دیدن ‘به هیچ وجه از, این سال,’ شهرهای دوقلو سالن های موسیقی در حال تقلا و متحد

پس از به دست آوردن حمایت از سناتور مانند لیندزی گراهام و کامالا هریس و مانند ستاره های موسیقی راک به عنوان بیلی جوئل و Billie Eilish بیش از دو ماه گذشته صاحب اولین خیابان احساس نسبتا خوش بینانه است.

Dayna فرانک جلسه مجازی با دیگر مینه سوتا محل برگزاری موسیقی اپراتورها با این حال به او اضافه شده دلسردی.

“هر کس در این تماس در سراسر هیئت مدیره گفت: خود را شکستن حتی نقطه حداقل 50 درصد ظرفیت و بیشتر شبیه به 75 درصد” فرانک به یاد می آورد با اشاره به حضور و غیاب محدودیت های اعمال شده توسط COVID-19 دستورالعمل های بهداشتی.

“من نمی دانم اگر هر یک از ما می تواند زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای آن است. نه بدون کمک کند.”

روز استقلال نشانه یک حساب از نوع مستقل موسیقی محل صاحبان در مینه سوتا و اطراف کشور است. به زودی آنها را در صورت پیدا کردن کمک در راه است.

به عنوان کنگره تشکیل مجدد پس از ژوئیه 4 تعطیلات به یکی از اصلی آن سفارشات از کسب و کار است که یک چهارم بسته محرک برای تحریک اقتصاد ایالات متحده را از طریق طولانی بیماری همه گیر. و یکی از گروه های لابی گری برجسته ترین رقابت برای مالیات abatements و امداد پول یک نام تجاری جدید به نام ملی مستقل سالن های انجمن (NIVA) که تعداد صاحب مینیاپولیس’ در جهان مشهور راک هال به عنوان رئیس جمهور آن است.

تشکیل شده در اوایل ماه آوریل با باشگاه دیگر اپراتورها در نیویورک و میلواکی, NIVA عضویت در حال حاضر شامل در مجموع بیش از یک هزار و باشگاه ها و تبلیغات شرکت ها از تمام 50 ایالت. 29 دیگر مینه سوتا اعضای طیف وسیعی از Bluestem سالن آمفی تئاتر در مورهد و میننتنکا بر اساس Blue Ox محصولات به Cabooze و سرو مرکز فرهنگی در مینیاپولیس.

این سازمان نه تنها راه اندازی اجتماعی-کمپین رسانه ای تحت هشتگ #SaveOurStages آن رفت مدرسه و استخدام برجسته کاپیتول هیل لابی شرکت است. اعضای کنگره در حال حاضر در حال تحصیل در آنچه که یک معامله بزرگ در سالن های کوچک مانند نغمه سرای سیار در لس آنجلس یا 7 سنت ورود در مینیاپولیس واقعا هستند.

در میان فروش رزین: NIVA ادعا می کند اعضای آن تولید 10 میلیارد دلار در سراسر کشور سالانه است. بیشتر از این پول باقی می ماند محلی هم از طریق مالیات اجاره اشتغال و سرريز به همسایه کسب و کار.

“ما بسیار در جامعه گرا کسب و کار” گفت: لوول Pickett از مینیاپولیس’ Dakota باشگاه جاز. “دلیل ما باقی مانده بسته است که برای سلامت و ایمنی جامعه ما است.”

NIVA ارسال یک مارس 22 نامه ای به رهبران کنگره هجی کردن چقدر بد همه چیز در لحظه ای که برای اعضای آن: “کسب و کار ما اولین کسانی بودند که به عنوان COVID-19 سراسر کشور و نیز به احتمال زیاد در میان آخرین به بازگشایی” آن را بخوانید.

“سقوط از این عنصر بسیار مهم در صنعت موسیقی به اکوسیستم می تواند ویرانگر” خواندن نامه های بعدی فرستاده ژوئن 18 و امضا شده توسط بیش از 600 نوازندگان و کمدین از جمله Willie Nelson, لیدی گاگا, Mavis, محصولات اساسی, کلدپلی, Eilish و جوئل.

ترین محل اپراتورهای نوشته شده است بقیه 2020 در دسترس نباشد. بنابراین کنسرت صنعت به عنوان یک کل با عمده ترین تورهای در حال حاضر تغییر زمان برای نیمه دوم 2021. NIVA ادعا می کند بیش از نیمی از سالن در صفوف آن نمی بینم 2020 بدون پشتیبانی.

شایان ذکر است بیش از حد: این صنعت بود و در واقع خیلی خوب انجام می دهند به طور کلی تا ماه مارس است.

“ما در حال درخواست کمک از آنجا که مدل کسب و کار ما نبود کار” فرانک تاکید کرد: با دقت افتراق به طور مستقل متعلق به سالن های موسیقی از شرکت های بزرگ رقبای AEG و زندگی ملت است.

دومی شرکت افتتاح جدیدترین در آن زنجیره ای از فانتزی فیل مور سالن های کنسرت در مینیاپولیس فقط یک ماه قبل از قرنطینه رسید.

“مستقل می توانید و رقابت در شرایط عادی ما فقط نمی باید عمیق و منابع آنها را به آب و این” فرانک گفت. “ما لازم نیست که خود ما فروش بلیط شرکت. ما نمی توانیم فروش 500 میلیون دلار سهام به عربستان سعودی برای به دست آوردن.”

زنده نمايندگان ملت پاسخ نداده اند به هر گونه درخواست برای نظر از استار تریبیون در ماه های اخیر و برنامه های در تاریک فیلمور خاکستری باقی می ماند. این شرکت را تعهد 10 میلیون دلار در امداد به مرحله و تور خدمه در سطح جهان است.

نیمی از ظرفیت و پایین خطوط

بین رشد خود را با فهرستی از مکانهای — نیز از جمله کاخ و فیتزجرالد, تئاتر, چمن باشگاه و خط ریز — خیابان اول محصولات میله میله برای میزبان 28 فروخته شده را نشان می دهد در ماه آوریل است. در میان آنها یک سری از کنسرت به مناسبت همنام باشگاه سالگرد 50th در اوایل ماه آوریل از جمله برخی اعلام نشده را نشان می دهد با جمله معروف فارغ التحصیلان به عنوان Foo Fighters.

Jarret Oulman شرکت مالک آمستردام Bar & Hall در مرکز شهر سنت پل و 331 باشگاه در شمال شرق مینیاپولیس فقط ساخته شده بود و او را مشروب منظور از سال — برای روز سنت پاتریک — قبل از آمستردام به طور ناگهانی تعطیل می شود در اواسط ماه مارس. او نیز فقط خریداری سرد ساختمان های قدیمی در طول زمستان به تبدیل به یک محل برگزاری موسیقی همراه W. 7 خیابان در خیابان.

“من اعتماد به نفس ما در نهایت می تواند گزاف گویی برگشت” Oulman گفت: “اما نه با نوع افزایشی مسیر است که ما به دنبال در. اگر ما تنها می تواند در 25 درصد ظرفیت است که فقط رفتن به ما را در یک بزرگتر سوراخ های مالی در تلاش برای کار با این محدودیت.”

سالن های موسیقی داده شد فرصتی برای بازگشایی در 25% ظرفیت در مینه سوتا آخرین COVID-19 دستورالعمل در ماه گذشته. تقریبا همه آنها مانده اند بسته است ،

غیر انتفاعی سرو فرهنگی مرکز مدیر اجرایی نیست و حاکم کردن بازگشایی قبل از پایان سال, اما او نگرانی در مورد نیاز به افزایش قیمت بلیط بیش از حد بالا برای شکستن حتی — همراه با بسیاری از نگرانی های دیگر.

“امیدوارم ما را از انجام برخی از نشان می دهد در کاهش ظرفیت بعد از این سقوط” دیوید همیلتون گفت. “اما ما باید برای پیاده سازی آموزش و امن تر فاصله روش و سند روش های ما است.”

برخی از مکانهای است که به عنوان دو رستوران و یا پاسیو فضا — که می تواند در حال حاضر در 50 درصد ظرفیت در مینه سوتا — ارائه شده متوسط زندگی می کنند, موسیقی, رزرو.

هر دو گل مینا کافه و یخچال در مینیاپولیس در حال برنامه ریزی محدود موسیقی را نشان می دهد با شروع این ماه است. Crooners در بزرگ lakeside ملک در فریدلی آغاز شده تا آن درایو در سری کنسرت در ماه گذشته و همچنین در حال حاضر میزبانی پاسیو موسیقی سری.

“ما در حال تلاش چیزهای جدید و هل دادن پاکت کمی اما نه از ناامیدی و یا موسسه خیریه” Crooners مدیر بازاریابی بک لی گفت. “ما فقط می خواهم به قادر به نوبه خود سود را در حالی که نگه داشتن هر کس امن است.”

با آن محل در مرکز شهر در, بازار Nicollet, داکوتای نمی تواند گسترش در خارج از منزل برای آن موسیقی ارائه خواهد شد و به احتمال زیاد صبر کنید تا آن را امن برای پر کردن اتاق.

“من فقط نمی بینید یک راه این سال” Pickett گفت.

نه نشستن idly توسط

بسته سالن در حال خاراندن از متوسط درآمد از طریق انواع جایگزین منابع.

داکوتای مثلا به فروش می رسد “مجازی e-کارت” با نوازندگان آواز روز پدر و تبریک روز مادر. آن را نیز ترویج کارت های هدیه فروش برخی از آن بهره مند خود را خارج از کار کارکنان.

اول خیابان شده است هل دادن 50th anniversary تی شرت و سایر کالا نیز در حالی که شعار آن شهرهای دوقلو جامعه اعتماد غیر انتفاعی صندوق است که doled بیش از $200,000 برای بیکار موسیقی محلی محل برگزاری کارگران است. آن را حتی باز کردن درب های خود را به صورت خصوصی و حوادث از جمله مراسم عروسی.

در میان همه عدم اطمینان از همه گیر تراژدی جورج فلوید مرگ در افسران پليس دست و متعاقب آن هفته از شورش و غارت در ماه گذشته شد یکی دیگر از فاجعه برای شهرهای دوقلو سالن به صورت.

شورش در امتداد خیابان دانشگاه در سنت پل در سمت چپ چمن باشگاه با ماه ارزش تعمیرات از غارت و آسیب آب. نزدیکی تا حد زیادی از بین برد E. دریاچه در خیابان مینیاپولیس شش بار سوخته بود به قلوه سنگ و گاری روپوش دار میخانه پایدار گسترده خسارت آتش سوزی و غارت.

قلاب و نردبان تئاتر — در اطراف گوشه از نابود سوم حوزه مقر پلیس در E. دریاچه نیز برخورد با غارتگران و arsonists اما جان سالم به در برد و به اندازه کافی برای شروع به میزبانی مخاطبان کمتر مجازی کنسرت در پایان ماه ژوئن. اپراتورهای آن می گویند این محله را تخریب کرده است و تنها به اضافه عزم خود را برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

“ما احساس می کنیم باید یک مسئولیت اخلاقی را به انجام برسانند در حال حاضر مدیر اجرایی” کریس Mozena گفت.

NIVA متوقف آن مبارزات در هفته بلافاصله پس از فلوید تراژدی از احترام. بسیاری از اعضای آن بوده است حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر نژادی عدالت باعث می شود در ضمن.

“ما نمی خواهیم آن را به صدا مانند صنعت ما به پول نیاز دارد قبل از این علل خطاب گفت:” فرانک که استفاده می شود برای اولین بار Ave منابع به مشتری جلب متعدد BLM-علل مربوط و قطع روابط قراردادی با مینیاپولیس پلیس برای اهداف امنیتی.

فرانک گفت: شرکت “خواهد بود به پرتاب تمام انواع بهره مند کنسرت” به صورت نژادی و عدالت تلاش اگر آن را می تواند در حال حاضر و متعهد به انجام این کار پست قرنطینه. که در کنار ذخایر خرما در حال حاضر در تقویم برای سال آینده با کنسرت به تعویق افتاد و از این سال است.

“وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به خوش بینانه در مورد 2021,” فرانک گفت. “ما فقط باید پیدا کردن یک راه برای گرفتن وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de