ساعت انجام بازدید از بیمارستان نمی کنفرانس سالن روشن ارتش

دهلی نو: ارتش هند در روز شنبه نامیده می شوند به عنوان “مخرب و بی اساس” نقد در برخی از محله های قدیمی در مورد یک مرکز پزشکی در یک بیمارستان نظامی در له که در آن نخست وزیر نارندرا تعامل با سربازان مجروح در Galwan دره درگیری.

در یک بیانیه ارتش گفت: “این مایه تاسف است که داشتن در حال بازیگران در چگونه ما شجاع نیروهای مسلح در حال درمان است. نیروهای مسلح را ممکن است بهترین درمان برای پرسنل خود.”

نخست وزیر مودی ساخته شده یک سرزده بازدید به لاداخ در جمعه سیگنالینگ هند قاطعیت در برخورد با مرز ردیف با چین در مناطق مختلف منطقه است.

مودی همچنین تعامل با سربازان که تحت درمان در بیمارستان و به آنها گفت که شجاعت خود خواهد بود یک منبع الهام بخش برای بار آمده است.

پس از انتشار عکس از مودی تعامل با سربازان مجروح وجود دارد نظرات در توییتر که این تاسیسات به نظر نمی آید مانند یک بیمارستان به عنوان وجود دارد بدون دارو کابینه IV (داخل وریدی) ایستاده و دیگر تجهیزات پزشکی.

“شده اند وجود دارد مخرب و اتهامات بی اساس در برخی از محله های مورد وضعیت این تاسیسات بازدید نارندرا نخست وزیر در طول سفر خود به بیمارستان عمومی در له در جولای 3,” ارتش گفت.

ارتش در ادامه گفت: “این روشن است که مرکز گفت: بخشی از این بحران گسترش ظرفیت 100 تخت است و بخش بسیار زیادی از بیمارستان عمومی پیچیده است.”

آن گفت: COVID-19 پروتکل حال لازم است برخی از بخش های بیمارستان تبدیل شود به انزوا امکانات.

“از این رو این سالن که در غیر این صورت بود که به طور معمول استفاده می شود به عنوان یک آموزش صوتی تصویری سالن تبدیل شد به یک بخش از بیمارستان نیز تعیین شده به عنوان COVID-19 درمان در بیمارستان” آن را گفت.

ارتش گفت: “مجروح بریوز نگه داشته شده است وجود دارد پس از ورود خود را از Galwan برای اطمینان از قرنطینه از COVID مناطق. رئیس ستاد ارتش ژنرال M M Naravane و فرمانده ارتش نیز بازدید مجروح بریوز در همان محل است.”

هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هفت هفته گذشته.

تنش تشدید منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن. طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de