نخست وزیر فرانسه, دولت, استعفا پیش از ترمیم کابینه

پاریس: دولت فرانسه استعفا داد جمعه پیش از ترمیم کابینه که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی می گوید: مجموعه ای از یک “دوره جدید” را به عنوان کشور, هایش با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

یک منبع در دولت تایید کرد که نخست وزیر ادوارد فیلیپ خواهد بود ترک شغل خود را پس از خدمت پاکسازی از رئیس جمهور به قدرت رسید در سال 2017 انتخابات است.

اما هنوز هم وجود دارد هیچ شرکت سرنخی که چه کسی جانشین ممکن است با جایگزینی نیز مواجه وظیفه نجات اقبال حزب حاکم پس از گزش ایجاد می کنند شکست در انتخابات محلی در آخر هفته.

پاکسازی که به دنبال بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی پس از آمدن به اتاق در سال 2017, در حال حاضر اذعان کرد که رکود اقتصادی ناشی از بحران بهداشت و درمان نیاز به دولت برای تغییر رویه.

در مصاحبه با روزنامه منطقه ای منتشر شده در اواخر پنج شنبه, پاکسازی گفت: فرانسه باید آماده برای یک “بسیار دشوار” بحران اقتصادی “بنابراین ما باید به نمودار یک دوره جدید.”

“من این را بر اساس شرایط اقتصادی ، اجتماعی ، زیست محیطی و فرهنگی بازسازی,” او گفت:. “پشت این وجود دارد خواهد بود یک تیم جدید است.”

یک کاخ الیزه رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت که نخست وزیر جدید خواهد بود به نام “در ساعات آینده” و احتمالا کابینه جدید بازیگران به عنوان.

منابع بعدها تایید کرد که فیلیپ نمی خواهد دوباره نامزد برای پست او برگزار کرده است در سه سال گذشته هل دادن از طریق یک سری از بحث تعمیرات اساسی که موجب حملات گسترده به عنوان به خوبی به عنوان شدید زرد “جلیقه” ضد حکومت شورش.

حدس و گمان است که فیلیپ بود در راه سوار این هفته پس از پاکسازی را میانه رو حزب روت شد در انتخابات یکشنبه گذشته و سبزی در زمان کنترل از شهرستانها مختلف است.

فیلیپ یک جناح راست سیاستمدار که هرگز پیوست پاکسازی جمهوری در حرکت, حزب, به راحتی برنده پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به شهردار Le Havre.

اما در حالی که فیلیپ را تصویب رتبه بندی باید رسید بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران پاکسازی شد به طور گسترده ای انتظار می رود سعی کنید برای صیقل دادن خود را عدالت اجتماعی اعتبار با میانه یا چپ برتر.

“یک مرحله جدید است که باز کردن با استعداد های جدید و روش های جدید برای حاکم” الیزه گفت.

گردش مالی سنگین

در جلسه پنج شنبه, پاکسازی و فیلیپ “در نیاز به توافق جدید دولت برای شکل دادن به یک مرحله جدید برای این اصطلاح” منبع گفت.

مطبوعات گزارش پیشنهاد کرده اند که ممکن است جایگزین می تواند شامل وزیر دفاع فلورانس Parly یا وزیر امور خارجه Jean-Yves Le Drian هر دو سوسیالیستهای قبل از پیوستن به پاکسازی این تیم است.

نام های دیگر بودن شناور هستند کسانی که از والری Pecresse رئیس Ile-de-France منطقه فراگیر پاریس یا ژان کستکس که خلبانی دولت محتاط بلند کردن اجسام از آن coronavirus محدودیت.

اما تحلیلگران می گویند پاکسازی شده نازک نیمکت کلینتون نه به خاطر او جوان است و موفق به تولید هر standouts از آن مجلس صفوف — به این معنی که او می تواند ضربه بزنید کسی که نسبتا ناشناخته است.

در میان دیگر مقامات که می تواند جایگزین است وزیر کشور کریستف Castaner شده است که هزینههای منتقدان بیش از شکست برای جلوگیری از شورش و غارت که خدشه دار زرد “جلیقه” تظاهرات 2018-2019.

اخیرا Castaner کشیده شده خشم پلیس که می گویند او شکست خورده است و برای حمایت از آنها در برابر تمدید ادعا می کند از خشونت و نژادپرستی در پی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در حال حاضر پس از شروع پاکسازی ریاست جمهوری در مجموع 17 وزیران را ترک دولت اخیرا اگنس Buzyn که پا را به عنوان وزیر بهداشت در یک محکوم پیشنهاد برای گردش در پاریس شهردار از سوسیالیستی Anne Hidalgo.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de