NFL بازی خواهد کرد ‘بالابر هر صدا و آواز خواندن قبل از تمام هفته 1 بازی. این یک ایده بسیار بد


Illustration for article titled The NFL Will Play Lift Every Voice and Sing Before All Week 1 Games. This Is A Very Bad Idea

عکس: خولیو اگویلار دو لا فرانترا (گتی ایماژ)

پس NFL به تازگی کشف شده است که بسیاری از بازیکنان خود را سیاه و سفید هستند و شاید که نژاد پرستی یک چیز بوده و برای انجام گه. و وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک که قبلا اشتباه شخص ساده و معصوم با یک نوظهور تمایل به انجام حق.

تبلیغات

برای مثال همه ما می دانیم سابق knuckleheads که عیسی و سپس به شما ضرب و شتم بر سر با تازه کشف شده خود را نديده است. یکی از عموهای من گذشت در اوایل ماه مارس و در تشییع جنازه (که من با حضور در این بود که قبل از تشییع شد محدود به 10 نفر به دلیل ‘Dat Rona’), برخی نیست-مربوط-t0-من نجیب زاده بود که در این برنامه به صحبت می کنند و موفق به فان مردمی بیش از زنا درک ما از فقدان یک قطب نمای اخلاقی و لزوم احترام به خودمان و به خصوص زنان است. چه این تا به حال با من عمو من نمی دانم که من حتی نمی دانم که چرا او در این برنامه است. آنچه می دانم این است که در طول گیج کننده soapboxery او موفق به ما بگویید که او اساسا وحشتناک انسان از قبل—pimpin’ و hoein’ و چنین اساسا همه چیز را که او انجام می دهند—چرا که او عیسی مسیح است. و او دیوانه در هر کس دیگری بود که هنوز هم انجام shenanigans پس از او متوقف شد. من نمی دانم این شخص اما من نمی خواهم این شخص. داستان کوتاه در اینجا: وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک که قبلا اشتباه شخص ساده و معصوم با یک نوظهور تمایل به انجام حق.

تبلیغات

چه این را با NFL? خوب پس از جورج فلوید کشته شد در مه 25 در دست مینیاپولیس اداره پلیس اعتراضات و تظاهرات توده ای را ظاهرا باز چشم بسیاری از مردم با”گریس شگفت انگیز” که منظور از روز است. یکی از این سازمان که نابینا بود اما به وضوح می توانید ببینید در حال حاضر NFL. لیگ کمیسر موثر بستری بدون گفتن نام خود و یا عذرخواهی به او که NFL اشتباه بود برای سرکوب تلاش بازیکنان NFL خود را به استفاده از قابل ملاحظه سیستم عامل به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. NFL به وضوح احساس خوبی در مورد moseying بر روی بیش از به سمت راست از تاریخ در حال حاضر شده است در بحث و گفتگو با بازیکنان و بازیکنان NFL انجمن برای تعیین چه بیشتر اقدامات این لیگ می تواند اجازه می دهد تا بازیکن را به استفاده از خود را دید به ایجاد تفاوت با حمایت از عدالت اجتماعی جنبش.

تعداد کمی از این اقدامات شامل موارد زیر در قدم به قدم از دیگر لیگ ها و سازمان ها. NBA تصمیم گرفته است به اجازه می دهد بازیکن را به جای نام خود را با عدالت اجتماعی پیامهر چند آنها با تکیه به دور از اجازه می دهد بازیکن را به جای نام خود را با نام قربانیان خشونت پلیس. NFL است به فکر انجام کاری در همین راستا از طریق کلاه و لباس. در اخیر نسکار رویداد در پنسیلوانیا—Pocono 350—نوازنده ساکسیفون مایک فیلیپس را باز کرد و بسته به “پرچم پرستاره” با چند میله از سرود ملی “بلند هر صدا و آواز خواندن.” ظاهرا کسی در NFL دیدم این (شاید حتی Jay-Z) و مانند “است که آن را سمت راست وجود دارد.” (این است و نه آن.)

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

سریع نوار: چه سیاه مردمی خواسته اند برای—با بسیاری از داشتن جنگیدند و مردند برای آن است که تمام شهروندان در این کشور است. Khezri مسالمت آمیز اعتراض و blackballed توسط NFL که در حال حاضر آن را می پذیرد و معصوم سگ در آن یکی. ما می خواهیم قادر به اعتراض به بی عدالتی و بدون داشتن وزن کامل نظامی محوری بر مردم با کوله پشتی و نشانه. ما می خواهیم یک نیروی پلیس که نمی, نمایش سیاه و سفید آن شهروندان به عنوان یکبار مصرف. ما فقط می خواهم سفیدی برای جلوگیری از دختران شکننده و قصد مشاهده نژادپرستی به عنوان یک فرد مسئله و نه سیستمیک ورزش سفیدی ساخته شده است آن را به.

در مورد NFL آنها به طور فعال متوقف بازیکنان بسیاری از آنها سیاه, از قادر بودن به استفاده از صدای خود و پلت فرم به آدرس چیزهایی که منفی نهفته آنها. مردم سفید پوست که نمی, هوشمند تلفیق شدهاست یک اعتراض مسالمت آمیز به برخی از گه در مورد نفرت نظامی و دیگر احمق گه احمق مردم وقتی که هیچ کس مزاحم آنها اما آنها احساس خود را در حقوق و سفید “صلح” در حال پایمال گردد. در حال حاضر NFL باز به نظر می رسد نگران کننده است که صلح با اجازه دادن به بازیکنان خود را برای مختل کردن آن است. برخی از افراد که در حال حاضر mad خواهد شد در حال حاضر همچنان دیوانه و احساس خود را در ورزش هستند که سیاسی به عنوان اگر که نیست همیشه مورد بوده است. اما در حال حاضر شما در مورد به تعداد قابل ملاحظه ای از نژادپرستان چیزی به طور فعال کردند. که احمقانه است چرا که هیچ کس نمی خواست این. “بالابر هر صدا و آواز” بودن قبل از بازی هفته 1 بازی نیست حتی یک پیروزی کوچک. در بهترین حالت آن….خوب(?) اما در بدترین حالت آن باز می شود تا یک کل جدید می توانید از کرم ها. NFL fanbase یک نژاد پرستی مشکل اگر کسی مجاز است که در آن می ایستد آنها ممکن است یک لعنتی روابط عمومی کابوس در دست خود را.

تبلیغات

نگاه سفید مردم عصبانی و آماده به تحریم این لیگ بیش از khezri. بنابراین مردم سیاه و سفید. حدس من این است که هر دو طرف از که اعتراض کردم بیش از آن در برخی از نقطه. اما در حال حاضر NFL اجازه خواهد داد که تظاهرات مسالمت آمیز رفتن تا آنجا که به اجازه می دهد بازیکن را به طور فعال درگیر در برخی از مد. بزرگ. اما بازی سیاه و سفید سرود ملی قبل از بازی قبل از “پرچم پرستاره” می دهد جمعی سفیدی یک فرصت برای به معنای واقعی کلمه به نوبه خود پشت خود را در تمام طول گه در تلویزیون. و سپس شما باید یک مشکل نژادپرستی. اگر من یک NFL بازیکن و من با شنیدن آهنگ های انجام شده و نگاه در می ایستد و دیدن تعداد قابل ملاحظه ای از طرفداران و اجازه می دهد تا واقعی آن را کاملا ممکن است به نوبه خود پشت خود را و یا مسخره سرود من ممکن است تمایل به مرحله یک اعتصاب. کسانی که در حال حاضر نفرت Kaepernick و اعتراضات خرید بلیط و در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن وجود دارد سیاه و سرود ملی. من شرط می بندم ورزشی رادیو بحث این است که یک ظرف غذا است.

بیایید واقعی NFL جمعیت نیست که متفاوت از همان نسکار جمعیت که از دست خود را گه در انجمن تصمیم به حذف مؤتلفه پرچم از سالن خود را. اما یک تفاوت وجود دارد میان برداشتن نماد سفیدی و تزریق خالص سیاهی. اگر پخش این آهنگ در واقع یک لیست از چیزهایی که می تواند جهان را به مکانی بهتر ، اما آن را نمی. ساخت یک معامله از آن را به خاطر گفته شما احترام سیاهی است که به معنای واقعی کلمه و نه یک افتخار است. من باور نمی کنم آن لازم است و من فکر نمی کنم NFL آماده است به صورت قابل توجهی به اندازه کافی بخش خود را سفید fanbase به عموم رفتن کامل نژاد پرستی در اعتراض. شاید من بودن بی ارزش بدبین اما اگر تظاهرات اخیر را به ما آموخت هر چیزی مردم سفید gon’ مردم سفید. ما هنوز یک کشور تقسیم شده است. شما حتی نمی توانید بلند کردن هر صدای اگر 75 درصد از مردم در می ایستد در حال رفتن به اذیت که آنها حتی مجبور به نشستن را از طریق آن. من امیدوارم که این اتفاق نمی افتد اما زمانی که تبدیل به پشت یا بوس حلقه NFL در حال رفتن به یک کل جدید سیاه و سفید از افراد مشکل است. و است که واقعا ارزش آن را? به ویژه هنگامی که هیچ کس قرار داده و این در تقاضا لیست در وهله اول ؟ آیا ارزش آن را به طور بالقوه سازمان دیده بان عصبانی سفید مردمی مشخصه اعتراض چیزی است که به معنای بسیار به مردم ؟

تبلیغات

من واقعا فکر نمی کنم. این پل هیچ کس نمی خواست ساخته شود. شاید این بازی ها حتی نمی خواهد که مخاطبان و بنابراین این نمی تواند یک موضوع است. این بهترین سناریو اما NFL اجازه خواهد داد که تیم خود را به منظور تعیین حضور و غیاب که بدان معنی است که برخی از بازی ها را کاملا طرفداران در می ایستد. من حدس می زنم NFL فکر می کند که از آنجایی که آنها در حال حاضر “آن را” خود fanbase می کند و همچنین. و آنها با استفاده از یک مقدس سیاه paean به آزادی به پرچین که شرط می بندم.

هیچ کس نمی خواست این.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de