NCW دریافت 2K موارد جنایت علیه زنان در ژوئن; بالاترین سطح خود در 8 ماه گذشته

دهلی نو: این NCW دریافت 2,043 شکایت از جنایات علیه زنان در ماه ژوئن به بالاترین سطح در هشت ماه گذشته.

به گفته کمیسیون ملی برای زنان (NCW) اطلاعات 452 شکایت از خشونت خانگی دریافت کرده بودند در ماه ژوئن به تنهایی.

از 2,043, 603 شکایات مربوط به روانی و عاطفی سوء استفاده شد و در زمینه ” حق زندگی با کرامت بند.

تعداد شکایات دریافت شده در ماه ژوئن شده است بالاترین سطح از سپتامبر سال گذشته زمانی که 2,379 شکایت دریافت شد داده نشان داد.

NCW رئیس Rekha Sharma نسبت به افزایش شکایات به افزایش فعالیت این کمیسیون در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“شکایات افزایش یافته است چرا که ما بسیار فعال در رسانه های اجتماعی در حال حاضر و ما در حال ثبت نام موارد از توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بیش از حد. ما یک شماره واتساپ برای گزارش موارد که در محل قبلی. مردم می دانند که ما در حال کمک و به همین دلیل آنها بیشتر ایمان ما” شارما گفت PTI.

دوم بیشترین تعداد شکایات دریافت کرده بودند تحت بند “حفاظت از زنان در برابر خشونت” در 452 داده ها نشان داد.

شارما به همین نسبت افزایش خشونت خانگی شکایت با توجه به حضور فعال NCW در رسانه های اجتماعی.

“همان است که با موارد خشونت خانگی است. ما آگهی در Doordarshan در زمان نخست به زنان آگاهی از راه های که در آن آنها می تواند به ما و نیز آغاز شده ما اورژانس واتساپ شماره تلفنی است که یک راه آسان برای رسیدن به ما. این است دلیل که چرا شماره افزایش یافته است,” او گفت:.

وجود دارد 252 شکایت از آزار و اذیت زنان از ازدواج و جهیزیه آزار و اذیت پس از 194 شکایت از outraging عفت زنان و تعرض داده ها نشان داد.

این NCW داده ها نشان داد که 113 شکایت از بی تفاوتی پلیس نسبت به زنان و 100 شکایت از جرایم اینترنتی دریافت کرده بودند توسط کمیسیون.

به عنوان بسیاری از 78 شکایت از تجاوز جنسی و تلاش برای تجاوز جنسی قرار گرفت, در حالی که 38 شکایت از آزار و اذیت جنسی قرار گرفت و در ماه ژوئن داده ها نشان داد.

با توجه به داده های 27 شکایت از جهیزیه مرگ و میر و 45 شکایت تحت بند مناسب برای ورزش انتخاب در ازدواج و یا افتخار جرایم ” دریافت شد.

شارما تشویق زنان برای رسیدن به NCW هر زمان که آنها می خواستند.

“این NCW است که کار برای سلامت و توانمند سازی زنان به طوری که آنها می تواند به ما در هر زمان, هر روز,” او اضافه شده است.

در ماه مه از 1500 شکایت دریافت شد توسط NCW در حالی که در مارس 800 شکایت دریافت شد و در مارس 1,347 شکایت دریافت شد. در ماه فوریه 1,424 شکایت دریافت شد در حالی که در ماه ژانویه 1,462 شکایت دریافت شد داده نشان داد.

در ماه دسامبر 1,402 شکایت دریافت شد در حالی که در ماه نوامبر 1,642 و در اکتبر 1,885 شکایت دریافت شد داده نشان داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de