مربی تیم فوتبال چارلز آدامز سوم مصمم به حفظ و رانندگی تغییر در مینیاپولیس شمالی

تمرین شروع می شود به آرامی در مینیاپولیس شمال. دست دادن و در آغوش سوالات و نظرات و مشاهدات آمده در فوتبال مربی چارلز آدامز III سریع آتش و او طول می کشد زمان برای پاسخ به هر یک.

وجود دارد یک کار در دست آماده سازی یک تیم فوتبال — اما این است که بیش از یک عمل است. این است که یک جامعه که در آن Adams شدم به مدرسه رفت فوتبال. که در آن تقریبا همه چیز قابل توجهی که صورت گرفته است در 39 سال اتفاق افتاده است.

آدامز در سهولت دانستن آنها برای گول زدن و آنها به انتقاد از زمانی که به سازمان دیده بان و زمانی که به بالا بردن صدای خود را. دیگران ممکن است بلندتر اما کلمات او هستند آنهایی که مهم است. و هیچ کس می خواهد به او اجازه دهید پایین.

“شما اواخر, اواخر, اواخر, اواخر,” دستیار مربی Kriss بارل دم به عنوان یک بازیکن جوان خود را به حمل خوشه و مراقب باشید به تماس با چشم با عجله طول می کشد این زمینه است. اکثر بازیکنان در حال حاضر در این تابستان مطبوع جلسه آماده به کار.

“آنها می دانند که اگر آنها در اواخر آنها رو به اجرا گفت:” بارل که همچنین یک دین از دانش آموزان است. “همین دلیل است که هر کس تلاش می کند به اجرا در اینجا در زمان.”

استاندارد فوتبال نظم و انضباط در شمال آن همیشه اینگونه نبوده است. وجود دارد تا به مدت طولانی است که گنجینه ای از ورزشکاران در مینیاپولیس’ سمت شمال. رسیدن به آن مشکل بود خبر آن را به عنوان زیر لایه های اجتماعی و اقتصادی مشکلات است.

آدامز یک Northsider پس از تولد انجام داده است که فقط. در 10 فصل Polars رفته از ناپایدار برنامه به فوتبال نیروی عظیم منهدم کننده.

پس از پیشرفت به دولت مسابقات تنها دو بار قبل از آدامز در زمان بیش شمال تبدیل به یک postseason ثابت ساخت هفت سفرهای دولت یک چهارم نهایی — چهار در یک ردیف — و رسیدن به آمادگی کاسه سه بار.

این Polars برنده کلاس 1A قهرمانی کشور در سال 2016 تبدیل شدن به تنها سوم دولت قهرمان از شهرستان مینیاپولیس کنفرانس. Washburn برنده کلاس 2A عناوین در سال 1977 و در سال 1972 اولین سال از دولت برگشتی.

آدامز موفقیت نشده بماند. وایکینگ ها او را به نام مربی سال پس از شمالی به مسابقات قهرمانی کشور و مینه سوتا فوتبال مربیان کانون به او قدرت خود را از نفوذ گذشته جایزه می گیرند.

“مردم فکر می کردند من دیوانه سال پیش زمانی که من گفت:” ما در حال رفتن به برنده مسابقات قهرمانی,’ ” آدامز گفت. “در حال حاضر ما انجام داد. و ما شده است وجود دارد چند بار دیگر بیش از حد. کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد از طریق یک دیوار آجری برای شما اگر آنها می دانند که آنچه به شما می گویند می تواند به حقیقت می پیوندند.”

این رابطه آدامز کشت با دانش آموزان شمالی بالا تغییر خواهد کرد زمانی که مدرسه رزومه. آدامز است و نه فقط یک مربی فوتبال او نیز مینیاپولیس افسر پلیس با دنبال در یکی دیگر از سنت خانوادگی است. هر کس می داند که او را با نام مستعار: OA برای افسر Adams. برای 10 سال گذشته آدامز نقش شامل حال این افسر منابع مدرسه در شمال.

آدامز به عنوان منظمی به عنوان او تا به حال مرتب آن منفجر شد به هرج و مرج هفته آخر ممکن است زمانی که جهان آموخته جورج فلوید کشته شد در حالی که بازداشت شده توسط مینیاپولیس افسران پلیس. آدامز نبود کور به سوال شیوه های او دیده بود توسط برادران خود را در آبی. وفاداری خود را به تقسیم شدند.

“من در وسط,” او گفت:. “این دشوار است.”

آدامز درباره بازگشت به گذشته خود به خانواده و جامعه برای پیدا کردن شرکت جای پای.

“مردم می دانند که در آن قلب من است,” او گفت:. “من لباس آبی, اما من سیاه و سفید. من احساس می کنم همه درد. “

در پی فلوید کشتن, مینیاپولیس, مدارس دولتی به پایان رسید خود را در رابطه با MPD. آدامز به عنوان منابع مدرسه افسر — ساختمان روابط, انتشار, درگیری, پیاده روی روی خط بین همکار خود را افسران و بچه ها او مراقبت بسیار مورد بود.

“من نمی دانم چه آینده. من نمی دانم که چگونه همه چیز در حال رفتن به رفتن” او بمب. “این چیزی است که واقعا نگرانی من است.”

آدامز رشد فقط در شمال W. برادوی, 22nd و ایروینگ راه به دقیق. پدرش چارلی standout ورزشکار در شمال, به عنوان او بودند عموهای. آدامز فوتبال برای شمال تنگ پایان/پایان دفاعی که فارغ التحصیل شد و در سال 1999. او تا به حال سهم خود را از مشکلات — او برگزار شد از فوتبال به عنوان یک کاربر توسط پدرش به دلیل نمرات.

بازیکنان خود را نه فقط دیدن یک مربی آنها به او نگاه کنید و ببینید خود به دنبال حق بازگشت.

“او یک راه منحصر به فرد با این بچه ها گفت:” دستیار مربی تام Lachermeier که او نیز می آموزد در شمال. “او واقعا سخت در آنها را به خاطر او انتظارات بالا. او چالش های آنها. او مجموعه از نوار بالا و سپس می گوید که به اندازه کافی خوب نیست. اما همه آنها می دانند که آن را به خاطر او آنها را دوست دارد. که فراتر از سایه شک است.”

قوی ایمنی

برای تلفن های موبایل انعکاس در سراسر محله های اطراف حصار-در زمینه پشت فرانکلین مدرسه که در آن Polars بودند انجام تمرینات بودند نامطلوب و در عین حال آشنا. آدامز متوقف شد در طول یک حکم نگاه به غرب و گوش. قطع میآید به راحتی اشتباه برای آتش بازی به جز فرکانس خود را.

“کسانی که نمی ترقه” آدامز گفت: پس سریع پشت سر هم از چند میآید. “کسانی که bangers.”

او در گوشی خود را مجهز به مینیاپولیس’ ShotSpotter گلوله تشخیص سیستم.

“نزدیک است. این است که چرا ما در اینجا,” او گفت:. “کمک می کند تا بچه ها بیشتر احساس امن است. من نمی دانم از هر تیم دیگری است که برای مقابله با این نوع از مسائل.”

مراقبت از کسانی که در اطراف او را یک اولویت برای Adams. یک افسر منابع مدرسه به او دسترسی و بینش بازیکنان خود را زندگی می کند. دفتر او پناه, جایی برای بازیکنان خود را به جمع بحث فوتبال و از همه مهمتر بحث زندگی است.

مسائل را با نمرات? بحث به استئوآرتريت. مشکلات در مدرسه ؟ درخواست OA. اشتباه کالج استخدام? OA روشن آن است.

“تمام بازیکنان ما به او,” ارشد کارفرمایی ژاک Yeager گفت. “اگر یک مشکل وجود دارد ما به او قبل از ما به ما مشاوران.”

از دست دادن آدامز از مدرسه به ارمغان آورده است مورد اعتراض.

“این وحشتناک تصمیم” Lachermeier گفت. “آنها نمی صحبت کردن با هر کسی در شمال به دریافت نظر خود را. آنها نمی فکر می کنم چگونه آن را رفتن به تحت تاثیر قرار بچه ها و بسیاری از آنها او بستگی دارد.”

Adams خواهد بود رفتن به یک حالت عادی گشت زنی معمول اما بدون اینکه در مدرسه او ترس او را از دست دادن تماس با بازیکنان.

“من مطمئن هستم که من هنوز هم پیدا کردن یک راه به آنها را ببینید,” او گفت: “اما من نمی دانم چگونه آن را برای تغییر روابط ما.”

نشان دادن راه

بسیاری از تخریب رخ داده است که پس از فلوید را کشته بود محور در خیابان دریاچه در جنوب مینیاپولیس اما W. برادوی دچار آسیب قابل توجهی به عنوان به خوبی. سوخته ساختمان و سوار کردن عرض آهسته فشار روزمره و شلوغی در این منطقه است.

“این دلخراش برای دیدن این ساختمان های بزرگ شدم راه رفتن به پایین سوخته” گفت: Adams, که دارای یک “داستان برای هر گوشه.”

حتی اگر او تا به حال پلیس وظایف او می دانست که او تا به حال به آنجا برای خود بازیکنان است. آنچه آنها باید احساس ؟

“بزرگترین چیزی که به انجام این است که اجازه دهید آنها را می دانم که من در اینجا برای آنها” او گفت:.

او رسیده و در میان هرج و مرج است.

“من فکر می کنم آن روز بعد از سوم حوزه سوزانده است که او نام خود را به بازیکنان” Lachermeier گفت. “او وجود دارد در رول تماس با لباس ضد شورش گفتن بازیکن خود را در چگونه او آنها را دوست دارد.”

Dom McMillian یک 6-1 ارشد قوی ایمنی و آمد به شمال از آتلانتا قبل از سال اول. در آتلانتا که در آن او زندگی کرده بود با پدر خود مسیر اشتباه به نظر می رسید به طور مداوم با اشاره صدا زدن.

“من در بسیاری از مشکل” McMillian اعتراف کرد. “این یک فرصت بهتر برای من متمرکز کنید. من انجام می دهند بهتر است.”

با استئوآرتريت McMillian گفت: مسیر حق شده است بسیار آسان تر به دنبال.

“او به من گفت که او یک افسر پلیس از مینیاپولیس و مادر من دوست داشت که” McMillian گفت. “او دوست داشت که ما رو که ایمنی جایی.”

او اضافه کرد که در زمان کوتاه در مینیاپولیس, Adams شده است “مانند پدر دوم” برای او.

“من فقط می توانید او را در هر زمان من می خواهم در مورد هر چیزی. ما فقط اوراق قرضه که” او گفت:.

این یک داستان در اغلب تکرار شده است. آدامز راهنماهای بازیکنان خود را دنبال کنید.

“بچه ها می خواهند مرزهای” مینیاپولیس جنوب مربی رادنی Lossow گفت. “برخی از این بچه ها لازم نیست که مقدار زیادی از ساختار دیگر در زندگی خود را. او مجموعه کسانی که مرزهای نشان می دهد که او آنها را دوست دارد. من فکر می کنم که آنچه او می کند بهترین است.”

در سه سال McMillian تبدیل به یک بخش I-سطح استخدام با 15 ارائه می دهد بیشتر از FCS برنامه های. او یکی دیگر از Polars داستان موفقیت همراه با امثال سابق Gophers گیرنده گسترده تایلر جانسون و زمان collegians Jamire جکسون یک linebacker در دانشگاه مری (بیسمارک N. D.) و عمر قهوه ای دفاعی در Northern Iowa. همه تکیه بر آدامز برای پشتیبانی در طول و بعد از مدرسه بالا است.

“این چیزی است که من” آدامز گفت: با خنده. “من می دانم که تعالی و عظمت می آید که از این جامعه است. من فقط می خواهم برای به دست آوردن بچه ها به یک سطح من می دانم که آنها باید باشد. این خانه است. مامان من, داستان سکس من با عمه آنها فارغ التحصیل از اینجا. ما Polars.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de