تکیه Jio راه اندازی JioMeet ویدئو کنفرانس برنامه به نظر می رسد مجموعه ای را در زوم

دهلی نو: پس از افزایش میلیاردها دلار از امثال Facebook و اینتل برای کسب و کار دیجیتال میلیاردر Mukesh Ambani تکیه صنایع راه اندازی کرده است JioMeet ویدئو کنفرانس برنامه نامحدود تماس رایگان است که دیده می شود به عنوان نرخ جنگ با رقیب زوم.

این JioMeet ویدئو کنفرانس برنامه در دسترس است در سراسر Android, iOS, Windows, macOS, وب و پس از پنج شنبه شب پس از تست بتا است.

با توجه به وب سایت شرکت JioMeet پشتیبانی از HD و تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا به 100 شرکت کننده و ارائه می دهد ویژگی های مانند صفحه نمایش های جلسه برنامه از ویژگی های و بیشتر.

اما بر خلاف زوم آن تحمیل نمی 40 دقیقه زمان محدود. تماس می توانید در زمانی 24 ساعت و در تمام جلسات رمزگذاری و رمز عبور محافظت می شود ،

بر اساس 15 دلار در هر ماه هزینه ای برای جلسات بیش از 40 دقیقه در زوم (USD 180 سالانه اساس) JioMeet ارائه قابلیت های مشابه و رایگان بیشتر از هزینه ترجمه به 13,500 تومان پس انداز برای یک میزبان در هر سال شرکت منابع گفت.

با توجه به برنامه ویژگی های ذکر شده در فروشگاه Google Play JioMeet ارائه می دهد آسان با ثبت نام و یا شماره تلفن همراه یا ایمیل و ID و اجازه می دهد تا ایجاد فوری نشست.

این جلسه در HD صوتی و تصویری با کیفیت را می توان برنامه ریزی در پیشبرد و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با مدعوین آن گفت JioMeet اجازه می دهد تا نامحدود جلسات هر روز با هر جلسه و رفتن بدون وقفه به مدت 24 ساعت.

هر جلسه با رمز محافظت شده است و میزبان را قادر می سازد ‘اتاق انتظار’ به اطمینان حاصل شود هیچ شرکت کنندگان می پیوندد بدون اجازه. آن را نیز اجازه می دهد تا ایجاد گروه و شروع تماس/چت در یک تک کلیک کنید.

ویژگی های دیگر عبارتند از “امن حالت رانندگی” در حالی که رانندگی چند دستگاه ورود به سیستم پشتیبانی تا پنج دستگاه و بدون درز تعویض از یک دستگاه به دستگاه دیگر در حالی که در تماس است.

این برنامه که در حال حاضر دیده می شود بیش از 5 لاخ محبوبیت در فروشگاه Google Play و iOS می آید میان دولت تحمیل ممنوعیت 59 محبوب برنامه های چینی از جمله Infinite بر اساس که آنها را تهدید امنیت ملی و حفظ حریم خصوصی داده ها.

نرم افزار راه اندازی شد یک روز قبل از تکیه اعلام کرد افزایش صندوق از فروش سهام در Jio سیستم عامل است که در حال حاضر بالغ Rs 1.17 لاخ کرور از 11 سرمایه گذاران اعم از Facebook به اینتل سرمایه است.

شرکت منابع گفت: بدون محدودیت در محدودیت زمانی در JioMeet معنی معلمان را نمی خواهد نیاز به برش های کوتاه کلاس های خود را به عنوان آنها را مجبور به انجام در زوم. همچنین این برنامه اجازه می دهد تا ملی و بین المللی همایش ها و سمینارها و همچنین میزبانی از فرهنگی و اجتماعی و حوادث.

بر خلاف زوم که در آن کاربران می توانند گسترش یک شرکتکننده ویدئو JioMeet جلسات کاربران می توانند گسترش هر شرکت کننده ویدئو و یا صفحه نمایش های ویدئویی توسط دو ضربه بزنید.

همچنین JioMeet دو پیشرفته جلسه تنظیمات بالاتر از گزینه های زوم. آن را اجازه می دهد تا شرکت کنندگان تنها از میزبان سازمان است. اگر فعال تنها کاربران از میزبان organsation می توانید با عضویت در آن جلسه بین بردن پتانسیل snoops از دیگر شناسه.

آن را اجازه نمی دهد کاربران مهمان — اگر فعال هر کاربر نیاز خواهد بود به ثبت نام قبل از پیوستن به این نشست از این رو محدود کردن کاربران ناشناس از پیوستن به تماس.

بر خلاف زوم JioMeet کاربران می توانید از یک دستگاه به دستگاه دیگر بدون حذف کردن تماس. زوم اجازه می دهد تا ثبت نام فقط با ایمیل و ID در حالی که JioMeet اجازه می دهد تا با ثبت نام در e-mail و شماره تلفن همراه.

داخل تماس زوم را نشان می دهد چهار شرکت کنندگان در یک زمان بر روی یک صفحه نمایش تلفن همراه (برای دیگران کاربران نیاز به حرکت از طریق صفحات متعدد). JioMeet اجازه می دهد تا نه فعال شرکت کنندگان در یک صفحه نمایش تلفن همراه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de