جنوبی مینه سوتا دامپزشک لایحه برای نجات مینیاتور اسب رویکردهای $1.5 میلیون

یک گله از نجات مینیاتور اسب در جنوب ایالت مینه سوتا در حال رشد است و بنابراین این لایحه برای مراقبت از آن.

در حال حاضر 72 اسب را گسترش داده اند به 78 با تولد شش foals این بهار.

و این لایحه به صورت دو سال از مراقبت و تغذیه است که نزدیک به 1.5 میلیون دلار در 25 دلار در هر روز به ازای هر اسب. برای قرار دادن که در چشم انداز آن را بیش از Watonwan شهرستان — که در آن اسب را نجات داده شدند — صرف در یک سال بدهی جامد جمع آوری زباله و کتابخانه ها ترکیب شده است.

دو سال پیش مقامات کشف و ضبط 72 اسب از اسب مزرعه در Odin که در آن آنها بدرفتاری. آنها فرستاده شده بودند به Goldmount دامپزشکی مرکز britney lovers, Minn., که در آن دامپزشک شرلی Kittleson برای آنها مراقبت.

اما ماموریت نجات تبدیل به یک نزاع حقوقی وقتی که آمد آن زمان به پرداخت دامپزشک لایحه. و به دادگاه نبرد می رود در گله باقی مانده در مزرعه وسیع.

در سال گذشته Kittleson ظ کت و شلوار در شهرستان مارتین دادگاه منطقه در برابر Watonwan شهرستان و حیوان انسانی جامعه به دنبال جمع آوری آنچه که او می گوید: او بدهکار است. شهرستان و جامعه انسانی شکایت مایکل جانسون, اسب مزرعه مالک. در ضمن Kittleson است برگزاری به اسب تا زمانی که این موضوع حل و فصل است و گفت که او فکر نمی کند که او با بهره گیری از هر کسی انتظار برای مبارزه با به پایان است.

“من فکر نمی کنم هر کسی دیگری می تواند مراقبت از آنها را برای هر یک کمتر از ما,” او گفت:. “ما باید امکانات را برای این و آن طول می کشد بسیاری از خوراک و زمان به مراقبت از آنها.” او گفت که او استخدام تمام وقت عمله فقط به دنبال پس از گله.

Kittleson گفت که او در تلاش برای حفظ “پسران و دختران” جدا “اما ما تا به حال یک کمی گل میخ توانید با مادیان برای یک دوره کوتاه از زمان و ما به پایان رسید تا با شش نوزادان.

“آنها بسیار زیبا, اما ما واقعا نمی نیاز به شش بیشتر است.”

اسب کشف و ضبط شد توسط یک جامعه انسانی محقق در ژوئن 2018 از جانسون اسب مزرعه حدود 25 مایل از Kittleson محل. محقق وارد مزرعه با یک Watonwan شهرستان کلانتر و معاون پس از گرفتن یک نکته در مورد بدرفتاری از گله.

بسیاری از اسب ها تا به حال به شدت بیش از حد رشد hoofs که تا به حال فر و راه رفتن مشکل و دردناک است. محققان همچنین دریافتند چندین اسب مرده در جانسون اموال.

او به جرم دو فقره از حیوانات بی توجهی و محکوم به یک سال تعلیقی و یک ماند مدت 90 روز در زندان بود.

در اسناد دادگاه جامعه انسانی است گفت: آن را برای پرداخت اولیه پزشکی و درمان حیوانات اما نباید مجبور به پرداخت برای مراقبت مداوم. Watonwan شهرستان موقعیت است که جانسون باید پرداخت. و جانسون ادعا می کند که هنگامی که از حیوانات گرفته شد از او دیگر آنها را به عهده دارد.

همه احزاب در این مورد به تازگی به میانجیگری سعی کنید به حل و فصل ادعا می کند اما هیچ توافق رسیده بود با توجه به کوری Genelin, Kittleson وکیل.

“موضوع آب پز را به ارزش منصفانه بازار از سوار شدن به اسب و چه کسی مسئول گفت: Steven Sunde وکیل به نمایندگی از Watonwan شهرستان است. شهرستان و جامعه انسانی باید پرسید که Kittleson طرح دعوی در دادگاه در برابر آنها بود رد Sunde, گفت:, و اضافه کرد که حکم در آن درخواست شده است که انتظار می رود ظرف مدت 90 روز.

در ضمن گله باقی مانده در مزرعه یونجه و دانه و در حال اجرا در مرتع.

Kittleson گفت: او رشد متصل به برخی از اسب, اما به اندازه کافی به می خواهید به نگه داشتن آنها را در اطراف.

“ما باید بیش از حد بسیاری از خود ما,” او گفت:. “ما واقعا نیاز به پیدا کردن آنها را در خانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de