مینیاپولیس, جولای 4th معترضان می گویند که آنها در حال راهپیمایی برای عدالت برای همه

صدها نفر از مردم در راهپیمایی عمدتا در سکوت از طریق مرکز شهر مینیاپولیس در شنبه شب به صورت نژادی و عدالت و پایان دادن به پلیس قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

ماه مارس بود که یکی از دو شنبه برگزار شد در مینیاپولیس در ژوئیه 4 تعطیلات.

سیاه, 4th مارس آغاز شد و در ایالات متحده بانک ورزشگاه و اقدام مسالمت آمیز در اطراف مرکز شهر مینیاپولیس. برخی از شرکت کنندگان زانو گاهی اوقات به افتخار, سیاه, قربانیان پلیس.

راهپیمایی در زمان ازدحام پایین خیابان واشنگتن و آنها انتظار می رود برای عبور سنگ طاق پل و در نهایت در سنت آنتونی اصلی که در آن آنها برنامه ریزی یک رویداد با غذا و موسیقی و وطنی آتش بازی نشان می دهد. به عنوان تاریکی سقوط کرد بسیاری در این گروه برگزار شد sparklers و خواست جدی سکوت در خیابان ها.

Troy مورتنسن از St. Paul گفت: راهپیمایی برای او 9 ساله پسر. “من نمی توانم تصور کنید که داشتن او را از طریق چیزی شبیه به جورج فلوید از طریق رفت و گفت:” مورتنسن که سیاه و سفید است. “من می ترسم برای آینده خود را.”

مورتنسن می گوید او برای اولین بار درگیر شدم با عدالت اجتماعی باعث می شود پس از مرگ او از دوستان نزدیک Philando کاستیا. “برای دیدن او را به ضرب گلوله در مقابل فرزند خود که آن را برای من بود,” او گفت:, توصیف کشنده توقف ترافیک که پس بود livestreamed on Facebook.

10K پایه عدالت تیم ملی و خانواده, حمایت از خانواده در برابر خشونت های پلیس این سازمان در ماه مارس. یک مجسمه بزرگداشت جورج فلوید که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود و Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله پلیس در Louisville, Ky., بود پرده برداری کرد.

قبلا در رول 4 عدالت حدود 200 نفر در غلتکی اسکیت غلتکی تیغه دوچرخه یا پای پیاده اقدام از مینیاپولیس تالار شهر به تجمع در Bde Maka Ska.

آنها از طریق چند مرکز شهر و شهر محلات به عنوان آنها نامیده می شود برای لغو نظام عدالت کیفری در حمایت از سرمایه گذاری اجتماعی و خدمات بهداشت روان.

“افرادی که زندگی در اطراف Bde Maka, اسکا, آنها نمی دانند که چه کردهایم و یا درک آنچه این جنبش و انقلاب است و در مورد گفت:” ماری منسفیلد از مینه سوتا حقوق مهاجران اقدام کمیته.

این رویداد توسط MIRAC, CAIR-مینه سوتا LatinoAltROCK, Asamblea de Derechos Civiles و بومی زندگی مهم است.

Lukas Skrove biked از دره طلایی خانه برای سوم خود را در یمن از روز یادبود مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. Skrove گفت که او تا به حال برای آموزش خود را قبل از او احساس او می تواند شرکت کنند.

“من به تشخیص خودم به عنوان یک فرد که دارای یک راه طولانی برای رفتن … تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر سفید مردم نیاز به پاک کردن و” Skrove گفت.

جواهر اسپيرمن, 19, از جنوب مینیاپولیس است اعتراض به رفتار پلیس با سیاه پوستان چندین بار قبل و بعد از فلوید مرگ است. “همه مردم آزاد هستند در حال حاضر,” او گفت: اهمیت این اعتراض جولای 4th زمان.

همچنین روز شنبه, Northside سواران 4 عدالت از صاحبان اسلحه بسیج در دولت و کنگره آمریکا در سنت پل در برابر خشونت اسلحه اما برای حق نگه داشتن و حمل سلاح است.

[email protected]

612-673-4648 [email protected]

612-673-4391

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de