Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور در این سال


Illustration for article titled Kanye West Says Hes Running For President This Year

عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

Kanye West ظاهرا برای رفتن به یک وعده او پنج سال پیش هنگامی که او برنده MTV مایکل جکسون پیشتاز جایزه و اعلام کرد طرح خود را به اجرا برای رئيس جمهور در سال 2020 است.

تبلیغات

روز شنبه رپ/طراح/ماگا حامی توییتی (با استفاده از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-esque زبان) است که او را پرتاب کلاه خود را در انتخاباتی جناح در این سال:

تبلیغات

غرب اولین نشانه های خود را از آرمان های ریاست جمهوری در سال 2015 زمانی که او در زمان به مرحله در MTV VMAs به پایان رسید و یک پیچ در پیچ و unhinged پذیرش گفتار با “من نمی دانم آنچه من finna از دست دادن بعد از این مهم نیست هر چند به خاطر این است که در مورد من آن را در مورد ایده های جدید bro مردم با ایده ها و افرادی که بر این باورند در حقیقت. و بله همانطور که شما احتمالا می توانید حدس ام از این لحظه, من تصمیم گرفته اند در سال 2020 به اجرا برای رئيس جمهور.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

پس از آن غرب است و نشانه های سیاسی خود گرایش بسیار به صراحت توسط cozying به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صریحتر حمایت از سیاست های خود. انگیزه برای غرب خود ریاست جمهوری اجرا کنید به احتمال زیاد کمتر در مورد اعتماد به خدا و بیشتر مورد نوازش ثانیهاست خود خدا پیچیده است.

در سال 2018 Kanye گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن: “زمانی که او در حال اجرا بود آن را مانند احساس کردم چیزی. این واقعیت است که او برنده آن چیزی ثابت می کند. این ثابت می کند که هر چیزی ممکن است در امریکا است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود رئیس جمهور آمریکا است. من صحبت کردن در مورد آنچه که او انجام داده از او را در دفتر. اما این واقعیت است که او قادر به انجام آن – به یاد داشته باشید زمانی که من گفت من میخوام اجرا برای رئيس جمهور؟”

تبلیغات

تسلا بنیانگذار Elon Musk دیگر غنی megalomaniac در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده خود را برای حمایت از غرب را پیشنهاد ریاست جمهوری.

اما یکccording به خبرنگار هالیوودوجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که غربی ها در زمینه هر گونه کاغذ بازی برای واجد شرایط برای سال 2020 انتخابات است. همچنین این وجود دارد:

تبلیغات

آن باقی مانده است دیده می شود اگر غرب خواهد بود در واقع در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 است. آن را قطعا نمی تواند عجیب ترین چیزی که برای این سال اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de