ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته lures های بسیاری در مینه سوتا به معاشرت

به عنوان خانواده های جوان و سرد کردن در وایت بیر لیک در تحریک ژوئیه جمعه Toua یانگ و یک خانواده است که از شماره 30 تنظیم سایبان های تاشو صندلی و یک ژنراتور است که مجهز به موسیقی و یک فن بر روی یک تپه مشرف به آب است.

یانگ مانند بسیاری از دیگر Minnesotans لگد کردن ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در یک زمان زمانی که آنها مجبور به حرکت جهانی و همه گیر است که قفل شده است و زندگی عادی نگه داشته و مردم از هم جدا برای ماه.

برای برخی از, آن زمان به پرتاب احتیاط به باد و اصلاح ظاهر آنها به عنوان رهبری به دریاچه کابین پارک ها و حیاط خلوت کباب. بسیاری تا به حال ایمان است که جمع آوری در خارج از منزل خواهد آنها را امن نگه دارید. دیگران فکر بهتر به جلو و دور از جمعیت بزرگ و بزرگ reunions.

یانگ و گروه خود را از 30 کاهش یافت و در جایی در وسط نگه داشتن خود را جمع آوری و به یک دایره اجتماعی. “ما احساس امنیت زمانی که ما با خانواده” گفت: Kou آهنگ به عنوان فن طراحی شده توسط نسیم سرد جمع آوری شده است.

در سراسر کشور Minnesotans در حال تصمیم گیری خود را در حالی که مراقبت های بهداشتی و مقامات دولتی نگه داشتن نفس خود را بیش از چگونه تابستان جشن می گذارد گسترش ویروس.

با COVID-19 موارد خونتان در سراسر کشور, جولای 4th آمده نمی تواند در یک زمان بدتر. اما آن را دشوار است برای متقاعد کردن مردم به تجمعات که جشن تابستان طولانی و داغ روز.

در حالی که فرمانداران در ویسکانسین و کالیفرنیا از مردم خواست در خانه بمانند, مینه سوتا, مقامات بهداشت موعظه ایمنی و احتیاط اصرار مردم به جشن در درجه اول با قوم خود و خانواده و در نظر گرفتن مجازی بازديد با گروه های بزرگتر.

باب Krominga از خرس سفید دریاچه تا به حال ایده خود را برای تعطیلات آخر هفته به عنوان او آماده قایق خود را به سه نفر از دوستان در روز جمعه و دیگری دو یا سه نفر از دوستان در روز شنبه.

“این مستند رفته است به اندازه کافی بلند گفت:” کهنه سرباز ارتش به عنوان او راه می رفت از قایق خود را در خارج از لغزش VFW مارینا. “این فقط زمان را به عقب بر گردیم. من همچنین از طرفداران بزرگ از دولت منصفانه بودن تعطیل. … من فقط نمی دانم چقدر دیگر ما می توانیم نگه داشتن مردم قفل شده پایین آورد و اقتصاد را به زانو در.”

بهتر امن تر از متاسفم

در طرف مقابل از مترو در اکسلسیور آیلین لی اجتناب از جمعیت و تمرین فیزیکی فاصله با دو خواهر آنها به عنوان شنبه 6 فوت از هم جدا در چمن صندلی در سایه ای از یک درخت تماشای قایق های zip توسط Lake Minnetonka.

“این بسیار مهم است برای جلوگیری از جمعیت” گفت: Lee, 73, چمپلن بود که با پوشیدن ماسک. “من فکر می کنم آن را به بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای هر یک از دیگر.”

او خواهر از دست رفته خرید و معمول تابستان رژه و جشنواره ها. اما برای لی, آن را فقط به آنچه باید انجام شود برای حفظ این ویروس از گسترش.

“این پایان نیست; آن را همه می آیند” او گفت:. “در سال آینده بهتر خواهد بود.”

هر سال در ژوئیه 4 تعطیلات شلوغ ترین آخر هفته در Lake Minnetonka با صدها نفر از boaters هجوم آوردند به شهرهای دوقلو’ بزرگترین دریاچه در نتیجه افزایش مستی قایقرانی, دستگیری انبوهی از زباله و حتی E. coli شیوع است. “در این سال خواهد بود E. coli و COVID,” لی گفت.

به طور معمول Excelsior بسته بندی شده است برای محبوب جولای 4th, آتش بازی نشان می دهد که لغو شد بیش ویروس نگرانی و کمبود بودجه.

در جمعه این شهر به نظر می رسید تقریبا آرام است. خارج از یک مغازه بستنی چند نفر اندود شده تا فاصله و با پوشیدن ماسک. کشتی محدود مسافران در حالی که رستوران’ پیاده رو نشانه تبلیغ منظقه وانت یا پاسیو.

اما در دریاچه آن یک داستان متفاوت برای boaters. قایق مفتول در کویل در سنت آلبنز خلیج به عنوان kayakers ور رفته توسط.

و در کنار جزیره بزرگ, رزمناو به یارو شناخته شده شناور, پارتی, نقطه, فقط به عنوان بسته بندی شده مثل همیشه گفت: گابریل Jabbour یک مارینا مالک سابق اورنو شهردار.

در واقع او فکر می کند در این سال تعطیلات آخر هفته خواهد بود شلوغ تر از حد طبیعی در آب چون مردم نمی توانند تجربه رستوران ها و کافه ها در راه همان است.

“ما تا به حال هرگز این بسیاری از مردم در تماس است. وجود دارد بیشتر قایق. مردم تجمع,” او گفت:. “هیچ کس توجه به COVID.”

از تابستان شروع مت Dwelly یک شناور بازرس وزارت خارجه از منابع طبیعی شاهد قریب به اتفاق جمعیت هجوم آوردند به خارج از منزل.

“کل این فصل بوده است شلوغ تر از حد نرمال است. آن بوده است نوع دیوانه” گفت: در وایت بیر لیک کانتی پارک قایق فرود جایی که نیم دوجین ماشین به انتظارنشسته بودند تا راه اندازی سکوهای خود را.

مردم احساس امن آنها را در یک قایق و نه محتاط در مورد اندازه از گروه های خود را, او گفت:.

او افزود که boaters نادیده گرفتن نوشته شده علائم در اسکله برای فاصله اجتماعی قوانین.

بیشتر از راه دور در زمین

پشت در روی زمین مردم در ظاهر به نگه داشتن یک فاصله از گروه های دیگر در ساحل در اکسلسیور.

اریک Wagner, 24, lounged در حوله با بهره گیری از نوشیدنی با دوستان از میلواکی قبل از اجاره یک قایق برای تعطیلات.

“من بسیار نگران در مورد گرفتن [coronavirus],” او گفت:. “آن را در امریکا, جشن تولد, بنابراین ما در حال رفتن به لذت بردن از آن است.”

هنوز Wayzata مادری که در حال حاضر زندگی در میلواکی گفت که او پرش میله دیدن نیست دوستان او شده است به طور منظم به حلق آویز کردن با این بیماری همه گیر و نمی تواند از دیدن پدر و مادر خود را تا زمانی که او می شود یک COVID-19 تست.

مه آلود, Clark, 42, نابارا, تصمیم برای جلوگیری از تراشه را lakeside رستوران. اما او مشتاق به خیس خوردن تا خورشید با دوست پسر خود و دوستان بر روی یک پل موقت نظامی زدن.

“در بیشتر قسمت ها به نظر می رسد بسیار طبیعی” او گفت: از این دریاچه قایقرانی ، “شما باید به انجام همه چیز است.”

در دریاچه هریت در مینیاپولیس kayakers glided به مارسیا Logeais از میننتنکا خود را جشن 68 تولد در یک subdued بیشتر راه بیش از حد معمول.

به جای آن از حد معمول خانواده بزرگ جشن تا شمال در رفت و آمد مکرر و یا کابین او جشن با دختران و خانواده های آنها با پوشیدن ماسک با وجود سوزان 90-درجه حرارت و پرش کیک.

برای آنها تمام تعطیلات آخر هفته بود مدرج بازگشت برنامه مبادله معمولی شلوغ جشنواره ذرت سگ ها و آتش بازی برای کار حیاط و آرام پیک نیک در پارک.

“این یک بد شانسی اما بهتر است به امن” گفت دخترش کتی Hissim, 36, سنت مایکل. “بسیاری از دوستان ما و خانواده خود را تنظیم [تعطیلات] برنامه.”

تراویس پادشاه 40 و خانواده اش nixed سفر به آیووا به دیدار پدر و مادر خود را که او دیده نشده و پس از شکرگزاری چرا که آنها نگران گسترش coronavirus به آنها.

“من نه در عجله برای رفتن به پایین وجود دارد” پادشاه گفت و اشاره کرد که آیووا دارای محدودیت های کمتری و یا پایبندی به COVID اقدامات ایمنی. “من فکر کردم ما گرفتن یک استراحت با این اتفاق می افتد در طول تابستان است. تابستان است و ما زمان مورد علاقه از سال است.”

اما آن را به ارزش ایمن ماندن در طول همه گیر همسرش مونیکا پادشاه, 41, اضافه شده.

“بهتر است ما این کار را هر چه زودتر آن را انجام,” او گفت: این بیماری همه گیر. “این نزدیکترین چیز به حالت عادی ما انجام می شود تمام تابستان.”

 

[email protected] 612-673-4788

[email protected] 612-673-4141

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de