تولید بسته بندی گوشت می آمد تقریبا عادی اما کارگران هنوز هم مقابله با COVID-19

سالوادور رامیرز یک بسته بندی گوشت می آمد کارگر در JBS در وورتهینگتون درگذشت به تنهایی در یک خانه نه چندان بزرگتر از یک آپارتمان استودیو یک مایل از گیاه.

دولت خود گواهی مرگ گفت او 53 اما او 66 گفت: او همسر ماریا. دو ازدواج کرده بود برای 25 سال و افزایش دو پسر در شیکاگو است. آنها زندگی می کردند به طور جداگانه پس از او شروع به کار در وورتهینگتون.

رامیرز تا به حال به دیابت است. هنگامی که همسرش برای اولین بار شاهد گزارش های COVID-19 شیوع در کارخانه او به نام او.

“من در شفاعت او به, مراقب,” او گفت:. “او به من گفت که آنها را نگه داشته و او کار می کنند. او به من گفت که او احساس بیمار, اما او به من گفت که همه آنها مشغول به کار است.”

کمتر از سه ماه پس از کشور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شد باغ برای coronavirus تولید گوشت تقریبا به حالت عادی بازگشت. اما کارگران و خانواده های آنها هنوز پرداخت قیمت.

بیش از 30000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران کاهش یافته است بیمار از COVID-19 سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط سازمان غذا و محیط زیست گزارش شبکه با شیوع بیماری در هر گیاه مهم در مینهسوتا و آیووا. حداقل 100 فوت کرده اند. دیگران را دیده اند زندگی خود را طرح میتوانست و یا به طور دائم تغییر می یابد.

قدرت خود را به طور پیوسته فرسایش دهه کارگران تا به حال کمی مراجعه هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوران فشار از همه گیر در اواخر ماه آوریل دستور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند بنابراین مصرف کنندگان می تواند تغذیه و کشاورزان نمی خواهد که به euthanize حیوانات آنها نمی توانستم به بازار است.

خط کارگران در کشتارگاه عمدتا مردم از رنگ مهاجران یا پناهندگان برای کسی که زبان انگلیسی زبان دوم است. برای برخی دیگر فرصت های شغلی محدود هستند. که در آن اتحادیه های کارگری فعال هستند که تنها در پراکنده گوشت خوک گیاهان و تعداد بسیار کمی از مرغ کشتارگاه آنها نسبتا ضعیف است.

“مسائل اساسی در این صنعت در حال رفتن به همان” در یک بیماری همه گیر مثل همیشه گفت: همین Stull یک انسان شناس در دانشگاه کانزاس که مورد مطالعه بسته بندی گوشت می آمد گیاهان برای چند دهه. “صنعت ساخته شده است با بهره وری بالا گرفتن آن درب هدف قرار دادن اعداد است.”

هدف قرار دادن اعداد به معنای نگه داشتن کارگران در خط تولید یا هل دادن آنها را به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در گیاهان است که به طور موقت تعطیل. میلیون ها دلار صرف شده در COVID-19 اقدامات ایمنی در گیاهان, اما تست شده است ناهموار و اطلاعات همچنان کمیاب است.

مینه سوتا آهنگ های موارد توسط county اما نمی به طور منظم انتشار موارد در گیاهان و نیست tallying کارخانه بسته بندی گوشت می آمد و میر به طور جداگانه. در داکوتای جنوبی, Smithfield مواد غذایی است که در تلاش برای جلوگیری از یک آژانس فدرال از دسترسی به اطلاعات در مورد کارگران خود را که جمع آوری شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن منتشر شده نادرست شمارش موارد در اوایل ماه مه منتشر کرده است هیچ چیزی در مورد این موضوع پس از.

JBS ایالات متحده آمریکا است که شرکت شاغل رامیرز گفت: در بیانیه ای که آن را سوگوار مرگ او. این شرکت گفت: انجام جرم COVID-19 تست در وورتهینگتون کارخانه و شرکت در تماس با ردیابی با محلی مقامات بهداشتی.

هیچ کسی بوده است furloughed یا اخراج در کارخانه. “هیچ کس مجبور است به کار می آیند و ما به وضوح ارتباط به اعضای تیم ما برای ماندن در خانه اگر آنها احساس نمی خوب” JBS سخنگوی کامرون Bruett گفت.

کمی اهرم

بسیاری از بسته بندی گوشت می آمد صنعت تثبیت شده است تحت چهار شرکت بزرگ — JBS, Smithfield, تایسون و شرکت کارگیل و کارگران زیادی ندارد و اهرم.

بر خلاف 60 سال پیش بسته بندی گوشت می آمد اتحادیه قراردادهای گیاه خاص. کارگران در وورتهینگتون می تواند به لحاظ نظری اعتصاب, اما, صاحب, JBS, می تواند تغییر تولید به گیاه دیگر و یا در آورد کارگران از جاهای دیگر. اکثر گیاهان هیچ اتحادیه از جمله زائر غرور مرغ گیاه در بهار سرد و Jennie-O ترکیه کارخانه در ویلمار.

و هر کارخانه استخدام شخص ثالث پیمانکاران برای انجام برخی از کار اغلب در دستمزد پایین تر و با کمتر از مزایای. تمیز کردن کارگر برای PSSI Inc. در Jennie-O گیاه در ویلمار تا به حال هیچ بیمه درمانی هنگامی که او به تصویب رسید در این کار چند هفته پیش.

یک آمبولانس در زمان زن — به نام الله مهاجرانی که خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود — به بیمارستان و یک X-ray نشان داد چیزی ابری در ریه ها منجر به COVID-19 تشخیص است. هنگامی که او به خانه بازگشت او جدا شده و خودش را از او سه فرزند و مادر در خانه است.

“من به مدت شش روز در زیرزمین” الله مهاجرانی گفت. “آنها را به نام پسر من و او را به یک آزمون. او همچنین آزمایش مثبت است. همه ما مریض شدم.”

PSSI پرداخت می شود او را برای مدت 10 روز قرنطینه اما در غیر این صورت نمی در او بررسی کنید. از 105 PSSI کارکنان او با این نسخهها کار در ترکیه کارخانه او تخمین می زند 60 بدست بیمار است.

PSSI در بیانیه ای گفت که تمام کارکنان آن ارائه شده بیمه سلامت, شرکت متعهد اقدامات جدید برای جلوگیری از عفونت و آن را می داند از هیچ “باز کردن و یا در حال بررسی” موارد در کارخانه در ویلمار.

صنعت وارد اواسط ماه مارس کشتن حیوانات در رکورد حجم با حدود 10 درصد رشد از سال قبل است.

اما معطل ماندن ده ها تن از گیاهان از جمله JBS در وورتهینگتون و Smithfield در Sioux Falls, به طور چشمگیری کاهش می یابد این کشور گراز کشتارگاه ظرفیت در اوایل ممکن است. صدها نفر از هزاران نفر از خوک بود کشته شود از آنجا که وجود دارد هیچ جایی برای آنها ذبح می شود.

صنعت منعکس در بخش های در حال اجرا شنبه شیفت. روز چهارشنبه هفته گذشته 469,000 خوک کشته شدند در ایالات متحده گیاهان فقط 2% زیر همان روز از یک سال پیش.

بازگشت به کار شده و مشکل برای برخی از کارکنان.

Ta Tha Htoo که به کار قصابی پای بر خط در JBS در Worthington, بازگشت به کار در ماه مه پس از دوره نقاهت بعد از ویروس. اما او نمی تواند نگه داشتن یک چاقو پس از تشدید بیماری سفتی و درد در سمت راست و مچ دست و انگشت حلقه و انگشت کوچک. او تا به حال به عمل جراحی است.

JBS است که پرداخت پول برای عمل جراحی ارائه شده او بازگشت به کار کرد.

“این همه چیز آن را به ارزش آن را,” او گفت:. “JBS کارگران صدمه دیده و دیگر شرکت ها با داشتن افراد کار و گرفتن بیمار و در حال مرگ است.”

حتی در JBS که در آن UFCW محلی 663 فعال است و آوازی برخی از کارگران می گویند این اتحادیه ندارد قدرت.

هکتور Alvarez مشغول به کار در کارخانه در وورتهینگتون برای 22 سال که از یک سلف UFCW محلی به نمایندگی از کارخانه کارگران است. در حال حاضر او بازنشسته شده و زندگی می کند در یک پارک تریلر در سراسر بزرگراه. 60 از گیاه. همسر خود را هنوز هم کار می کند برای JBS.

او گفت: زمانی که او شروع به در کارخانه تحت یک مالک قبلی از 25 سال پیش به سرعت خط قابل کنترل بود. اما آن را به تدریج افزایش یافته و این اتحادیه می تواند هیچ چیز به آن را متوقف کند.

“خط زد بیش از حد سریع” آلوارز گفت. “آنها می گویند:” ما را ببینید ما را ببینید.’ و آنها را هیچ چیز نیست.”

مردم از بسیاری از کشورهای مختلف قومی و پیشینه کار در کارخانه — مکزیک اریتره و میانمار بومی به عنوان مثال — که می توان آن را دشوار است برای آنها را به متحد کردن آلوارز گفت.

“آنها را درک نمی کنند و هر یک از دیگر” آلوارز گفت. “آنها نمی توانند با هم بروید.”

ناپایداری کارگران مهاجر که برخی از آنها برای کار به ارسال پول به خانواده در کشور خود که در آن آنها امید به بازگشت کمکی نمی کند اتحادیه سازمان گفت: Roger Horowitz, یک دانشگاه دلاور استاد کار تاریخ است.

“آن دسته از کارگران بسیار سخت به سازماندهی چرا که خود را در چارچوب موقت است,” او گفت:.

رفته روز بعد

رامیرز که JBS کارگر تست شد فقط قبل از Worthington, کارخانه بسته در آوریل 21, همسرش گفت. او مثبت بود.

هیچ کس از JBS بررسی می شود او در زمانی که او بیمار بود او همسر ماریا گفت. یک دوست خود را رها کردن مواد غذایی در خود را درب.

روز قبل از درگذشت او سخن گفت با او در videochat. او به نظر نمی آید خوب او گفت: تا کنون از, پر انرژی, نوع مرد او ملاقات کرده بود در یک رقص 30 سال پیش در یک شهر کوچک در مرکز مکزیک. او دوست داشت به رقص است. او خیلی دوستانه او گفت: خوب دوست توسط هر کس. او یک کارگر سخت که هرگز از دست یک تغییر و خواهد داوطلب برای هر کاری انتساب.

هنگامی که او نه جواب تلفن صبح پس از تماس تصویری, او پسر او اطلاع Worthington پلیس. آنها او را در بر داشت در این طبقه از خانه خود را با هیچ پالس. قادر به جمع آوری به دلیل همه گیر خانواده اش برگزار شد مراسم تشییع جنازه آنلاین.

تنها تماس با JBS تا به حال با کسی از رامیرز بود که به اطلاع آنها که او تا به حال یک چک نهایی آنها می تواند ادعا ماریا رامیرز گفت.

“من احساس نمی مانند آن را عادی انگاری خود را,” او گفت:. “من آرزو می کنم آنها خواهد حداقل برای من ارسال خاکستر او.”

JBS گفت: آن را هرگز در اختیار رامیرز باقی می ماند.

“ما غم انگیز از دست دادن آقای رامیرز و گسترش تسلیت ما را به خانواده او و تمام خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در طول این بحران جهانی” Bruett این JBS گفت. “متاسفانه ما آگاه بودند نه از بیماری خود را تا زمانی که خود را نابهنگام گذشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de