دوقلوها چهار COVID-19 مثبت آزمایش های قبل از, اولین تمرین

Willians Astudillo و یکی دیگر از دوقلوها بازیکن تست مثبت برای coronavirus به محض ورود در مینه سوتا برای شروع آموزش به اردوگاه جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey روز جمعه گفت. علاوه بر این او شناسایی جزئی leaguers نیک گوردون و Edwar Colina به عنوان بازیکن که تست مثبت در حالی که در خانه های خود.

تمام چهار بازیکن از دست رفته بودند و در اولین روز از تمرینات در هدف زمینه است.

علاوه بر این بایرون Buxton و کودی Shashak شده اند معاف از چند روز از تمرینات با توجه به تولد فرزندان خود را. Stashak همسر تیلور به هنگام تولد به تازگی و Buxton همسر لیندزی است که به علت در هر زمان. هر دو بازیکن خواهد دوباره این تیم به زودی Falvey گفت.

Astudillo است بدون علامت Falvey گفت و قرنطینه برای چند روز آینده تا زمانی که او می تواند با تصویب دو دوره متوالی COVID-19 انجام شد. Falvey کاهش یافته است به شناسایی بازیکن دیگر که تست مثبت اما آزمون خود را نیز رخ داده است پس از ورود در مینیاپولیس.

Colina یک ونزوئلا righthander که به کلاس AAA فصل گذشته در حال حاضر آزمایش منفی یک بار می تواند به عضویت این تیم در اوایل هفته آینده هنگامی که او پاک است. Colina آلوده شد در این تیم فورت مایرز جزئی لیگ آکادمی که او در آن اقامت داشت در طول این ویروس ناشی از تاخیر به فصل همراه با دو نفر دیگر ناشناس چشم انداز که در اردوگاه آموزشی فهرستی Falvey گفت.

گوردون یک infielder و سابق در دور اول پیش نویس انتخاب نیز قرنطینه در خانه اش در فلوریدا.

MLB اعلام کرد 38 امتیاز مثبت آزمایشات 3,185 کل نمونه است که 1.2 درصد است. از کسانی که 38, 31 در حال بازیکنان و هفت کارکنان است. نوزده از 30 تیم تا به حال تست مثبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de