در معرض خطر از دست دادن آن مواد غذایی کوچک در ایالت مینه سوتا شهر کار می کرد به زمین یک فروشگاه جدید

کلارا شهرستان, Minn. – از دست دادن یک فروشگاه مواد غذایی می توانید شروع به کاهش تدریجی یک شهر کوچک است.

با فروشگاه مواد غذایی رفته — همراه با مشتریان به طور منظم آن را ترسیم — کسب و کارهای دیگر در معرض خطر ابتلا به درد و رنج نیز هست.

“فروشگاه مواد غذایی کلیدی برای نگه داشتن کسب و کارهای دیگر مانند بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری” گفت: ژن Wenstrom سابق دولت قانونگذار که با این نسخهها کار با مینه سوتا روستایی شهرستانها به عنوان یک مشاور توسعه است. “بیشتر خرده فروشی شما بهتر است چون آن نوع را نگه می دارد همه در شهر است.”

با در نظر گرفتن این Chippewa County شهر 1300 ساکنان برخی از 110 کیلومتری غرب شهرهای دوقلو در زمان مراحل تهاجمی به اطمینان حاصل شود که آن را نمی خواهد به سمت چپ بدون یک بازار محلی.

“آنها تا به حال یک فروشگاه مواد غذایی ندارد اما قادر به ارائه برخی از چیزهایی مانند محصولات تازه — که مراکز منطقه ای مانند ویلمار و مارشال می تواند ارائه دهد گفت:” لورا Ostlie یک برنامه ریز برای بالا مینه سوتا دره کمیسیون توسعه منطقه ای.

“آن و نوع تیره رنگ و صاحبان شدند و نزدیک شدن به دوران بازنشستگی.”

مسئولان شهرستان و ساکنان همکاری در یک پروژه است که نه تنها به ارمغان آورد یک فروشگاه مواد غذایی جدید ولی به نام برای razing چندین ساختمان های مخروبه در منطقه مرکز شهر پاکسازی راه را برای دیگر کسب و کارهای به زمین وجود دارد.

کلید به کار شد و یک گروه از سرمایه گذاران محلی که قرار داده تا بیش از نیمی از این پروژه 1.5 میلیون دلار tab. سرمایه گذاران را انتخاب کرده اند نمی تواند شناسایی اما Wenstrom و دیگران گفت: بازار وجود نخواهد داشت و بدون آنها.

دیگر انگیزه های مالی شامل مالیات-افزایش تامین مالی کمک مالی از شهر که اجازه می دهد تا کسب و کار اعتبار برای مالیات است که به طور معمول پرداخت می شود و $200,000 وام کم بهره از بالا مینه سوتا دره کمیسیون.

برای اجرای بازار این گروه تبدیل به برت Almich سومین نسل از گرانیت فالز خانواده که عامل فروشگاه های مواد غذایی در منطقه برای بیش از 70 سال است. Almich جد جوانه شروع کسب و کار در اواخر 1940s و Almich در زمان بیش از پدرش بیل و عمو جیم تقریبا 20 سال پیش.

پس از کلارا شهر را به او نزدیک Almich خریداری از مالک های موجود در مواد غذایی و سپس اجاره جدید از 10 ، 000 فوت مربع در بازار “بسیار معقول” قوانین و مقررات. او گفت: وجود دارد هیچ راه او می توانست خود او ساخته شده ساختمان و امور مالی کار می کنند و مصرف بیش موجود در مواد غذایی با اجرای آن به پایین ساختمان ساخته شده هیچ حس یا نه.

“شما نمی خواهید برای دریافت هر صاحب آینده وجود دارد برای ساخت یک ساختمان و شروع یک کسب و کار در یک شهر از 1200 نفر,” او گفت:. “من نمی بینم بازگشت سرمایه گذاری برای 20 تا 25 سال است.”

پس از اجاره ساختمان Almich در مورد سرمایه گذاری دلار 500.000 در تجهیزات و وسایل, او گفت:.

Almich بازار باز در اواخر سال 2016 و شده است به طور پیوسته به دست آوردن مشتریان. اما آن را به گرفتن برخی از زمان برای از شیر مادر گرفتن ساکنان کردن مواد غذایی خود را و اجرا می شود به ویلمار و مونته ویدئو هر دو در حدود 20 مایل دور.

“هر سال فروش شده اند و در حال رشد است. آن است که دقیقا همان جایی که من فکر کردم آن خواهد بود ؟ نه” Almich گفت. “اما ما هنوز در اوایل به آن است. من واقعا لذت بردن از جامعه و وجود دارد بسیاری از مردم فوق العاده وجود دارد.”

سارا سیمونز که در زندگی کلارا شهر و می آموزد در مونته ویدئو قدردانی داشتن بازار در شهر است. یک Coburn فروشگاه در مونته ویدئو بسته چندی پیش او گفت: کاهش این منطقه گزینه های مواد غذایی.

“این زیبا” او گفت:, خرید, با 4 سال Quinn. “من خیلی خوشحالم که آنها از آن ساخته شده است.”

هدف بعدی برای کلارا شهر یک داروخانه است که می تواند در واقع در فروشگاه مواد غذایی.

“او را عامل یک فروشگاه بسیار خوب” Wenstrom گفت. “مردم بسیار خوشحال هستند در شهر و بسیار سپاسگزار برای این کار است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de