حیدرآباد: سریع-ردیابی کارآزمایی بالینی BBV152 یا Covaxin یک COVID-19 واکسن طراحی و توسعه توسط حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی با یک جدول زمانی از 38 روز تعیین شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای آزمایش های انسانی است نگرانی خود را که آیا آن را می تواند انجام شود در یک زمان کوتاه که واکسن به طور معمول چند سال برای رسیدن به این مرحله که می توان آنها را توزیع به جمعیت عمومی است.

ICMR اعلام کرده است که آزمایش های انسانی باید شروع به در جولای 7 و تکمیل شود و مورد بررسی قرار داده به طوری که این واکسن می تواند راه اندازی در اوت 15. روز استقلال است که دیده می شود به عنوان یک تاریخ برای استقلال از آمريکا CoV-2 coronavirus فشار است که باعث COVID-19.

جامعه علمی و پژوهشگران در فارماکولوژی تقسیم می شوند بیش از مدت زمان تعیین شده برای تکمیل آزمایشات انسانی.

Covaxin توسعه داده شده توسط بهارات زیست فناوری در همکاری با ICMR و موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا با در نظر گرفتن غیر فعال فشار سارس CoV-2.

غیر فعال فشار روش مشابه استفاده می شود که برای واکسن فلج اطفال. غیر فعال فشار هنگامی که به بدن انسان اجازه می دهد تا برای توسعه آنتی بادی است که کمک خواهد کرد که مبارزه با ویروس.

این یک تقویت کننده ایمنی و محافظت در برابر ویروس. حیوانات, تحقیقات مطالعات Covaxin بودند انجام شده بر روی میمون ها و با توجه به منابع وجود دارد 96 درصد اثر دارد.

این هموار راه را برای مرحله بعدی آزمایشات انسانی. دوازده موسسات در سراسر کشور شناسایی شده اند و برای محاکمه و از آنها خواسته شده برای ثبت نام افراد بشر قبل از ژوئیه 7 برای تکمیل آزمایشات بر روی یک “اولویت بر اساس”.

Nizam موسسه علوم پزشکی (NIMS) در حیدرآباد یکی از موسسات که در آن آزمایش های انسانی انجام خواهد شد.

Telangana دولت داروسازی و عضو شورای ارشد داروشناس دکتر سانجی ردی گفت: “این مطالعه بر روی حیوانات نتایج دلگرم کننده بود. برای آزمایش های انسانی این محدودیت زمانی باعث نگرانی است. انسان ها متفاوت هستند و هر انسان در بدن یک واکنش متفاوت. این نتایج معمولا ثبت بیش از یک دوره از زمان. اثر مطالعات مشتق شده بر اساس واکنش در 80 درصد از محاکمه افراد است. ما علمی ارزیابی باید پایه ای برای راه اندازی از این واکسن استفاده کنند.”

وجود دارد 11 گونه مختلف از این ویروس در هند. سوال این است که غیر فعال فشار استفاده خواهد شد و آیا آن گونه خاص کار خواهد کرد برای ایجاد آنتی بادی برای سایر گونه های موجود.

آزمایش های انسانی معمولا از یک تا چهار سال برای تکمیل.

واکسن تجربه در هند شده است رضایت بخش است و در نتیجه برخی از سرخوشی که یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 است در اینده نزدیک.

یک دانشمند ارشد زبان خواست نامش فاش نشود گفت: “این کار گرفته شده توسط بهارات زیست فناوری علمی است. این ICMR باید حمایت و تحت فشار آنها را برای ارائه در یک قاب زمان. این (timeline) قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از استرس بر دانشمندان است که به بررسی کنید و دوباره چک کنید در سطوح مختلف است.”

او گفت که تا سال گذشته آزمایش های انسانی اجازه نداشتند به سرعت در هند و دانشمندان تا به حال بسیار ناچیز افراد است. “در حال حاضر ما می خواهیم افراد را به جلو آمده و برای محاکمه اما آیا ما باید یک محیط مساعد برای آن ؟ اجازه دهید مناسب روش علمی به دنبال اضافه خواهد شد که اعتماد به نفس در این واکسن در برنامه توسعه و کمک به ما برای انتخاب کردن بسیاری از داروهای دیگر است که نیاز به پژوهش و نوآوری در هند است.”

بهارات بیوتکنولوژی است حاضر به اظهار نظر در مهلت مقرر.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de