امریکا هند را دوست دارد: trump’s پاسخ به مودی من-تبریک روز

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که امریکا هند را دوست دارد به او تشکر کرد نارندرا نخست وزیر برای تبریک به او به مناسبت 244th روز استقلال ایالات متحده است.

چهارم ژوئیه — همچنین به عنوان شناخته شده استقلال روز یا ژوئیه 4 – یک تعطیلات فدرال در ایالات متحده بزرگداشت انتشار اعلامیه استقلال از بریتانیا در سال 1776.

نخست وزیر مودی در شنبه تبریک گفت رئیس جمهور تهمت و مردم ما در این کشور 244th روز استقلال گفت: به عنوان بزرگترین دموکراسی “ما گرامی داشتن آزادی و انسانی و سازمانی است که این روز را جشن می گیرد”.

“تبریک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم ایالات متحده آمریکا در 244th روز استقلال ایالات متحده آمریکا” مودی توییتی.

در پاسخ به سلام از نخست وزیر محبوب سایت میکرو وبلاگ نویسی تهمت گفت: در یک صدای جیر جیر: “”با تشکر از شما دوست من. امریکا هند را دوست دارد!””

توییتر ارز بین رهبران جهان قدیمی ترین و بزرگترین دموکراسی بودند استقبال مردم از هر دو کشور و رفت و آن ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“جهان شاهد باور نکردنی پیوند و عشق بین رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی – امریکا و هند دو تا از بزرگترین دموکراسی های جهان” گفت: Al ماسون, co-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هندی-آمریکایی کمیته مالی.

“امریکا پر برکت برای شما” نارندرا نخست وزیر و “هند به عنوان ارزش ما ، امریکا و هند – دو تا از بزرگترین دموکراسی در جهان! نعمت خدا را به شما به عنوان شما منجر به هند” محبوب خواننده آمریکایی مریم Millben توییتی.

“کودوس به رهبران این دو کشور برای حفاری چنین رابطه جامد است که می تواند آب و هوا هر طوفان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de