6-Year-Old لگد از آرکانزاس مهد کودک برای پوشیدن Black Lives Matter پیراهن


Illustration for article titled 6-Year-Old Kicked Out of Arkansas Daycare for Wearing Black Lives Matter Shirt

تصویر: فاکس 16 اخبار

کمی سیاه بود لگد از یک مهد کودک در راشویل آرکانزاس از آنجا که اپراتورهای آن گفت او را تشویق نژادپرستی با پوشیدن یک پیراهن که خواندن ” سیاه زندگی مهم است.’

تبلیغات

پاتریشیا قهوه ای, مدیر خود کودکان و نوجوانان مرکز آموزش مجازی تایید به فاکس 16 News که 6 ساله Journei Brockman است که دیگر خوش آمدید وجود دارد چرا که او لباس.

“ما احساس می کنیم یک مهد کودک محیط زیست است نه یک مکان برای یک پدر و دیدگاه های سیاسی به خطاب یا بازی کردن صرف نظر از نژاد” قهوه ای در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

Deval Brockman, مادر این دختر می گوید مدیران مهدکودک نیز مورد تردید او پدر و مادر با توجه به تشویق او و کودک به شهادت می دهم که زندگی مانند او مهم است. Brockman مقابله که مهدکودک موضع نمی خط با ادعای خود را به “مسیحی به رهبری.”

از فاکس 16:

او می گوید: او گزارش موضوع به دولت شد و گفت: تا زمانی که وجود دارد هیچ ناسزا بر روی پیراهن او می تواند در ادامه با پوشیدن آن است.

“اگر من حمایت از چیزی است که من قصد دارم به آن را می پوشند فرزند من در حال رفتن به آن را می پوشند برای کمک به می گویند که صدای ما نیاز به شنیده می شود” گفت: Brockman.

Brockman می گوید Journei رفت و برگشت به مدرسه جمعه در یکی دیگر از پیراهن با مطرح مشت چاپ شده در پشت. زمانی که Deval برداشت پدر و دختر در, او می گوید: او گفت: پیراهن دلگرم کننده بود نژادپرستی و دیگر خوش آمدید در کودکان پیش دبستانی.

“من بسیار ناراحت است. من فقط می خواهم شما جدی است ؟ بیش از یک تی شرت؟”

او می گوید: او همچنین در دیدار با کلمات خشن از مدرسه مدیران.

“او مانند ‘من قصد ندارم به شما بگویم که چگونه به منظور بالا بردن فرزند خود را, اما شما نیاز به ارزیابی مجدد چگونه شما پدر و مادر او'” گفت: Brockman.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

باید بگویم این یک سنت برای برگزاری خونسردی در مواجهه با این نفرت انگیز مردم داشتن جسارت به شک فرزند او توانایی نه به ذکر است ظالمانه معرفی ضد سیاه تعصب به یک کمی.

پلیس از مردم سیاه و سفید است که هر دو خسته و آزرده. من نمی توانم تصور کنید که چقدر این احساسات در حال تکثير زمانی که پلیس در حال انجام است به خود کودک سیاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de