بوپال: یک روز پس از رهبر ارشد بی جی پی Jyotiraditya Scindia یادآوری خود را ‘مصاف’, کمال نات و Digvijay سینگ از بازگشت خود را به مرکز صحنه سیاست در Madhya Pradesh با یک ببر قیاس دوم در روز جمعه پرداخت می شود او را در همان سکه با در نظر گرفتن کمک از استعاره های مشابه.

Scindia که کشیده پایین 15-ماه-پیر کمال نات دولت با تعویض بیش از BJP از کنگره سه ماه پیش به ‘انتقام’ خود را به حاشیه رانده در حزب بزرگ قدیمی در چهار شنبه thundered محبوب بالیوود خط ‘ببر abhi zinda چینگ های’ گرفته شده از سلمان خان starrer ‘Ek Tha Tiger’ به ارسال یک یادآوری به دو کنگره جانبازان که او به صحنه قوی گشت در سیاست خارجه با گرفتن سهم در Shivraj سینگ Chouhan وزارت.

رئیس سابق وزیر سینگ, اما, جواب, پشت بازگویی گذشته خود را مورد علاقه ورزش شکار ببر در هنگام حیات وحش عمل تا به حال به اجرا در آمده است.

“در اواخر Madhavrao Scindia (Scindia پدر) و من استفاده می شود به شکار ببر هنگامی که وجود دارد هیچ ممنوعیت شکار. پس از ایندیرا گاندی در آورده حیات وحش حفاظت از قانون سال 1972 شروع کردم به گرفتن ببر در دوربین من” سینگ توییتی.

در یکی دیگر از صدای او مشاهده کرد که یک ببر بود ارضی حیوانات و حضور بیش از یک ببر در جنگل منجر به دعوا ارضی باعث مرگ یکی از آنها است.

او ظاهرا یادآوری Scindia از دومی آینده نگر دشمن در حکم BJP وزیر Shivraj سینگ Chouhan که تا به حال ارائه یک شبیه ببر قیاس پس از او از دست قدرت در سال 2018 مجمع انتخابات در MP.

ارشد کنگره رهبر کمال نات نیز در زمان potshots در Scindia برای سخنان خود با به تصویر کشیدن او را به عنوان یک “سیرک ببر’.

“ببرهای موجود در دو متضاد محیط در جنگل و در سیرک. سیرک ببر فاقد پایه غریزه پرخاشگری به عنوان نمایش داده شده توسط خود را در جنگل همسالان. به طور مشابه وجود دارد دو نوع از اسب استفاده می شود به عنوان یک نمونه ممتاز ویژه نمایش به پل دامادی و دیگر مورد استفاده در مسابقه” Nath اظهار sarcastically.

در یکی دیگر از توسعه Scindia روز جمعه گفت که او بود احاطه شده توسط ‘cheels’ (عقاب, شاهین) بودند که به او حمله کند.

او اما افزود که این پرندگان شکاری را انتخاب کرد به او حمله کند زیرا آنها چیزی در او.

در ضمن شکاف در BJP آمد به جلو در روز جمعه با حامیان و برخی از مقامات ارشد حزب رهبران برگزاری تظاهرات در مکان های مختلف برای دادن رهبران خود اسکله در وزارت امور خارجه در روز شنبه را گسترش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله