هرمان قابیل بستری با COVID-19 بعد از ارسال تا در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بدون ماسک


Illustration for article titled Herman Cain Hospitalized With COVID-19 After Posting Up at Trump Rally Without a Mask

عکس: ریک الماس (گتی ایماژ)

سابق لانگ شات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری حزب چای عزیزم هرمان قابیل در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان COVID-19 فقط یک کمی بیش از یک هفته پس از او با حضور تهمت کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما که coronavirus موارد وجود داشته مشخصی خود را به بیشترین تعداد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

تبلیغات

73 ساله سیاه پوست جمهوریخواه وضعیت نازل شد در بیانیه ای در توییتر خود صفحه در روز پنج شنبه گفت که قابیل آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته و در بیمارستان بستری شد در آتلانتا در روز چهارشنبه پس از توسعه جدی علائم.

“وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه برای مطمئن شوید که چگونه و یا جایی که آقای قابیل قرارداد coronavirus” اضافه بیانیه است. “لطفا با پیوستن به ما در دعا برای آقای قابیل.”

تبلیغات

من متاسفم اما من نمی توانم در ایمان خوب مطلق هر نماز برای این مرد تندرستی زمانی که او به وضوح به هیچ گه در مورد سلامت کسانی که در اطراف او. در نظر گرفتن شواهد.

این بود که قابیل یک هفته قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19:

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در حالی که بیانیه تیم خود قرار داده است درست است که وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه و یا جایی که قابیل قرارداد این بیماری آن را نیز عادلانه می گویند که هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه بسیاری از مردم او ممکن است مبتلا به کروناویروس با توجه به اشتیاق خود را به یک غیر مسئولانه سرسپرده برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دلیل دیگر من نیستم دعا برای قابیل? این شخص ساده و معصوم نیست متاسفم!!!!

در اینجا چیزی است که او پست شده در توییتر در تاریخ 1 ژوئیه همان روز خود علائم او را مجبور به بستری:

تبلیغات

اگر این شواهد که قابیل است خودخواه که نمی مراقبت در مورد سلامت دیگران, پس از آن من نمی دانم چیست.

تبلیغات

همچنین جای تعجب نیست که او تصادفا تبدیل شده تا با COVID-19 پس از حضور در کاسه سوپ بیماری که MAGA تجمع در تولسا روز پس از Juneteenth جشن.

همانطور که واشنگتن پست گزارش کارگران در این رویداد می گویند آنها توسط دستور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای حذف برچسب های که قرار داده شده بود بر روی صندلی در محل به عنوان بخشی از اجتماعی distancing اقدامات برای امن نگه داشتن مردم.

تبلیغات

لیس مغلوب ساختن پیشی جستن مقعد واقعا ارزش مرگ برای چیست ؟ هرمان قابیل به نظر می رسد فکر می کنم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de