کوچک مینیاپولیس غیر انتفاعی غرق در ارسال کمک های مالی-اعتراضات در حال پوسته پوسته شدن

آلیسون Sharkey شک او می تواند بالا بردن 50.000 دلار برای کمک به دریاچه, خیابان کسب و کار هنگامی که COVID-19 همه گیر رسید.

پس از آن 7 میلیون دلار در آمد.

این شورش که فوران پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید آسیب دیده و صدها نفر از کسب و کار در امتداد شهر شلوغ راهرو. اما فوق العاده موج سخاوت است پس از تخریب.

در حال حاضر Sharkey که سر دریاچه خیابان شورا هر دو برکت و چالش که موج بی سابقه ای از پول نقد به ارمغان آورده است برای کوچک غیر انتفاعی با یک هیات از چهار است که به بودجه سالانه در حدود $500,000.

“ما کار روزمره بسیار متفاوت” Sharkey گفت. “ما اساسا تا به حال به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک فاجعه-سازمان امداد وجود دارد و نه صلیب سرخ معادل برای کسب و کار دالان.”

مینیاپولیس شده است کانون جهانی خشم و انزجار بیش از فلوید مرگ آتش های کوچک و سازمان های غیر انتفاعی که در عدالت کیفری و یا کمک به تخریب کسب و کار را در کانون توجه است. میلیون ها دلار از سراسر کشور آب گرفتگی در.

مینه سوتا آزادی صندوق دریافت 30 میلیون دلار از اهدا کنندگان که مایل به کمک به آمریکا معترضان اما این رو نقد برای هزینه های آن را به اندازه کافی سریع. در St. Paul میدوی ایالات صندوق جمع آوری بیش از $700,000 به بازسازی میدوی و اتحادیه پارک عرض است.

در جنوب مینیاپولیس, Felicia پری است که یک فرد کارکنان در غرب برادوی کسب و کار و منطقه ائتلاف که کشیده است در بیش از 2 میلیون دلار برای کسب و کار ضربه COVID-19 و شورش است که به دنبال تظاهرات. فقط پس از شروع کار خود را در ماه فوریه پری تا به حال به محوری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر بالا بردن حدود 5000 $برای کسب و کار. سپس به سمت شمال کسب و کار نابود شدند و به ظاهر یک شبه ده ها هزار دلار نورد در.

“که بسیاری از مسئولیت است که می آید با آن بیش از حد” گفت: پری که طرفداران برای کسب و کارهای کوچک و دارای شبکه های رویدادها مانند ماهانه ناهار. “مردم اهدای پول خود را و می خواهید آن را به رفتن را از حق دور.”

او را ترغیب جامعه به بیمار با این روند به عنوان او به نظر می رسد به استخدام کارکنان — از یک مدیر امور مالی به یک وکیل. او همچنین به این امید که مردم را به کمک به آنها در رسیدن به 5 میلیون دلار هدف است.

“من می دانم که من در سال پیش رو گفت:” پری زندگی می کند که در نزدیکی W. برادوی است.

برخی از اهدا کنندگان نمی دانم چه اتفاقی می افتد به پول پس از آنها را به یک غیر انتفاعی و یا که سازمان های غیر انتفاعی از نظر قانونی موظف به صرف کمکهای مالی در کار مرتبط با ماموریت خود را. انتظارات بالاتر از همیشه برای وضوح و شفافیت در مورد چگونگی تصمیم گیری ساخته شده و پول استفاده می شود گفت: Kate بر رئیس جمهور از سوق دادن سازمان های غیر انتفاعی است که کمک می کند تا سازمان های غیر انتفاعی با امور مالی و اخذ وام. او گفت که او اصرار سازمان های غیر انتفاعی به طور واضح تر در برقراری ارتباط با جامعه است. سازمان خود را در کمک به هر دو دریاچه خیابان شورا و غرب برادوی کسب و کار و منطقه ائتلاف. “من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار خوب مرور آن را,” او اضافه شده است.

پوسته پوسته شدن

وجود یک استاندارد دوگانه در نظارت از سازمان های غیر انتفاعی هولناک با کمک های مالی فلوید پس از مرگ گفت: سارا Clyne مدیر اجرایی Northside تأمین کنندگان مالی گروه که همکاری با غرب برادوی در آن صندوق است. پس از یک طوفان هیچ یک سوال میلیون ها دلار اهدا به امداد رسانی گروه های او اضافه شده است.

سریع توزیع بودجه آهسته است توسط این نیاز به دقت. “ما نمی توانیم به طور تصادفی می گویند, ‘در اینجا برخی از پول” از آنجا که وجود دارد نیز به واکنش در برابر آن” او گفت:.

“این برای پاسخگویی به تماس در این لحظه است همچنین ضد سیاهی در بازی” او اظهار داشت.

او امیدوار است که اهدا کنندگان حمایت سازمان های طولانی پس از این بحران فروکش و به طور مستقیم برای کل هزینه های عملیاتی. کمک های مالی مشخص نشده برای یک برنامه و یا ابتکار به نام “نامحدود هدیه” نادر در انسان دوستی.

در خیابان دریاچه شورای Sharkey خواسته برخی از شرکت های بزرگ و بزرگ اهداکنندگان اگر غیر انتفاعی می تواند استفاده از برخی از کمک مالی خود را برای هزینه های عملیاتی; آنها به توافق رسیدند. این شورا است که مانند یک مینی اتاق بازرگانی و استخدام پنج کارکنان در قرارداد برای رسیدن به کسب و کار و هماهنگی داوطلبانه. Pro bono مشاوران در حال کمک به حسابداری, روابط رسانه ای و مشاوره حقوقی و برخی از خدمه ساخت و ساز حتی رایگان ارائه کار.

“رفتن از یک سازمان کوچک به اصل بودن یک حامی مالی یا پایه کوچک برای چند ماه … است که خیلی به ما” Sharkey گفت.

دریاچه خیابان شورا و غرب برادوی ائتلاف نیز به تازگی از کمک های مالی بیشتر شهرهای ایران راه, مینیاپولیس بنیاد و سنت Paul & مینه سوتا بنیاد که توزیع 2.5 میلیون دلار از صندوق بازسازی برای کسب و کارهای کوچک متعلق به مردم رنگ.

Sharkey زندگی می کند که در نزدیکی دریاچه خیابان کارگر شیفت های طولانی برای پاسخ به هجوم گسترده کمک های مالی — و همه کار انجام شده است از اتاق نشیمن خود را از غیر انتفاعی دفتر نابود شد در شورش. او با کارکنان خود در حال حاضر مشغول به کار از خانه از COVID-19 همه گیر رسید.

توسط دوشنبه, Sharkey امید برای توزیع اولین کمک های مالی به برخی از 200 کسب و کار با متوسط کمک مالی از $10,000. بیشتر از 7 میلیون دلار خواهد شد در این سال, اما برخی از پول خواهد شد در کنار مجموعه ای از کسب و کار به زمین سوخته است که نیاز به زمان برای تعیین چه بیمه را پوشش می دهد و چگونه به بازسازی.

“وجود دارد یک ضرورت برای به دست آوردن حمایت, اما ما باید به تعادل است که با داشتن منصفانه و عادلانه روند,” او گفت:.

هنری جیمنز یکی از حدود ده نفر در نظارت کمیته ای برای بررسی برنامه گرانت و گفت: مردم نباید تعجب کرد که یک غیر انتفاعی می توانید مسئولیت رسیدگی به بزرگ نقش به طور آهسته از 7 میلیون دلار بود. سازمان های غیر انتفاعی می تواند به سرعت بیشتر از دولت و روابط نزدیک با جامعه گفت: Jiménez, مدیر اجرایی, لاتینی توسعه اقتصادی ،

“من می توانم به شما اطمینان دهم این ممکن است یکی از مدل های [ملی] را به مطمئن شوید که بودجه توزیع عادلانه در راه” جیمنز گفت. “این هم یک فرصت برای جهان نشان می دهد آنچه که ما می توانید انجام دهید. این صاحبان کسب و کار کوچک و مهاجر متعلق به کسب و کار در حال دیدن توجه آنها سزاوار.”

اما آن را فقط در مورد برش یک کسب و کار یک بررسی جیمنز گفت. آنها نیاز به کمک های فنی برای بسیاری از سال و میلیون ها دلار بیشتر به طور کامل بازسازی همه که آسیب دیده بود در فقط چند روز در جنوب و جنوب مینیاپولیس او اضافه شده است.

“ما بسیار خوش شانس است که [صندوق] بوده است به طوری که موفق” Sharkey گفت. “وجود خواهد داشت نیاز به پنج تا 10 سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de