بیماری همه گیر است که تمرکز در جنوب ایالت مینه سوتا در کنگره نژاد

در بخشی از ایالت مینه سوتا که خانه را به هر دو کلینیک مایو و ویران صنعت کشاورزی این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته در مرکز صحنه در کنگره نژاد که در شکل دادن به گردن و گردن این سقوط.

جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn و دموکرات دن Feehan که مبارزه دو سال پیش به یکی از نزدیک ترین کنگره حاشیه در کشور در حال rematching این سال در منطقه شده است که آمار بسیار سخت توسط ویروس. Feehan دوم سعی کنید تست خواهد شد که آیا دموکرات ها می توانید به دست آوردن زمین در مناطق که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود به طور گسترده محبوب در سال 2016.

کشش در سراسر جنوب مینه سوتا در طول آیووا, مرز, اول منطقه است خال خال با مزارع در حال حاضر گشته بین المللی تجارت جنگ است که در حال حاضر تلاش گسترده در میان رستوران تعطیلی. ویروس شیوع بیماری در گیاهان پردازش گوشت در Austin و Worthington نیز لرزاند منطقه AG اقتصاد است.

این منطقه نیز به دهها هزار نفر از کارکنان بهداشتی درمانی از جمله بسیاری در روچستر را در کلینیک مایو است که به شدت درگیر در COVID-19 آزمایش و پژوهش است.

“نه تنها ما, کشاورزی, تاثیر, اما ما جوامع روستایی است که اطراف ما بسیاری از این افراد کار در شهر و آنها کار در کلینیک مایو به طوری که آنها درک جنبه های بهداشتی از این و جنبه های اقتصادی آن گفت:” روچستر شهردار کیم نورتون سابق DFL مجلس دولت است که علنا خنثی در مسابقه.

Hagedorn و Feehan ارائه روشن تضاد در دیدگاه های خود را در مورد بهترین روش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

Hagedorn یک مدافع سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. وی خود را پشتیبانی برای چک حفاظت از برنامه های حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و کمک برای مایو کلینیک و بیمارستان های روستایی در این منطقه است.

او همچنین از منتقدان رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, که دستور تعطیلی مدارس و بارها و رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی در ماه مارس برای محدود کردن گسترش ویروس. Walz را آغاز کرده است برای بازگشایی کافه ها و رستوران ها با محدودیت اما Hagedorn می گوید آن را به اندازه کافی نیست. او می خواهد کامل بازگشایی اقتصاد است.

“ما تا به حال راه بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک و رستوران رفتن را شکست. مینه سوتا مشتریان قرار بود در طول مرز به انجام خرید در داکوتای جنوبی, آیووا و ویسکانسین و داکوتای شمالی و کسب و کار ما و مردم ما رنج می برد گفت:” Hagedorn سابق کنگره کارمند. “من فکر کردم او misplayed این و باید هزینه های خود را در زمان حفاظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر ما در دراز مدت مراقبت از امکانات است.”

اما دموکرات ها می گویند مردم در منطقه را تلاش برای اتصال با COVID-19 منابع که Hagedorn گفت: او را در آورده و آنها او را متهم به کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این بیماری همه گیر در رسانه های اجتماعی پست. Hagedorn مشترک یک ویدیو در Facebook از دو کالیفرنیا پزشکان که گفت COVID-19 نیست بدتر از آنفولانزا و اخراج مزایای اجتماعی فاصله.

دکتر Rozalina McCoy در یک پزشک مراقبت های اولیه و محقق در کلینیک مایو به قلم سرمقاله در منطقه گفت: او “شوکه شده” است که Hagedorn بود “مایل به ترافیک تئوری های توطئه که تطهیر این بیماری همه گیر است که نهفته است در کل جامعه ما.”

Feehan گفت: این ایده که سلامت عمومی پاسخ این است که جدا از اقتصاد نادرست است. حتی برخی از کسب و کار است که می تواند بازگشایی نشده و در عین حال او اشاره کرد چرا که آنها نگران افزایش موارد و به خطر انداختن خود کارکنان است.

“آنها پیچیده به هم گره خورده است” گفت: Feehan جانباز و معلم سابق که زندگی در نورث منکیتو. “اقتصاد ما هرگز رشد مگر اینکه ما در برخورد با بهداشت عمومی سمت تا زمانی که ما در برخورد با COVID و ما همچنان در سطح فدرال برای مقابله با آن است.”

اولین منطقه ای است که چرخش بین دو طرف در طول سال حمایت از هر دو, باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ضرب و شتم هیلاری کلینتون در منطقه چهار سال پیش 15 درصد است.

قبل از Hagedorn, Walz یک دموکرات به نمایندگی از منطقه در کنگره برای 12 سال است. Hagedorn ضرب و شتم Feehan در سال 2018 توسط حدود 1,300 رای از نزدیک به 300,000 بازیگران.

دموکرات کنگره کمیته کمپین به سرعت قرار داده Hagedorn در لیست خود را از اهداف این سقوط نرده بر او برای رای دادن علیه یک لایحه به نسخه های پایین تر قیمت دارو و حمایت از طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه.

Feehan گفت: وجود دارد یک لینک مستقیم به منافع شرکت های بزرگ که حمایت Hagedorn و آرا او طول می کشد در کنگره مراقبت های بهداشتی مسائل چیزی است که “به خصوص موذی” در طول یک بیماری همه گیر.

“آن عبور, حزب, خط, دلیل, جنوب, Minnesotans مستقل فکر” Feehan گفت.

برای Hagedorn ادعا می کند تجویز دارو قیمت گذاری لایحه “برداشت برندگان و بازندگان” و به طور بالقوه مسدود و توسعه جدید درمان که چگونه صنعت داروسازی خواهد باید واکنش نشان داد.

مسئله این است که شخصی برای او Hagedorn گفت. در فوریه 2019 او تشخیص داده شد با مرحله چهار سرطان کلیه در طول یک روال چک کردن. او در حال حاضر تحت ایمونوتراپی و درمان به خوبی انجام می دهند, او گفت:.

“من عهد زندگی برای کسی است که با استفاده از یک biopharmaceutical درمان بود که تایید شده توسط FDA تقریبا بعد من تا به حال تشخیص داده شده است,” او گفت:.

دنی Schminke, یک جمهوری خواه فعال در چمن شهرستان برای بیش از یک دهه گفت که او در تلاش برای نقص آنچه ممکن است اتفاق می افتد در اولین مسابقه منطقه. یک بازنشسته هورمل کارمند او ویران شده است برای دیدن euthanization از خوک خود محافظت در منطقه به عنوان صنایع غذایی مبارزات.

او مطمئن نیست که این بیماری همه گیر را تغییر آرای مردم این سقوط اما او فکر می کند مهیجی نظرات در موضوع افزایش مشارکت مردم در ماه نوامبر.

“مردم دندان واقعا در لبه” Schminke گفت. “من احساسات خود را در COVID بودن یک توضیح نقطه پشت چرا آنها رای دادند راه آنها در حال حاضر رفتن به رای دادن.”

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de