دوستان شناسایی مرد می شود در ماشین در مینیاپولیس

مردی که داشت به ضرب گلوله در یک ماشین است که سقوط در هاوتورن محله پنج شنبه مشغول به کار به عنوان یک شمالی مینیاپولیس مربی و جوانان مربی با توجه به دوستان.

مقامات هنوز به نام قربانی اما دیرین فعال صلح K. G. Wilson شناسایی شده او را به عنوان 34 ساله لری Borteh.

افسران یافت Borteh حدود 2:45 p. m. روز شنبه در یک ماشین است که به سقوط نزدیک تقاطع N. 21st, Avenue, N. 4th Street اما پلیس مشکوک او در جای دیگر احتمالا در 2100 بلوک N. خیابان فریمونت.

او گرفته شده بود توسط آمبولانس به شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل جایی که او درگذشت به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. هیچ جزئیات بیشتری در مورد شرایط عکسبرداری شد و بلافاصله در دسترس است.

به زودی پس از ویلسون گفت که او رفت و به صحنه جرم به راحتی قربانی خانواده به عنوان او انجام داده برای سال تحقق دوست خود شده بود که به ضرب گلوله کشته. آن را تا روز بعد که او آموخته ویرانگر حقیقت او می گوید.

“من له من صدمه دیده است,” او گفت: از یادگیری در مورد Borteh مرگ است. او در توصیف Borteh به عنوان یک خروجی و شاد مرد که مشغول به کار در مینه سوتا کارآموزی مرکز در جنوب مینیاپولیس و مربی جوانان منطقه.

“لری خوبی بود ، او واقعا با انگیزه های او بزرگ بود با بچه ها در مدرسه همه آنها او را دوست داشتم” ویلسون گفت:.

یک Facebook Live تصویری شات توسط اطرافیان نشان داد آتش نشانان و پلیس کاری به احیا Borteh به عنوان او دراز در خیابان در کنار یک ماشین با یک خرد پشت پنجره. چند دقیقه به این ویدئو امدادگران در حال کشیدن تا به صحنه و بلند کردن او را بر روی یک gurney و به یک آمبولانس.

از بعد از ظهر جمعه بازداشت شده بود اعلام کرد.

“او یک برادر کوچک که من تا به حال هرگز،”

در یک نامربوط تیراندازی جمعه, پلیس می گویند 16-year-old boy با زخم گلوله تصادفا به Wally مواد غذایی در سال 1840 N. پن Av., که در آن یک کارمند به نام 911. پلیس معتقدند که او ممکن است مجروح شده اند در یک درایو توسط تیراندازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de