ساعت مودی باعث می شود سفر به لاداخ می گوید: “دوران توسعه طلبی بیش از’

دهلی نو/سرینگر: نخست وزیر نارندرا مودی که ساخته شده یک سفر به له روز جمعه گفت: در یک آدرس به سربازان مستقر در مرز چین است که “دوران توسعه طلبی است” و valour نشان داده شده توسط سربازان هندی در Galwan دره در 15 ژوئن گفته بود جهان در مورد هند قدرت است.

در هشدار به چین بود که تلاش برای تغییر خط کنترل واقعی (LAC) در Pangong Tso و Galwan دره PM بدون نام بردن از این کشور گفت: توسعه طلبی همیشه صدمه صلح جهانی و تاریخ شاهد است که توسعه قدرت بود یا شکست خورده و یا مجبور به عقب نشینی است.

“این دوره از توسعه است. تمام جهان ساخته شده است تا ذهن خود را در برابر توسعه طلبی,” مودی گفت: پرداختن به سربازان در Nimu یک جلو ارتش پایه 35 کیلومتری شرق لاداخ پایتخت له.

او گفت: هند دشمنان را دیده بود شجاعت ارتش را له مبتنی بر 14 سپاه, همچنین شناخته شده به عنوان آتش و خشم سپاه. “ما دشمنان خود را دیده اند آتش و همچنین خشم خود را گفت:” بعد از پوشیدن 14 سپاه کلاه.

با استناد به گیتا shloka Veer Bhogya Vasundhara (شجاع زمين) که آن هم شعار ارتش Rajputana تفنگ ظ گفت ضعیف هرگز نمی تواند آغاز صلح به عنوان شجاعت یک پیش شرط. او گفت: هند مدرن سلاح های خود را ارتقاء زیرساخت های آن و افزایش قدرت خود را در زمین و دریا و هوا و فضای جنگ.

مودی اظهارات دیده می شود به عنوان یک پیام به طور مستقیم به پکن پس از 15 ژوئن برخورد با نیروهای آزادی بخش خلق چین است ارتش که 20 سربازان هندی کشته شدند استراتژیک Galwan دره.

مودی ساخته شده یک سرزده بازدید به لاداخ جمعه برای دریافت اطلاعات دست اول در مورد لاک وضعیت. او همراه بود رئیس دفاع کارکنان ژنرال Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال M. M. Naravane. او در جریان آمادگی نظامی برتر ارتش, برنج, از جمله شمال دستور رئیس Lt General یکا جوشی در Nimu.

Nimu در سند’ بانک ها احاطه شده است Zanskar محدوده در ارتفاع 3,140 کشتی متر (10,300 ft) حدود 186 متر کوتاه از Galwan دره. PM تعامل با کارکنان ارتش در نیروی هوایی و ITBP. او همچنین ملاقات سربازان هندی مجروح در برخورد با سربازان چینی در 15 ژوئن در Leh بیمارستان نظامی. “ما هرگز تعظیم به هر قدرت جهانی” آقای مودی گفت: مجروح jawans.

مودی له دیدار نیز دیده می شود به عنوان یک پیام به منتقدان داخلی که در انتقاد خود را متهم به ضعف رویکرد نسبت به چین با وجود گزارش از آن بی امان پرخاشگری در لاک و جنگ طلبی در Galwan دره. آن است که همچنین تقویت روحیه به نیروهای مسلح است که دولت و مردم این کشور به طور کامل حمایت آنها است.

پرداختن به سربازان در Nimu مودی پرداخت ادای احترامات درخشان به 20 سربازان هندی کشته در Galwan دره گفت: قصه از خود شجاعت و جوانی بودند بازتاب در هر بخشی از کشور است. “شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما در حال خدمت به امروز… نه تنها من کل ملت معتقد است که در شما است. همه ما به شما افتخار می کنیم” او گفت:.

“لاداخ سر از کشور است. این نماد غرور و افتخار برای 130 کرور شهروندان هند است. این سرزمین متعلق به مردم که در حال حاضر به فداکاری” گفت: آقای مودی. دیدن زنان از افسران ارتش در مقابل ردیف ظ گفت: “من به دنبال در زنان سربازان در مقابل من. در میدان جنگ در مرز این نمایش الهام بخش است.”

دولت قبلا اعلام کرده است که وزیر دفاع Rajnath Singh خواهد بازدید Ladakh روز جمعه بود اما بعد از آن لغو و این ساعت به جای پرواز به Leh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net