‘سمت چپ با هیچ چیز’: کمبود بودجه لغو مینه سوتا مواد مخدر پاسخ کمک های مالی

کالین Ronnei که راه اندازی یک مدرسه مبتنی بر اعتیاد برنامه آگاهی پس از او پسر لوقا ضرب overdosed در سن 20 پاک برنامه خود را هنگامی که او شنیده می شود برنامه های کاربردی برای مینه سوتا جدید مواد مخدر پاسخ اپیدمی صندوق در دسترس بودند.

این Chanhassen مادر که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی به نام تغییر نتیجه صرف سه روز و 2500 دلار برای تکمیل 36-صفحه پیشنهاد اواخر مارس مهلت. اما مدت کوتاهی پس از ارسال درخواست برای $120,000 او پاسخ که سوخته او: دور از اعطای-ساخت لغو شد به دلیل “موجودی کافی نیست.”

“من بیمار بود” Ronnei گفت: از طریق اشک. “آن را مانند شوخی می کنی ؟ سه روز پس از دنگ چیزی بود که با توجه … من نمی تواند شروع به ابراز ناامیدی است.”

تغییر نتیجه یکی از بیش از دو دوجین برنامه هایی که به دنبال اما موفق به دریافت کمک های مالی از طریق مینه سوتا را نقطه عطفی مخدر پاسخ اپیدمی قانون که در آن زود رفتن دچار کمبود درآمد و دیده قانونگذاران بر صرف بودجه مطرح شده توسط هزینه های تولید کنندگان مواد مخدر.

به تصویب رسید در سال 2019 برنامه بود و انتظار می رود به افزایش 20 میلیون دلار برای مبارزه با مواد مخدر بحران از طریق آن هزینه. 19-شهروند عضو شورای مشورتی تاسیس شد توصیه هایی را در توزیع میلیون ها نفر در درآمد به درمان اعتیاد و پیشگیری از برنامه های.

اما هزینه های که تا کنون کاهش یافته است 7 میلیون دلار از پیش بینی. که همراه با تصمیم گیری های دولت و قانونگذاران چپ شورا خزانه تخلیه بیش از حد به انجام این شورا هدف از بودجه خدمات بیشتر.

بیست و هفت متقاضیان از جمله مراکز درمانی و برنامه های متمرکز در آمریکا زنان هندی, آسیایی, جوامع, و بی خانمان شدند و دست خالی.

در حال حاضر فقط یک سال پس از قانون در زمان اثر سرخوردگی بیش از ارتباطات و اتهامات از قانون گذاری دخالت می سوخت رسانی تماس به تغییر فرایند برای اطمینان از قانون اصلی با هدف آشنا هستند.

“ما نمی هر گونه می گویند,” دکتر گفت: “آن Pylkas اعتیاد متخصص طب که ریاست شورای مشورتی است. “برگ های آن کوچک سگ با هیچ چیز.”

داروسازی هزینه های خشک

به مواد مخدر پاسخ قانون که گذشت با حمایت هر دو حزب پس از سال ها مذاکرات افزایش سالانه هزینه های ثبت نام برای شرکت هایی که در ساخت و توزیع مسکن نسخه به 250.000 دلار است. این هزینه ها باید بالغ بر 20 میلیون دلار در این سال است.

اما از اواخر ماه ژوئن هیئت دولت از داروخانه جمع آوری شده فقط 12 میلیون دلار به عنوان برخی از شرکت ها قادر به پرداخت. چندین متوقف شد انجام کسب و کار در دولت به جای پرداخت هزینه های, در حالی که دیگران خواسته به صورت پسوند به دلیل COVID-19 اقتصادی فشار, مدیر اجرایی, کودی Wiberg گفت.

در “بهترین حالت” سناریو گفت: این صندوق به آمار 15 میلیون دلار در اواسط ماه جولای. در حالی که طرفداران و نمایندگان مجلس انتظار می رود برخی از شرکت ها به تعظیم و اندازه سوراخ تعجب برانگیز بود.

“هنگامی که درآمد پیش بینی در آمد من فکر می کنم همه رو روده پانچ” گفت: تشکر. ارین Koegel یک اسپرینگ لیک پارک دموکرات که در خدمت در شورای مشورتی است.

به عنوان بخشی از 2019 قرارداد به تصویب قانون گذاران اختصاص بخشی از درآمد به علل مختلف از جمله مصرف بیش از حد پیشگیری و درمان های سنتی برنامه های. نیمی از پول موجود را به شهرستان ها و قبایل به پرداخت هزینه برای فرزند دادن و حفاظت از خدمات تیره و تار با این بیماری همه گیر.

تصمیم گیری در صندوق های باقی مانده پیش بینی می شود میلیون ها قرار شد از چپ به شورای مشورتی است. در طول زمستان پانل کردم به کار. در اواخر ماه آوریل یک درخواست برای کمک مالی پیشنهاد شد منتشر شده توسط وزارت خدمات انسانی (DHS).

راه اندازی فرآیند در زمان طولانی تر از انتظار می رود. برخی از قانون گذاران و طرفداران نگرانی در مورد جدول زمانی برای گرفتن بودجه از درب. با شورا تصویب قانونگذاران گردد قانون برای توزیع معادل 2.7 میلیون باقی مانده نقدی به گروه های که تا به حال دریافت کمک های مالی دولت در گذشته از جمله دارو-کمک به برنامه های درمان و گروه های توزیع مصرف بیش از حد مواد مخدر نجات. اندازه گیری گذشت و در آخرین روز از جلسه با گسترده حمایت هر دو حزب.

“ما می خواستیم برای بازگشت وجود دارد و پر کردن وسایل و لوازم مورد narcan لوازم و هسته ای غیر انتفاعی است که در حال حاضر ارائه این خدمات گفت:” سناتور. علامت گذاری قرآن R-North Branch.

اما به دلیل کمبود بودجه وجود ندارد به اندازه کافی پول در سمت چپ برای سازمان های غیر انتفاعی است که تا به حال اعمال به طور مستقیم به شورای. در ژوئن 2, فقط چند روز پس از اعطای مهلت درخواست برای پیشنهاد رسما خارج شود.

در بیانیه وزارت امنیت داخلی گفت: شورای “ادامه خواهد داد به انجام آن کار مهم حمایت پایدار درمان و بهبود خدمات در سراسر کشور” از جمله احیای اعطای روند در سال آینده.

اما قوه مقننه دخالت نا امید برخی از فعالان و متقاضیان اعطا که احساس قانونگذاران اقدامات تضعیف قصد مخدر جدید قانون.

“من سوار به سنت پل به شهادت به مدت سه سال” گفت: صدفی Elkington, مدافع, که دختر در اثر مصرف بیش از حد در 2015. “قضیه از این لایحه [بود] که بیشتر تحت تاثیر قرار مردم در دولت خواهد بود قادر به می گویند در جایی که بیشترین نیاز به آنها وجود دارد.”

Pylkas شورای صندلی مشترک آن سرخوردگی. قانونگذاران او گفت: مجموعه شورا برای شکست خواستار اعضا ارائه توصیه هایی در اسفند ماه قبل از آخرین مهلت برای شرکت در پرداخت هزینه ها و سپس “به سرقت برده [بودجه] داد و آن را به همان مردم است.” راه گذراندن لایحه نوشته شد در سمت چپ آنها را با کمی تکان دادن اتاق به استفاده از صندوق, او گفت:.

“ما صرف اکثریت از زمان ما از سپتامبر تا ماه مه صحبت کردن در مورد چگونه ما مطمئن شوید که بچه ها کمی دریافت این پول [و اطمینان حاصل شود] که از آن می رود به مکان های که واقعا به آن نیاز دارید,” او گفت:. “ما تا به حال واقعا ایده های بزرگ در مورد چگونه به انجام این کار است. و این نقطه است.”

قرآن گفت: او بیش از حد امیدوار اعطای فرایند را به حمایت از “راه های جدید و خلاق به ارائه” درمان و سایر خدمات است. اما او گفت: اندازه و سرعت از شورای مجبور گذاران’ دست. پیشنهاد فرایند پیش بینی شده بود به ماه.

“هر گروه وجود دارد انجام آنچه آنها باید انجام دهید, آنها باید مبارزه و نمایندگی,” او گفت:. “اما [با] تعدادی از کارشناسان وجود دارد, فلسفه دریافت مورد بحث بیش از محتوای در تلاش برای ارائه راه حل.”

تغییرات برای سال آینده

قرآن که خدمت در شورا می خواهد به نظر ساده عضویت برای بهبود فرایند است. می خواهید دیگران برای دیدن تغییرات به حفاظت از شورا استقلال. Koegel که شرکت اسپانسر هزینه های لایحه متعهد است برای طرفداران که مجلس نمی خواهد در مرحله دوباره در سال آینده.

“این سال ما در حال رفتن به به چوب به محاکمه و درست است,” او گفت:. “امیدوارم در سال آینده ما می توانید برخی از برنامه های نوآورانه برای کمک به مردم دریافت درمان.”

Ronnei مواجه است ممکن است کمبود بودجه خود را به عنوان او می سازد به سمت او هدف رسیدن به بیشتر دانش آموزان در سطح ایالت. او مطمئن نیست چه چیزی در آینده برای او تلاش. اما او هم می خواهد برای دیدن تغییرات در طرح دوم سال است.

“این قانون نیاز به بازنویسی شود,” او گفت:. “بنابراین ما نمی تکه [از آنچه] هر کس دیگری به خود می گیرد.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de