عظیم پرش در Telangana: 1,892 موارد جدید به علاوه 2762 uncertified مثبت

حیدرآباد: Telangana ثبت 1,892 موارد جدید عفونت کروناویروس در روز جمعه. این دولت بزرگترین واحد-بعد جهش تا کنون. تنها سه ایالت دیگر در کشور ثبت شده بیشتر موارد در روز جمعه: ماهاراشترا (6,364), Tamil Nadu (4,329) دهلی (2,520).

این شمارش را شامل نمی شود نتایج حاصل از یک آزمایشگاه خصوصی که گزارش 2,672 موارد مثبت. که داده شده است در انتظار نگه داشته برای بازرسی نزدیک تر است.

وجود هشت مرگ و میر در جمعه همچنین بالاترین بخوان روز پس از وقوع وزارت بهداشت شروع به صدور روزانه خود COVID-19 پزشکی بولتن. تلفات می ایستد در 283 در دولت است.

از زمان جهش در coronavirus موارد ممکن است متقاعد کردن دولت را در سخت مهار اقدامات مانند یک مستند و در طول روز مقررات منع رفت و آمد که به آن اشاره کرده در روزهای اخیر.

از موارد جدید ثبت شده در شنبه 1,658 بيماران از بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت محدودیت. اکثر مناطق دیگر نیز نشان داد که یک جهش قابل توجه در موارد.

Ranga Reddy تا به حال 56 جدید موارد Medchal 44, سنگرددی 20, محبوب نگر 12, واراناگل روستایی 41, Mahbubabad 7, محبوب نگر 12 و نلگندا 13.

یک متخصص committe دولت است که به دنبال در astoundingly بالا coronavirus نتایج مثبت گزارش شده توسط یک آزمایشگاه خصوصی. آزمایشگاه گزارش 2,672 مثبت از یک دسته از 3,726 نمونه آن تست شده است. است که به آن رای مثبت از 71.7 درصد است.

نتایج حاصل از این موارد شده اند در انتظار نگه داشته تا زمانی که کمیته های تخصصی به نظر می رسد در آمار و ارقام.

کارشناسان حکومت نه از امکان این غلظت از coronavirus موارد; آنها می تواند زندگی مردم در آلوده خوشه.

تست ماژول مشابه در سراسر شهر و تنها کسانی که در آزمایشگاه که دارای گواهینامه از شورای تحقیقات پزشکی هند مجاز به آزمون.

این موضوع از نگه داشتن این نتایج در حالت تعلیق پرسش از درمان این موارد در حالی که این آزمون مورد بررسی قرار توسط کمیته های تخصصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de