه به عنوان دوقلوها برگزار شد اولین تمرین در مقابل گسترش-از رسانه ها. کوزه خود را پرتاب در قبل از مصرف فیلدینگ عمل. سپس آنها عقب نشینی به محل باشگاه وانجمن به عنوان پنبه حلاجی شده قفس بود چرخ. حدود یک ساعت بعد موقعیت بازیکنان به نظر می رسد برای تمرین خود را. جوراب از توپ بیسبال آینده از خفاش ها تکرار اطراف ورزشگاه یک اشاره از چه بازی می تواند مانند یک بار با تاخیر باز روز طول می کشد جای خالی در استادیوم.

دو دوقلوها بازیکنان در مینه سوتا جمعه شد righthander کودی Stashak زن که به تازگی به حال یک کودک و outfielder بایرون Buxton, زن که تا به حال یک روز جمعه.

دوقلوها را نگه نمی تمرینات برای 16 هفته قبل از بازگشت به هدف زمینه این هفته است.

“که من فکر می کنم هر کس در این تماس من و تو و هر کسی که با این نسخهها کار در این ساختمان است که با بهره گیری از” گفت: Derek Falvey دوقلوها رئیس جمهور از عملیات بیس بال. “نشستن و تماشای چند بچه ها شروع به پرتاب یک قلم و دیدن بعضی از بچه ها پرش بر روی تپه و وجود دارد برخی از پچ پچ مانند شما را در بهار آموزش.

“این احساس به من زیادی مانند آن در اوایل فوریه زمانی که شما در خارج وجود دارد و بچه ها در حال شروع دوباره. آن را احساس می کند مانند یک عمر پیش ما بودند در فورت مایرز.”

بیس بال بوده و تاخیر COVID-19 همه گیر اما طولانی و بی ثمر مذاکرات بین بازیکنان و صاحبان بیش از چگونه به شروع فصل نقش به عنوان به خوبی. لیگ در نهایت اعلام کرد 60 بازی فصل است که انتظار می رود برای شروع در جولای 23, ترک نیست زمان زیادی برای دوقلوها به آماده شدن برای دفاع از خود آل مرکزی عنوان شده است.

و آنها را به ادامه تحت دستورالعمل های تولید شده توسط این لیگ به نگه داشتن بازیکنان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. همه بازیکنان و کارکنان — برای دوقلوها که حدود 130 نفر — مورد آزمایش قرار گرفتند در این هفته به عنوان آنها وارد پارک. Falvey کرد که دو بازیکن تست مثبت در طول مصرف مرحله از تست. یکی از ابزار بازیکن Willians Astudillo که توافق به نام او منتشر شد. بازیکن دیگر شناسایی شد.

Falvey را نشان می دهد که infielder نیک گوردون و righthander Edwar Colina آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که آنها در خانه بودند. هر دو را به پیوستن به این تیم پس از رسیدن به دو تست منفی. لیگ برتر بیسبال آمریکا روز جمعه اعلام کرد که 38 بازیکنان و اعضای هیات با 31 از آنها بازیکنان تست مثبت است. این لیگ در تلاش است تا شروع فصل در حالی که آماده شدن برای اجتناب ناپذیری مثبت تر شد.

Infielder Ehire Adrianza گفت: او همسر و دخترش برگشت به صفحه اصلی در میامی چرا که او نمی خواهید آنها را برای بیمار به خاطر او.

“آن را به سختی می شود,” او گفت:. “از بودن در کنار خانواده است و یک چیز خوب برای من است. حمایت همسر و دختر من به من می دهد هر روز در حال رفتن به از دست رفته. من امیدوارم که همه … آن را به سختی برای همه در اینجا.”

چالش برای دوقلوها است که به بازیکنان خود احساس راحت و امن به عنوان امکان پذیر است. آنها وارد یک استادیوم که آنها را به رسمیت نمی شناسد جمعه با clubhouses بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تمرین تجهیزات در concourses و ماساژ چادر پایین سمت چپ خط زمینه.

دوقلوها را به چوب کوچک-گروه تمرینات جدا کردن کوزه ها و موقعیت های بازیکنان است. این کوزه در حال پانسمان در بازدید کننده clubhouse با hitters در خانه و محل باشگاه وانجمن. دوقلوها با استفاده از به عنوان بسیاری از هدف قرار دادن فیلد به عنوان آنها می توانند. بازیکنان می توانید غذا خوردن کشش و ماساژ در خارج از منزل اگر آنها را انتخاب کنید.

“یکی از چیزهایی که ما با توجه به, و ما در گذشته تماس های, فقط مطمئن شوید که ما به دنبال آن هستید به همان اندازه از علم به عنوان ممکن است” Falvey گفت. “و آنچه ما می دانیم در مورد آن است که در هوا باز و ماسک ترکیبی از کسانی که همه چیز می تواند به کاهش انتقال ویروس توسط یک مقدار قابل توجهی. بنابراین ما می خواستیم برای ایجاد برخی از فضاهای باز که در آن بازیکن می تواند با انجام برخی از چیزهایی که آنها را مجبور به انجام به طور معمول در داخل.”

بیشتر بازیکنان به احتمال زیاد خواهد شد تست مثبت به عنوان تاخیر در روز افتتاحیه نزدیک اما دوقلوها و MLB تلاش کرده اند را به عنوان دقیق که ممکن است برای ایجاد بهترین تمرین محیط زیست ممکن است.

“MLB همراه با دوقلوها [و] همه سازمان ها باید دستورالعمل ها و پروتکل ها برای به حداقل رساندن خطر” righthander Kenta Maeda گفت: “پس من نیستم [نگران]. من احساس می کنم بیش از حد از نگرانی در مورد آن.”

بسیاری از بازیکنان خواهد شد که کار کردن در هدف قرار دادن میدان شد و با این تیم در سال گذشته یا در حال رقابت برای نقاط. بسیاری از بازیکنان باقی مانده را کار کردن در CHS زمینه در سنت پل.

مدیر Rocco Baldelli برنامه به آدرس این تیم روز شنبه با بخشی از سخنرانی خود انتظار به اهمیت ایمن ماندن و نه اجازه دادن به هم تیمی های پایین با ساخت ضعیف بهداشت و درمان تصمیم گیری.

زنده پنبه حلاجی تمرین برنامه خواهد شد در نهایت انتقال به intrasquad بازی. و Falvey جمعه اذعان کرد که این باشگاه ممکن است برنامه نمایشگاه بازی با یک باشگاه دیگر در نزدیکی پایان از اردوگاه. تیم مجاز به برنامه بیش از سه این بازی ها قبل از شروع فصل به طور منظم.

بنابراین دوقلوها وانمود خواهد کرد که آن را در فوریه دوباره زحمتکش در زیر آفتاب خیس زمینه در راه اندازی آنها استفاده نمی شود به این امید که در تابستان آموزش را به عنوان هموار که ممکن است.

“من راه رفتن در اطراف کمی فقط مشاهده که در آن بچه ها بودند و برخی از آنها فعل و انفعالات “Falvey گفت. “بچه ها با ماسک در همه جا قبل از آنها بیرون رفتن در این زمینه به بازی گرفتن و پرتاب. حتی برخی از آنها با پرتاب آن ماسک در حالی که آنها وجود دارد. هر کس در تلاش است برای رسیدن به آن استفاده می شود; که احتمالا بهترین راه برای توصیف آن است.

“من فکر می کنم آن را طیف وسیعی از احساسات. بعضی از بچه ها کمی مضطرب است. که واقعی است. و بعضی از بچه ها واقعا هیجان زده به عقب و آماده برای رفتن و فقط در تلاش برای آن را کشف کردن. مانند هر چیزی که آن را متفاوت از آنچه که ما در حال استفاده و یا هنجار. آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان. اما در اوایل رفتن من فکر می کنم بچه ها در حال لذت بردن از فرصت به اطراف دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de