کنپور روبرو می شوند: Vikas Dubey اصلی دستیار دستگیر

لکنو/Kanpur: اصلی دستیار گانگستر Vikas Dubey درگیر در این حمله که در آن هشت پرسنل پلیس کشته شد دستگیر شد قبل از سحر روبرو می شوند در کانپور یک مقام ارشد پلیس گفت: در روز یکشنبه.

این مسئول همچنین گفت: پاداش نقدی اعلام شده از سوی پلیس در Dubey بازداشت شده است افزایش یافته و به تومان 1 لاخ.

“Dayashankar Agnihotri نام مستعار Kallu اصلی دستیار Dubey شده است از بازداشت یک روبرو می شوند. Agnihotri همیشه استفاده می شود به همراه Dubey و ماندن در Dubey خانه (که تخریب شد شنبه)” بازرس کل Kanpur محدوده Mohit Agarwal گفت PTI.

“Agnihotri حمل پول نقد پاداش 25.000 تومان. او به نام متهم در شلیک حادثه در پلیس. در برخورد او گلوله آسیب در پای او” Agarwal گفت.

اضافی مدیر کل پلیس, Kanpur, J, N سینگ گفت PTI که برخورد صورت گرفت در حدود 4.30 هستم در Kalyanpur منطقه Kanpur.

Agnihotri بستری شد به لالا Lajpat Rai (LLR) در بیمارستان و بهبود پلیس یک کشور ساخته شده تپانچه و دو کارتریج از اختیار او گفت: سرپرست پلیس (غرب) آنیل کومار.

Agnihotri به خبرنگاران گفت که Dubey تا به حال یک تماس از کسی که در اداره پلیس اطلاع او در مورد قریب الوقوع بازداشت و پس از آن او نام خود را به مردان به صورت چهره به چهره رویارویی با پلیس است.

اتهامات قبلا ظاهر در برابر Vinay Tiwari, ایستگاه افسر (بنابراین) از Chaubeypur ایستگاه پلیس در کنپور منطقه که در حوزه قضایی این حادثه صورت گرفت برای هشدار Dubey که یک تیم پلیس در حال حرکت بود به سمت خانه اش به دستگیری او پس از آن گانگستر و مردان خود را با حمله به پرسنل پلیس منجر به قتل هشت نفر از آنها را. به طوری که به حالت تعلیق در روز شنبه.

در ساعات اولیه روز شنبه پلیس got a tip-off و تلاش برای متوقف کردن Agnihotri در Kalyanpur-Shivli جاده هنگامی که او باز آتش بر روی آنها. در حالی که هیچ پرسنل پلیس صدمه دیده بود Agnihotri کردم گلوله آسیب در پای او در تلافی جویانه شلیک.

در ضمن IG Agarwal گفت: پاداش نقدی در Vikas Dubey شده است افزایش یافته و به تومان 1 لاخ از 25.000 تومان”.

وقتی پرسیده شد که در مورد عمل گرفته در برابر معلق بنابراین Tiwari Agarwal گفت: “او (Vinay Tiwari) ارسال شده است به پلیس خط. او شده است بازداشت شده اند. تحقیقات در حال جریان است. اگر هر گونه شواهدی یافت شده است که نشان می دهد که Tiwari بخشی از توطئه و سپس او را بازداشت.”

در تخریب توسط پلیس Dubey خانه در شنبه IG گفت: “پلیس اطلاعاتی که Dubey پنهان شده بود مقدار زیادی از اسلحه و مهمات را در یک پناهگاه. نیز وجود دارد اطلاعات در مورد او پنهان اسلحه و مهمات در دیوارهای خانه. دیوار شکسته شد به منظور جستجو برای سلاح. زمانی که دیوار شکسته شد, سقف نیز فرو ریخت. مقدار زیادی از مهمات بود و بازیافت در حفر.”

مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز جمعه هشت پلیس تا به حال راه می رفت به یک تله های تعیین شده توسط Dubey و کاهش یافت و به یک تگرگ گلوله های شلیک شده از پشت بام ها. آنها داده شد گریان وداع در روز شنبه به عنوان پلیس شروع به تخریب جنایی اسراف مخفیگاه در Bikru روستا صحنه های خونین و جنایت.

هفت نفر دیگر از جمله یک غیرنظامی زخمی شدند در این حمله که در مرده شب روز پنج شنبه. بعد پلیس مهر و موم شده کل منطقه و شروع یک ترکیب عملیات که منجر به یکی دیگر از برخورد با Dubey مردان در Nivada ایجاد کرد که در آن دو نفر از آنها کشته شدند.

هشت مردان کشته در خط وظیفه عمدتا در 20s و 30s شامل معاون سرپرست پلیس Devendra میشرا (54).

دیگران ماهش کومار Yadav (42), Sub-بازرس Anoop کومار سینگ (32), Sub-بازرس Nebu لعل (48) و پاسبان Jitendra Pal (26) سلطان سینگ (34), Bablu کومار (23) و Rahul Kumar (24). بدن آنها گرفته شد بازگشت به خانه های خود که در آن افسران ارشد پلیس با حضور خود last rites.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de