در سراسر کشور حساب با نژاد پرستی و تنوع رسیده مینه سوتا هنر و صنعت آبجو میباشد.

در هفته گذشته, مینیاپولیس, اولین بار, سیاه, brewery co-owner و چند نفر از کارکنان رنگ رفتگان حلقه شمالی یکی Fermentary & Taproom در میان کارکنان اختلاف بیش از بازگشایی روز بعد از پلیس با قتل جورج فلوید. در ضمن سفید مدیر عامل شرکت از 56 دم در شمال شرق مینیاپولیس پایین پا بعد از نزول از یک سال 2018 حادثه مربوط به یک کارمند درو خشم در رسانه های اجتماعی.

Mahad محمد, 32 یک کارمند سابق هر دو ماشین منگنه. در مادرش بومی اتیوپی دم یک سنت و او به تماشای او را از آبجو.

“من استفاده می شود به اجرا در سراسر در آشپزخانه برای کمک به او” محمد گفت. اما او هرگز فکر نمی کردم این امر منجر به یک حرفه ای در هنر و صنعت آبجو صنعت که در آن او خود را پیدا کنید پیدا کردن خود را در مرکز بحث بر سر نژاد و فراگیر در مینیاپولیس’ دم کردن جامعه است.

در اوایل این هفته, 56 Brewing co-owner Kale جانسون که سفید متهم شد از بستن گره شبیه طناب دار و تکان دادن آن را در محمد, یک مرد سیاه و سفید و سپس 56 کارمند در طول ماه مارس 2018 جشن تولد در Grumpy نوار در مینیاپولیس.

حادثه به نور بیش از دو سال بعد هنگامی که یک شاهد, کارولین اصول توصیف آن در یک دیدگاه ارسال شده به Instagram صفحه از دم تغییر, مشترک, مینه سوتا که طرفداران برای تنوع و شمول در دولت دم میباشد. اصول تشویق دیگران به “جست و خیز 56 دم.”

“او به پایان رسید تا گرفتن این کوچک طناب او تا به حال ساخته شده و آن را به گره و به من نگاه کرد و گفت: “بیا اینجا پسر’ ” محمد به یاد می آورد. “من گفتم:” نه سرد “و او گفت:” من شوخی می کنم.'”

جانسون پس از آن تکرار عبارت “بیا اینجا پسر” به گفته محمد اما دوباره خار آن را به عنوان یک شوخی است. در یک Instagram پست این هفته محمد در توصیف این شب به عنوان “یکی از پایین ترین لحظات در زندگی من است.”

در ژوئن 30 پست در 56 دم را در Facebook صفحه جانسون گفت که او با نشان دادن ملوان گره و تا به حال قرار داده شده bowline گره روی میز.

“وجود دارد هیچ کلامی بحث و یا صحبت کردن با یک طناب دار و یا تهدید به دار زدن” پست بخوانید. “کارمند گفت که آنها باعث ناراحتی برای دیدن گره. من بلافاصله عذرخواهی کرد و گفت: تقصیر من بود برای تحقق آن چگونه می تواند بر دیگران است.” جانسون با اشاره به اقدامات او به عنوان “سفید ممتاز رفتار است.”

به عنوان صدها نفر از نظرات انتقادی انباشته شده در یک سری از پست ها در مورد این حادثه Johnson استعفا داد به عنوان مدیر عامل پنج شنبه در آبجوسازی Facebook صفحه.

“آشکار است که من ادامه حضور در این شرکت ایجاد یک تاثیر منفی به این شرکت است که من دوست دارم” جانسون نوشت. “من درک می کنم در حال حاضر که اخیر و وقایع گذشته را ناشی از مردم است که من در مورد مراقبت از صدمه دیده و درد و برای که من واقعا متاسفم.”

یک سخنگوی مینه سوتا هنر و صنعت حذفی, تیم محلی گروه صنعتی گفته است که بررسی یک کد از انجام تخلف توسط 56 دم. جانسون پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای نظر.

“در هیچ شرایط نامشخص: Black Lives Matter” خواندن یک پست در 56 دم را در Facebook صفحه زیر جانسون استعفای. “ما کار خستگی ناپذیر با اقدامات ما برای زندگی کردن به این کلمات و آرمان است.”

محمد که سمت چپ کار خود را در 56 دم در اوت سال 2018 گفت: فرهنگ وجود دارد و در صنعت به عنوان یک کل غیر دوستانه برای مردم رنگ.

“این یک بیماری همه گیر در سراسر کشور,” او گفت:. “شما احساس tokenized به یک اندازه است.”

در سال های اخیر این هنر و صنعت آبجو صنعت شده و انتقاد خود را برای دست زدن به مسابقه و مسائل مربوط به تنوع.

یک تبعیض علیه میشیگان بنیانگذاران دم — در میان برجسته ترین نامها در کسب و کار به دست آورد سرفصل های ملی که تریسی ایوانز یکی از این شرکت های چند, سیاه, کارکنان, اتهام او از کار اخراج شد پس از شکایت در مورد این شرکت نژادپرستانه محیط کار.

یک 2019 گزارش منتشر شده توسط تخمیر انجمن ملی تجارت, گروه, یافت 88 درصد از ایالات متحده آبجوسازی صاحبان سفید هستند و سه نفر از هر چهار مرد هستند. فقط 1% از صاحبان و 0.6 درصد از حذفی, سیاه و سفید, گزارش یافت می شود.

“شبیه به هنر و صنعت مصرف کنندگان آبجوسازی کارکنان نامتناسب سفید نسبت به کل جمعیت ایالات متحده و جایی که ماشین منگنه قرار دارد” در این گزارش بخوانید.

در مینه سوتا یک مارس نظرسنجی از حدود نیمی از دولت های لبنی توسط مینه سوتا هنر و صنعت تخمیر صنفی در بر داشت مردم از رنگ را تشکیل می دهند فقط 6 % از آبجوسازی کارکنان با توجه به Lauren Bennett McGinty تیم اجرایی مدیر.

“من فکر نمی کنم که این حوادث جدید به صنعت” بنت McGinty گفت. “من فکر می کنم که [آنها] در حال آمدن به نور در حال حاضر از آنجا که مردم دیگر نمی خواهید به ماندن و سکوت در مورد نژاد پرستی و تعصب”

هنوز محمد شور و شوق برای ساخت آبجو نمی پوشی. او در ادامه به کار به عنوان دستیار آبجو در حلقه شمالی یکی Fermentary & Taproom یک آبجوسازی بود که مورد ستایش قرار داد برای تنوع و شمول تلاش هنگامی که آن را باز پاییز گذشته.

اما در هفته گذشته رمزی بلندتر یکی از شرکت بنیانگذاران و اولین سیاه شرکت مالک یک مینیاپولیس آبجوسازی اعلام کرد که او استعفا داد و در ژوئن 12. بلندتر نوشت: در Facebook پست که او متوجه شدم که خود را “چشم انداز و ارزش های متفاوت از کسانی که از مالکیت یک” و اضافه کرد که او می خواهد برای ایجاد یک آبجوسازی که نه تنها استقبال مردم از رنگ اما نیز وجود دارد که در آن زندگی می کنند.

بلندتر گفت: استرس در این شرکت در طول COVID-19 شیوع رسیده نقطه جوش در روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz ژوئن 1 تاریخ برای بازگشایی کافه ها و رستوران ها همزمان با تظاهرات در شهرهای دوقلو و ملت است.

“فکر بازگشایی در ژوئن 1 نمی نشستن خوبی با من” بلندتر گفت: در مصاحبه ای اشاره کرد که بسیاری از کارکنان خود هستند مردم رنگ که اعتراض هر شب. او گفت که او تا به حال یک زمان دشوار قانع کننده مالک سالی اشمیت که باید صبر کنید برای باز کردن.

زمانی که بلندتر پایین پا محمد و چند تن دیگر سیاه و سفید, قهوه ای و بومی کارکنان استعفا داد و در همبستگی.

اشمیت گفت که او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از کارکنان ترک.

“برخی از کارکنان استعفا کرده اند و من شنیده ام که دیگران ممکن است مناقصه استعفای خود را به عنوان” اشمیت گفت. در جولای 3, 75% از کارکنان افرادی هستند که از رنگ و یا همجنسگرایان به مراتب بیش از هنجار صنعت او اضافه شده است.

رفتن به جلو هر دو با صدای بلند و محمد می گویند که آنها امید به همکاری با افراد دیگر از رنگ به دنبال تنوع بخشیدن به صنعت و دم یک آینده جدید در مینه سوتا است.

“من کاملا به دنبال به جلو به مطمئن شوید که می آید به ثمر” محمد گفت.

Zoë جکسون را پوشش می دهد جوان و جدید رای دهندگان در استار تریبیون از طریق این گزارش برای امریکا برنامه پشتیبانی می کند مینیاپولیس پایه و اساس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله