پشت در کلاس: مینه سوتا منطقه آزمایش با نسخه هیبریدی از تابستان مدرسه

وجود دارد مانیتور در اتوبوس برای اطمینان اجتماعی فاصله. متوسط چک و سلامت غربالگری سوال در درب به دنبال اجباری دست شستن. ناهار می آید آماده و خورده شود باید در کلاس درس میز با دقت فاصله 6 فوت از هم جدا. حلق آویز کردن با دوستان در راهرو یک گزینه نیست.

در آنچه که ممکن است یک پیش نمایش از سال آینده تعداد کمی از مینه سوتا مدارس آوردن دانش آموزان را برای یک “هیبرید” نسخه تابستان مدرسه تقسیم بین فرد و آموزش آنلاین. بیش از سه ماه پس از مدارس ناگهان درهای بسته خود را و معطوف به آموزش از راه دور آن را یک قدم به سمت عادی برای دانش آموزان و معلمان — البته که می آید با یک لیست طولانی از قوانین و هزینه های قابل توجهی.

آن دسته از موانع به اندازه کافی مهم است که اکثریت مدارس تصمیم به ماندن آنلاین این تابستان. از بیش از 550 مدرسه عمومی مناطق و مدارس در مینه سوتا فقط 45 تصمیم گرفتند تا دانش آموزان را به عقب. اما در مدارس به ترکیبی مدرسه تابستانی امتحان کنید, رهبران امیدوار است که منافع فرد در ارتباط را سنگین تر بودن هزینه ها و خطرات بالقوه از باز کردن back up در میان همه گیر.

“[آموزش] درست نبود جلسه تمام نیازهای همه بچه های ما در همان راه آن را داشتن آنها را در کلاس درس” گفت: Tricia St. Michaels, مدیر خدمات دانشجویی برای نورث سنت پل-مپلوود-اوکدیل منطقه مدرسه. “ما می دانستیم که ما تا به حال به استفاده از این فرصت به برخی از کودکان و نوجوانان در فرد بنابراین ما واقعا می تواند به عقب بر گردیم به آنچه در آموزش و پرورش سنتی نگاه می خواهم.”

این هنوز روشن نیست که چه آموزش و پرورش را مانند نگاه در 2020-21 سال تحصیلی.

مقامات دولتی باید کارگردانی مدارس به برنامه ریزی برای سه جداگانه سناریو: یک شبیه مدرسه عادی عملیات که در آن دانش آموزان به مدرسه بازگشت و بدون سخت اجتماعی فاصله که در آن دانش آموزان در خانه بمانند برای آموزش از راه دور و آنلاین است که ترکیبی از آموزش و کلاس های حضوری با مهم اجتماعی فاصله مورد نیاز است. یک تصمیم رسمی است که انتظار می رود در اواخر این ماه.

برای تابستان برنامه های مدرسه دستورالعمل زیر را شبیه به کسانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت ترکیبی آموزش در این پاییز. برخی از قوانین بسیار سختگیرانه تر از جمله ظرفیت محدود; نه فقط دانش آموزان و معلم می تواند در یک کلاس درس در هر زمان. اجازه می دهد به صورت فیزیکی فاصله به معنی نشستن دانش آموزان در هر صندلی یا هر سوم صندلی در اتوبوس.

مدارس خواست برای بررسی دانشجويان درجه حرارت در درب تشویق ماسک پوشیدن و اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به اشتراک نمی کلاس درس منابع اگر به آنها اجازه داده برخی از انعطاف پذیری در تنظیم سیاست های خود را.

در Fosston مدرسه در منطقه شمال مینه سوتا متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان در مدرسه تابستانی برای کسب اعتبار از دست رفته اند از اتمام کار در جداول گسترش 6 فوت از هم جدا داخل سالن تربیت بدنی.

دانش آموزان در حال تقسیم صبح و بعد از ظهر شیفت برای اطمینان از اندازه کلاس کوچک.

“بزرگترین چالش است, برنامه ریزی است, اما همه به خوبی کار می کرد به این دلیل که کارکنان درگیر شده اند و مشکل حل” گفت: شکایت تعقیب سرپرست منطقه.

دانش آموزان جوان در Fosston دریافت چک دما قبل از ورود به ساختمان, در حالی که بچه های بزرگتر خواسته غربالگری سوال در مورد سلامت خود را. ماسک در دسترس هستند اما نمی مورد نیاز برای دانش آموزان یا کارکنان.

تعقیب و گریز و اشاره کرد که جامعه تا به حال تعداد نسبتا کمی از تایید COVID-19 موارد گفت که او امیدوار مناطق ادامه خواهد داد مجاز به تنظیم برخی از قوانین خود را اگر بازگشایی مدارس در پاییز.

کلاس های تابستان برای دانش آموزان دبیرستانی در, جنگل, دریاچه, مدرسه, منطقه, شمال, مترو, منطقه, هنوز هم آنلاین. اما حدود 300 جوان دانش آموزان در مدرسه صرف روز خود را با همان گروه کوچک از همسالان.

وعده های غذایی خورده شده در کلاس درس و حتی معافیت حمام هماهنگ تضمین این که دانش آموزان را مخلوط نکنید و یا جمع.

سرپرست استیو مسی گفت: معلمان با اختصاص یک مقدار عادلانه از زمان برای آموزش و تشویق عمل فیزیکی, فاصله — به خصوص با دانش آموزان ابتدایی که ممکن است یک زمان سخت به خاطر سپردن قوانین است. ماسک توصیه می شود اما لازم نیست.

“بچه های جوان با استفاده از راه رفتن طناب به طوری که آنها می توانید یک طناب در 6 تا 8 فوت از هم جدا و حفظ آن فضا,” او گفت:.

مشتاق به بازگشت

رهبران مدرسه در سراسر کشور گفت: آنها مواجه می شوند واکنش های مختلفی از معلمان و دانش آموزان به عنوان آنها در نظر گرفته شود که آیا برای بازگشایی, برای تابستان.

برخی از آنها ناراحت کننده در مورد این ایده و به همان اندازه نامشخص در مورد عنوان در پاییز. دیگران شروع به پریدن کرد و در فرصتی برای بازگشت به چهره به چهره آموزش, اگر تنها بخشی از زمان است.

در دبیرستان برای ضبط هنر, یک, St. Paul مدرسه منشور خود استودیو ضبط ریاضی و علوم آزمایشگاه در حال انجام در مدرسه پارکینگ.

ضبط جلسات مورد علاقه جنبه ای از تجربه مدرسه برای بسیاری از دانش آموزان — دوباره اتفاق می افتد اما در یک استودیو راه اندازی به جای فیزیکی فاصله.

همچنین فضای گاهی اوقات خارج از منزل, برای یک در یکی از جلسات با مشاوران و سایر ارائه دهندگان خدمات.

تعداد زیادی از دانش آموزان مدرسه هستند خانمان گذرا و یا در فقر زندگی می کنند و آنها به طور معمول بستگی مدرسه برای وعده های غذایی و سایر خدمات در علاوه بر این به دانشگاهیان.

تونی سیمونز, مدرسه, مدیر اجرایی گفت: مدرسه شاهد افزایش دانش آموزانی که می خواهند برای شرکت در مدرسه تابستانی به دلیل فرصتی برای دیدن همکلاسی ها و اعتماد معلمان و کارکنان در فرد است.

که ساخته شده برای بسیاری از برنامه ریزی دقیق برای اطمینان حاصل شود که هر کسی که می خواهد برای آمدن به مدرسه می.

“هنگامی که شما یک جمعیت دانشجویی بزرگ اما تعداد کمی شما می توانید پشتیبانی در یک فضای پرسش در اطراف سهام بوجود می آیند” سیمونز گفت.

در وینونا منطقه مدرسه مقامات تلاش به آمده تا با چرخش برنامه برای دانش آموزان دبیرستانی است که جلوگیری از اختلاط گروه های مختلف در طول روز — یکی دیگر از گام توصیه می شود از مقامات بهداشت.

آنها مصمم بود آن را بیاستفاده و تصمیم به نگه داشتن بیشتر از تابستان مدرسه آنلاین و ارائه به دانش آموزان این فرصت را به می آیند در یک روز در هفته برای دیدار با یک معلم.

امیلی Cassellius اصلی در وینونا منطقه مرکز آموزش و Goodview ابتدایی گفت: حتی کسانی که در جلسات کوتاه به اندازه کافی به تفاوت برای دانش آموزانی که تلاش کرده اند با آموزش از راه دور.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان که واقعا رونق” با آموزش از راه دور, او گفت:. “اما برای اکثریت دانش آموزان آنها را به مدرسه شده است و واقعا مفید است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de