خودی در کنپور برخورد ؟ تا پلیس تعلیق افسر به اتهام دخالت

لکنو: تا پلیس به حالت تعلیق از خدمات ایستگاه افسر Chaubeypur ایستگاه پلیس در کنپور منطقه در نظر اتهام مشارکت در قتل هشت پلیس با مجرمان در طول یک حمله به دستگیری تاریخچه-sheeter Vikas Dubey.

“با در نظر گرفتن اتهامات وارد علیه او متوقف شده است و تمام این اتهامات هستند که کاملا نگاه به” IG کنپور محدوده Mohit Agarwal به خبرنگاران گفت: در کنپور.

“اگر دخالت خود را و یا هر گونه دیگر از پرسنل پلیس در این حادثه سپس آنها را به اخراج از وزارت و نیز به زندان فرستاده می شود,” او گفت:.

افسر داشتند و افشای ماهیت اتهامات علیه Vinay Tiwari پس از Chaubeypur ایستگاه پلیس.

هشت پرسنل پلیس از جمله یک DSP ضرب گلوله کشته شدند در یک روستا در نزدیکی شهر کانپور توسط سرسپردگان یک مجرم که از دست دو نفر از آنها در یک درگیری بعد, مقامات گفت.

پلیس که زهری هستند — معاون SP Devendra میشرا (54) که نوشته شده بود به عنوان دایره افسر بیلهور, شو Shivrajpur ایستگاه پلیس ماهش کومار Yadav (42), Sub-بازرس Anoop کومار سینگ (32), Sub-بازرس Nebu لعل (48), پاسبان Jitendra Pal (26) سلطان سینگ (34), Bablu کومار (23) و Rahul Kumar (24).

هفت نفر دیگر از جمله یک غیرنظامی زخمی شدند در این حمله از پشت بام در یک تیم پلیس پس از آن وارد Bikru ایجاد کرد پنجشنبه گذشته نیمه شب به دستگیری Dubey که رو 60 پرونده های جنایی.

مهاجمان فرار کرد, ربودن سلاح از کشته و زخمی پلیس.

Agarwal زمانی که خواسته به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از افراد دستگیر شده و, که کشورهای دیگر پلیس شد تمرکز در شکار برای Dubey حاضر به پاسخ گفت: “عملیاتی و استراتژیک چیز نازل نشده توسط پلیس است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تخریب Dubey خانه افسر گفت: “بسیاری از روستاییان باید گفت که او (Dubey) تا به حال برداشت مردم زمین با استفاده از قدرت عضلات و ساخته شده است خانه خود را. او استفاده می شود برای گرفتن پول از مردم. آن را به یک توپی از جرم و جنایت. وجود خشم در میان مردم محلی و وجود احساس انتقام در میان آنها است.”

این کنپور محدوده IG در ادامه می گویند که اعضای خانواده از این قانون می تواند مورد حمله قرار گرفته توسط مردم محلی اما این وضعیت نمی تواند خارج از کنترل با توجه به حضور پلیس.

قبلا در طول روز Agarwal گفت PTI “به nab Vikas Dubey و همدستانش به عنوان بسیاری از 25 تیم تشکیل شده اند که در حال انجام حملات در مناطق مختلف کشور و کشورهای دیگر نیز هست.”

مقامات پلیس همچنین گفت: نظارت تیم بود اسکن بیش از 500 گوشی های تلفن همراه و تلاش بودند برای بازیابی اطلاعات مربوط به Dubey.

ویژه وظیفه نیروی پلیس نیز بسته شده است.

Agarwal همچنین گفت که یک پاداش نقدی از 50,000 تومان اعلام شده است برای ارائه اطلاعات در مورد Dubey و هویت ارائه دهنده اطلاعات را مخفی نگه داشته بود.

او همچنین گفت که هفت پلیس بودند مجروح در برخورد بستری شد به یک بیمارستان خصوصی که در آن وضعیت آنها پایدار بود.

پلیس در اواخر شب جمعه بود حمله کردند Dubey خانه در کریشننگر منطقه از لکنو.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath با عجله به کنپور روز جمعه برای دیدار با اعضای خانواده مقتول پلیس و اعلام کرد کمک های مالی از Rs یک کرور هر کدام به خانواده های داغدیده.

امیدوار است که کسانی که پشت این جنایت شنیع را نمی خواهد اجازه دهید به وزیر گفت: کار دولت خواهد بود با توجه به یک عضو از هر یک از خانواده های داغدیده علاوه بر فوق العاده بازنشستگی.

تاکید کرد که دولت با خانواده Adityanath گفت: این امر کار را به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شد و کسانی که پشت این جنایت بودند به عنوان مجازات در قانون است.

“برخی از سلاح های که miscreants فرار کرده بود با بازیافت شده است. هیچ یک از کسانی که مسئول این عمل شنیع خواهد شد و اجازه خاموش و قربانی ذبح نیروهای پلیس اجازه داده نخواهد شد برای رفتن بیهوده است. شجاع jawans کشته شدند در حالی که آنها رفته بود برای انجام یک حمله به عنوان بخشی از وظیفه خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de