بیمارستان خصوصی شارژ من 1.15 لاخ هر روز بدون دارو مناسب: دکتر

حیدرآباد: یک زن میانسال که تا به حال مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت ادعا کرده است که او بازداشت شده بود توسط یک بیمارستان خصوصی مدیریت در اینجا بیش از عدم پرداخت صورتحساب های پزشکی.

در یک عکاسی از خود-تصویری که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی مدنی دستیار جراح از یک دولت اجرا تب بیمارستان است که ظاهرا دیده می شود را متهم به بیمارستان خصوصی از overcharging با ساخت یک لایحه تومان 1.15 لاخ برای یک روز درمان.

او ادعا کرد که او داده شد و داروهای مناسب و تخلیه ،

در این ویدئو دکتر گفت بعد از تست مثبت برای coronavirus او شده است درمان خودش را در خانه او و تحت صفحه اصلی قرنطینه.

در نیمه شب از 1 ژوئیه به او گفت که او تجربه تنگی نفس کردم و خودش بستری در بیمارستان خصوصی.

“من یک COVID-19 جنگجو. برای یک روز آنها به اتهام من Rs 1.15 لاخ. Icould پرداخت نمی کند بسیار است. من یک دیابتی هستم و من نمی گرفتن دارو مناسب در اینجا. آنها در حال ساخت اتهامات بی اساس. من در مشکل. من پرداخت می شود 40,000 تومان اما آنها بازداشت من” این زن ادعا کرد در این ویدئو.

وی در ادامه گفت او هم یک شکایت پلیس در برابر بیمارستان خصوصی در ارتباط با این حادثه است. این روشن نیست که آیا زن عکاسی selfie-تصویری در بیمارستان خصوصی که رد اتهامات او را.

در واکنش به این ویدئو تب بیمارستان سرپرست Dr K شانکار گفت: این زن تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس چهار روز پیش بوده و در زیر صفحه اصلی قرنطینه. “او گفته بود که دولت allarrangements برای درمان مناسب از خط مقدم COVID-19 رزمندگان, اما بدون اطلاع مقامات بالاتر خودش رو بستری در بیمارستان خصوصی,” شانکار گفت PTI.

این بود تنها پس از کانال های تلویزیونی محلی پخش خود تصویری از زن در روز یکشنبه که شنکر گفت که او آمد به دانستن در مورد این موضوع. بلافاصله از او پرسید: Resident افسر پزشکی برای بازدید از بیمارستان خصوصی مرتب کردن این موضوع پرداخت و او را مرخص شد.

پس از رسیدن به بیمارستان به این بود که شناخته شده است که او در حال حاضر تخلیه شده است و در زیر صفحه اصلی انزوا در حال حاضر و وضعیت او پایدار است.

“او تا به حال شده است در سرپایی وظیفه عمومی در تب بیمارستان و او را از آلوده دریافت COVID-19 در بیمارستان” سرپرست اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de